menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 3.11.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 04 έως 6    Νοεμβρίου  2017, για  τα πρωταθλήματα ,  ΕΚΑΣΚ , Τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ και Εργασιακό .

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
04-11-2017 19:00 Χερσόνησος Εφήβων 
Μπανασάκης Θοδωρής Χουλιάρας Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

04-11-2017 18:30 Ρέθυμνο Νεανίδων 
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

04-11-2017 18:30 Κλαδισός Εφήβων 
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

04-11-2017 18:30 Μοίρες Εφήβων 
Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

04-11-2017 18:00 Ταυρωνίτης Παίδων 
Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

04-11-2017 18:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων 
Τσαϊρίδης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

04-11-2017 16:30 Κλαδισός Νεανίδων 
Κώτσου Λία Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

04-11-2017 16:30 Β.Α.Κ Εφήβων 
Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

04-11-2017 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων 
Κατσαπρακάκης Χρήστος Βασίλογλου Αριστέα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

04-11-2017 16:00 Λίντο Εφήβων 
Καρανικόλα Έλενα Ξενάκης Μιχάλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

04-11-2017 16:00 Νεάπολη Εφήβων 
Μπανασάκης Θοδωρής Χουλιάρας Γιώργος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

04-11-2017 12:00 Σητεία Παίδων 
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σαλβαράκη Μυρτώ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

05-11-2017 20:00 Αλικαρνασσός Ανδρών 
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσαϊρίδης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

05-11-2017 20:00 Λίντο Ανδρών 
Χατζημάρκος Δημήτρης Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

05-11-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Τσίγκου Μαρία Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2

05-11-2017 18:00 Χερσόνησος Παίδων 
Γερμανής Βαγγέλης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05-11-2017 18:00 Κλαδισός Ανδρών 
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05-11-2017 17:30 Ακρωτήρι Ανδρών 
Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

05-11-2017 17:00 Νεάπολη Παίδων 
Κατσαπρακάκης Χρήστος Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

05-11-2017 16:00 Κλαδισός Κορασίδων 
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

05-11-2017 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Τσίγκου Μαρία Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

05-11-2017 15:30 Ακρωτήρι Παίδων 
Ξυλάς Δημήτρης Χρυσός Θανάσης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05-11-2017 15:00 Ρέθυμνο Παίδων 
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

05-11-2017 14:00 Λίντο Κορασίδων 
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

05-11-2017 14:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων 
Τσάμης Αχιλλέας Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

05-11-2017 14:00 Κλαδισός Παίδων 
Αρτεμάκη Δόμνα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

05-11-2017 14:00 Άγιος Νικόλαος 
Κορασίδων Κατσαπρακάκης Χρήστος 
Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05-11-2017 13:00 Ρέθυμνο Εφήβων 
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

05-11-2017 12:00 Αρκαλοχώρι Παίδων 
Ξενάκης Μιχάλης Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05-11-2017 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Μαλαμάς Γιάννης Μαμάκης Στέφανος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05-11-2017 12:00 Λίντο Παίδων 
Καρανικόλα Έλενα Κρασανάκη Σοφία
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

06-11-2017 21:00 Λίντο Ανδρών 
Τσάμης Αχιλλέας Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 04-11-2017
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΒΑΚ 16.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΟΑΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΚΥΔΩΝ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΝΤΑΜΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΣΗΤΕΙΑ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ(ΜΠΛΑΒΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑΧ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΓΟΡ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΞΑΝΘΕΑ Θ (ΞΑΝΘΕΑ Ι)
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΞΑΝΘΕΑ Ι (ΞΑΝΘΕΑ Θ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 06-11-2017
ΛΙΝΤΟ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

7ο τουρνουά Μίνι μπάσκετ ΔΟΠΑΦΜΑΗ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
04-11-2017 14:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ

04-11-2017 14:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

04-11-2017 14:00 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

04-11-2017 12:45 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσεχερίδης Δαβίδ Κατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ

04-11-2017 12:45 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

04-11-2017 12:45 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΟΦΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ

04-11-2017 12:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη Βασιλική Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ

04-11-2017 11:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσεχερίδης Δαβίδ Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

04-11-2017 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Έλενα Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

04-11-2017 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-11-2017 11:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Βαλούρδος Μιχάλης Βασίλογλου Αριστέα
ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ

04-11-2017 10:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσεχερίδης Δαβίδ Μαμάκης Στέφανος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ

04-11-2017 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Ξενάκης Μιχάλης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

04-11-2017 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ - ΣΑΒΒΑΤΟ 04-11-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΟΦΗ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ


ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.45 ΜΙΝΙ (ΑΓ)ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ ΑΓ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΒΑΚ 12.15 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΑΣΚΗΣΗ -ΟΦΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ 05/11 ΕΩΣ 08/11/2017
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11/2017
ΣΟΥΔΑΣ 09:00 ELECTRONIK WORLD – ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ / ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑΣ 11:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ 
ΚΩΤΣΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΝΕΑΡΧΟΣ – ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΤΕΙ CB – LOCA CAFE
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 08/11/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΟΒΙΑΚ – ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter