menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 17.10.17 από kreta

Το πανόραμα στους δυο ομίλους, των παίδων Β΄της ΕΚΑΣΚ.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Παιδικό


Δείτε τα φύλλα αγώνα (όσα έχουμε)τα αποτελέσματα και την επόμενη αγωνιστική στους δυο ομίλους των παίδων Β΄της ΕΚΑΣΚ.Φωτο : παιδικό Πλατανιά..

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ-Α.Ο.Κ.-Χανιά 87-53
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 26-4, 41-23 (ημ.), 64-40, 87-53
ΟAX (Μιχ. Κασικτσόγλου): Κοντογιάννης 5, Μπολανάκης 2, Ευθυμάκης, Λυβιάκης 7 (1), Φυτράκης, Γεωργιάδης 26,  Αν. Καζάνης 2, Κουρουπάκης 19, Π. Καζάνης 19 (1), Στυλιανακάκης 2, Χιωτάκης 5 (1).
A.O.K. Χανιά (Δ. Ροδάς): Κουλιεράκης 12 (1), Πρωτοπαπαδάκης 8 (1), Πατσάκης, Καφαντάρης 10 (1), Προβατινάκης,  Λεπτοκαρίτης, Χριστουλάκης, Χαμηλάκης, Σειραδάκης Γρ. 21, Κάβουρας, Ζουρίδης, Τσαμαντάκης.

Ρεθυμνο BC2- Α.Ε. Πλατανιά 57-53
Δεκάλεπτα: 19-13, 32-23 (ημ.), 49-33, 59-53
Ρέθυμνο BC2 (Μπαλάφας – Γκιουλέας): Ηλιάκης 5(1), Καπετανάκης, Κοτρώνης, Μπουραλέξης 5(1), Κωνσταντινίδης 17, Σταματάκης 14, Χρηστοδημητρόπουλος, Τσαχάκης 2, Βεργάκης 7(1), Κιουπκιολής, Απλαδάς 2, Μανετάκης 6(2)
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Μουτσόπουλος, Γεωργιάδης 14, Μπερτάκης 2, Γαροφαλάκης, Ζούνιτς 2, Στυλιανουδάκης 7, Τρουλάκης 3, Χαρίτος, Κεσόπουλος 25.

Στα υπόλοιπα:
Μεσσαρά-Ηρόδοτος2 44-48
Δειλινό-ΟΦΗ2 53-24.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.  38-58
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΓΕΡΜΑΝΗΣ – ΞΕΝΑΚΗΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 09-14, 15-11, 04-13, 10-20
ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΒΑΪΛΑΚΗΣ) : ΚΑΤΣΩΝΗΣ 12(2), ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ 9(1), ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ 4, ΚΟΝΤΙΛΙ 6, ΜΑΛΛΙΔΗΣ 3, ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ 2, ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ 2, ΚΑΝΔΥΛΑΣ.
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ) : ΜΑΝΙΚΑΣ 4, ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ, ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ 3(1), ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ 8, ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ 17, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 10(2), ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ 16.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ 84-59
Δεκάλεπτα: 12-22, 26-16, 21-12, 25-9 
Διαιτητές: Καρανικόλα - Μαμάκης.
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ): Καρτσάκης, Κουγιουμουτζάκης, Γιακουμάκης 18(1), Βαρδάκης 4, Ζαγορίδης 26, Φραγκάκης 4, Πλακογιαννάκης 10(1), Μπλαζαντωνάκης 19(2), Μαλαθράκης, Μαστοράκης, Ροδουσάκης, Παπαγιανούλης 3.
ΠΕΔΙΔΑΔΑ (ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ): Ματιας, Ρουκουνάκης 3, Δέδες, Κουτεντάκης, Κρασανάκης Γ. 16, Βλάχος, Βογιατζάκης, Πλατάκης 4, Ρομλερζο 2, Σταυρακάκης 26(1), Τσαμλουράκης, Κρασανάκης Εμμ. 8

ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 58 - 52
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 17-11 ,14- 15 ,18-11 ,9- 15

ΑΣΚΗΣΗ (ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ): ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ Θ. 1 , ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ Μ. 4 , ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ Ο. 8  ,ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ Ι. , ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Μ. , ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Χ. 8 , ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Π. 18 , ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Σ. 1 ,ΡΑΣΟΥΛΗΣ Μ. 3(1), ΤΣΑΤΣΑΣ Κ. 8(2), ΛΟΥΛΑΚΗΣ Ε. 15(1),ΜΑΚΡΑΚΗΣ Ε.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) : ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8 , ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2 , ΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7, ΚΟΡΚΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11(2) ,ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7(1) ,ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ Μ. 2 ,ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1, ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ,ΚΑΦΕΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 , ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15(3),  ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ , ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 4.
Οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική, ανά όμιλο.




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter