menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 27.10.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 28    Οκτωβρίου έως 1 Νοεμβρίου  2017, για  τα πρωταθλήματα Εθνικών κατηγοριών,  ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-10-2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΑΓΟΡ - ΛΑΥΡΙΟ
(Δ) Πουρσανίδης - Παναγιώτου - Μπίκας (Μαχσιριανάκης)
(Κ) ΜΑΙΔΩΝΗΣ(Σ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(Χ)-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2017
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
(Δ)Καρακάσης - Τσακαλογιάννης (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ)- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β)-ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Χ)-ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
(Δ)Μακρόπουλος- ΕλΑνυ (Ευαγγλινός )
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ(Χ) - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΟΑΧ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
(Δ) Ντάνος - Καραμπιτσάκος (Πετράκης)
(Κ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Σ) - ΚΩΤΣΟΥ(Χ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
(Δ) Λύρας - Τζίμης (Πετράκης)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ(Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(24)

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
28-10-2017 19:00 Λίντο Εφήβων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

28-10-2017 18:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Καρανικόλα Έλενα Βαλούρδος Μιχάλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

28-10-2017 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

28-10-2017 18:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Τσικριτσάκη Βασιλική Χουλιάρας Γιώργος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

28-10-2017 18:00 Ιεράπετρα Νεανίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

28-10-2017 17:00 Λίντο Κορασίδων
Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

28-10-2017 16:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Τσαϊρίδης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

29-10-2017 20:00 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θανάσης
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-10-2017 19:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

29-10-2017 18:30 Ταυρωνίτης Κορασίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-10-2017 18:00 Ακρωτήρι Ανδρών
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

29-10-2017 18:00 Λίντο Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

29-10-2017 17:30 Ρέθυμνο Ανδρών
Θεοδωράκης Στάθης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

29-10-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

29-10-2017 16:30 Ταυρωνίτης Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

29-10-2017 16:00 Αρχάνες Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

29-10-2017 16:00 Λίντο Κορασίδων
Τσικριτσάκη Βασιλική Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

29-10-2017 16:00 Ιεράπετρα Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

29-10-2017 15:00 Χερσόνησος Κορασίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

29-10-2017 14:00 Χανίων Παίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

29-10-2017 13:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

29-10-2017 13:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

29-10-2017 12:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χρυσός Θανάσης Βασίλογλου Αριστέα
ΟΦΗ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

29-10-2017 12:00 Μοίρες Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Κρητικάκης Μάριος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΓΟΡ 2

29-10-2017 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-10-2017 11:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσίγκου Μαρία Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

30-10-2017 21:00 Χερσόνησος Ανδρών
Πίπλιος Παναγιώτης Βαλούρδος Μιχάλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-10-2017
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ Ε. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
  
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΒΑΚ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΟΑΧ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΕΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
  
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2017
 ΛΙΝΤΟ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΝΤΑΜΑ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΚΥΔΩΝ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ (ΤΡΟΥΛΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΟΑΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΤΡΟΥΛΗ

ΒΑΚ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΜΟΙΡΕΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΓΟΡ 2
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Δ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΟΦΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
  
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ (ΞΑΝΘΕΑ Θ -ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ-ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ(ΣΑΡΡΗΣ)
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 18.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ (ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 30-10-2017
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-10-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤ.ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ BC - ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 1-11-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΕΝΕΤΙΚΩΝ - FOTARAS BC
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
AΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter