menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 10.11.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 11 έως 15    Νοεμβρίου  2017, για  τα πρωταθλήματα ,  ΕΚΑΣΚ , Τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ και Εργασιακό .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ- ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
(Δ) Τσαχακης - Αναστασίου (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Β) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Χ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ) Λογοθέτης - Κουτσοδήμος (Πετράκης)
(Κ)ΚΩΤΣΟΥ(Σ) -ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.00 ΟΑΧ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ)Ντάνος - Τσαλκιτζής (Πετράκης)
(Κ)ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (Χ) - ΚΩΤΣΟΥ (24)

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ

11-11-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

11-11-2017 18:00 Β.Α.Κ Γυναικών
Κατσαπρακάκης Χρήστος Χρυσός Θανάσης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11-11-2017 18:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Ζοφοριανάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

11-11-2017 17:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Σαλβαράκη Μυρτώ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

11-11-2017 17:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

11-11-2017 17:00 Κλαδισός Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11-11-2017 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

11-11-2017 15:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

11-11-2017 14:00 Λίντο Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Τσεχερίδης Δαβίδ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

11-11-2017 14:00 Χερσόνησος Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

11-11-2017 14:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11-11-2017 12:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσίγκου Μαρία
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

12-11-2017 19:00 Μοίρες Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Πίπλιος Παναγιώτης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12-11-2017 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

12-11-2017 18:00 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Ξυλάς Δημήτρης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12-11-2017 16:00 Λίντο Ανδρών
Μαραγκάκης Ανδρέας Κρητικάκης Μάριος
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

12-11-2017 16:00 Χερσόνησος Κορασίδων
Τσάμης Αχιλλέας Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12-11-2017 16:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12-11-2017 14:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Τσικριτσάκη Βασιλική Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

12-11-2017 14:00 Λίντο Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

12-11-2017 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΟΦΗ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

12-11-2017 14:00 Κλαδισός Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Χριστινάκης Βασίλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΓΟΡ 2

12-11-2017 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

12-11-2017 14:00 Χανίων Παίδων
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12-11-2017 13:30 Αρχάνες Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΚΗΣΗ

12-11-2017 12:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Δασκαλάκης Παναγιώτης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12-11-2017 12:00 Ρέθυμνο Παίδων
Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

12-11-2017 12:00 Λίντο Παίδων
Χρυσός Θανάσης Ξενάκης Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

12-11-2017 11:00 Ιεράπετρα Παίδων
Ξυλάς Δημήτρης Μαμάκης Στέφανος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12-11-2017 10:00 Κλαδισός Κορασίδων
Χριστινάκης Νώντας Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΤΡΟΥΛΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ ( ΣΙΑΜΗΤΡΑ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟΡ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ -ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΒΑΚ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ
ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑΣΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΣΙΑΜΗΤΡΑ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 10.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΓΟΡ 2
ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ (ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ)

ΜΙΝΙ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΡΙΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ (Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 MINI (A) ΟΦΗ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 12.15 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΔΕΙΛΙΝΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ _ ΚΡΙΤΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 9.00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR /NOVA SHOP - ΑΕΤΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α- ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - ΑΡΑ..ΛΥΚΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.30 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13-11-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 LEGENDS - ΚΛ.ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 HALEPAS 86ERS - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15-11-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΙΑΝΤΑΣ - ΒΟΗΜΕΑ - VAPE PORT BOMBERS
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - THE NO STARS
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter