menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 17.11.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 18 έως 22    Νοεμβρίου  2017, για  τα πρωταθλήματα ,  ΕΚΑΣΚ , Τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ και Εργασιακό .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.15 ΑΓΟΡ - ΠΑΟΚ
(Δ)Σχινάς - Ψαριανός - Ανδρικόπουλος (Μπορμπαντωνακης)
(Κ)ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.30 ΟΑΧ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
(Δ) Χαινά - Καραμπιτσάκος (Πετράκης)
(Κ)ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (Σ)- ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) -ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
(Δ) Κοτσιμπός - Γεράνιος (Μαχαιριανάκης)
(Κ)ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Χ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(24)

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
18-11-2017 19:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

18-11-2017 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18-11-2017 18:30 Νεάπολη Εφήβων
Τσαϊρίδης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18-11-2017 18:30 Μοίρες Εφήβων
Τσάμης Αχιλλέας Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18-11-2017 18:00 Χερσόνησος Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18-11-2017 17:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

18-11-2017 17:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Χαρίτος Μαρίνος Τσεχερίδης Δαβίδ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18-11-2017 16:00 Λίντο Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18-11-2017 15:30 Ιεράπετρα Νεανίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18-11-2017 15:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

18-11-2017 14:00 Λίντο Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

19-11-2017 20:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19-11-2017 19:30 Κλαδισός Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

19-11-2017 18:30 Χερσόνησος Ανδρών
Μαραγκάκης Ανδρέας Βαλούρδος Μιχάλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19-11-2017 18:00 Ρέθυμνο Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 2 - ΟΦΗ 2

19-11-2017 18:00 Ακρωτήρι Ανδρών
Κώτσου Λία Αρτεμάκη Δόμνα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

19-11-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσίγκου Μαρία Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19-11-2017 17:30 Κλαδισός Παίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

19-11-2017 16:00 Ακρωτήρι Παίδων
Κώτσου Λία Αρτεμάκη Δόμνα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19-11-2017 16:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Τσάμης Αχιλλέας Κατσιέρης Βασίλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19-11-2017 15:30 Κλαδισός Κορασίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

19-11-2017 15:30 Νεάπολη Παίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

19-11-2017 14:00 Ταυρωνίτης Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

19-11-2017 14:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19-11-2017 14:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

19-11-2017 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Κρητικάκης Μάριος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19-11-2017 13:00 Μοίρες Παίδων
Χρυσός Θανάσης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19-11-2017 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Βασίλογλου Αριστέα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

19-11-2017 12:00 Λίντο Κορασίδων
Τσίγκου Μαρία Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

19-11-2017 11:00 Χερσόνησος Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20-11-2017 21:00 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Γερμανής Βαγγέλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

22-11-2017 15:00 Β.Α.Κ Παίδων
Καρανικόλα Έλενα Μαραγκάκης Ανδρέας
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΤΑΜΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ Α
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΥΔΩΝ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΚ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ-ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑΧ
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓΟΡ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΑΧ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΓ .ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ -ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΝΕΑΠΟΛΗ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΦΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΟΦΗ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ(ΜΠΛΑΒΑΚΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΑΣΗ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ- ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 20-11-2017
ΛΙΝΤΟ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-11-2017
ΒΑΚ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-11-2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ(Α) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 ΜΙΝΙ(Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 12.15 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 ΜΙΝΙ(Α) ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΑΣΚΗΣΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΒΑΚ 12.15 ΜΙΝΙ(Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ 19-11 ΕΩΣ 22-11-2017
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-11-2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 DRINK TEAM - ALGIDA ΕΒΓΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ B.C. - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 Α.Ο.Α.Κ. - BARCE…ΛΙΩΜΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 15:00 TEI CB - LOCA CAFÉ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΑΣ / MINOA PALACE - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΚΩΤΣΟΥ -ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΑΡΡΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-11-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter