menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 6.10.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών-κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της 7 έως 10  Οκτωβρίου  2017, για το Εργασιακό κύπελλο και τα πρωταθλήματα Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων,παίδων ΕΚΑΣΚ.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 08-10-2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
(Δ) Τσακαλογιάννης - Καμήτσος (Μαγκανάς)
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Σ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Β) -ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

ΦΙΛΙΚΟ -ΣΑΒΒΑΤΟ 07-10-2017
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
07-10-2017 19:00 Κλαδισός Εφήβων
Κώτσου Λία Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

07-10-2017 18:30 Ιεράπετρα Κορασίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Μπότουλας Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

07-10-2017 18:00 Νεάπολη Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Πολυχρονάκης Μάνος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

07-10-2017 17:00 Κλαδισός Νεανίδων
Χριστινάκης Νώντας Αρτεμάκη Δόμνα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

07-10-2017 17:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

07-10-2017 16:00 Λίντο Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Κρητικάκης Μάριος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

07-10-2017 15:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

07-10-2017 15:00 Ρέθυμνο Νεανίδων
Μπουζουνιεράκης Κώστας Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

07-10-2017 15:00 Χερσόνησος Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Πολυχρονάκης Μάνος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

07-10-2017 14:00 Λίντο Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07-10-2017 13:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Μπουζουνιεράκης Κώστας Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

07-10-2017 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

08-10-2017 19:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

08-10-2017 18:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

08-10-2017 18:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσάμης Αχιλλέας
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

08-10-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαλαμάς Γιάννης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

08-10-2017 15:30 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

08-10-2017 15:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Κατσιέρης Βασίλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΓΟΡ 2

08-10-2017 14:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Καρανικόλα Έλενα Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

08-10-2017 14:00 Σητεία Παίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Μαρκάκης Γιώργος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΚΗΣΗ

08-10-2017 13:00 Ταυρωνίτης Παίδων
Πετράκης Γιώργος Μηλιάδης Παναγιώτης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

08-10-2017 13:00 Κλαδισός Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

08-10-2017 13:00 Λίντο Νεανίδων
Ζοφοριανάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

08-10-2017 12:00 Β.Α.Κ Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΟΦΗ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

08-10-2017 11:00 Λίντο Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Τσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

08-10-2017 11:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Καθαράκης Βασίλης Σαλβαράκη Μυρτώ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ



Γραμματεία ΕΚΑΣΚ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 07-10-2017
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ)
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (ΤΡΟΥΛΗ)

ΒΑΚ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΣΙΑΜΗΤΡΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ (ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ - ΣΙΑΜΗΤΡΑ(ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΦΗ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)  

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ (ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ)
  
ΚΥΡΙΑΚΗ 08-10-2017
ΛΙΝΤΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΝΤΑΜΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΑΣΗ
ΝΤΑΜΑ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΒΑΚ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΟΑΧ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΦΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΣΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ (ΣΙΑΜΗΤΡΑ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 09-10-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΟΥΤΡΗΣ - COSMOS SPORT
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΟΦΗ -- ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter