Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της για το Σάββατο 21, έως Κυριακή 22 Οκτωβρίου στα πρωταθλήματα Ανδρών (που κάνει πρεμιέρα), Εφήβων, και παίδων Α΄και Β΄κατηγορία, καθώς και κορασίδων.
Αναλυτικά:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 21-22/10/2017
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΑ
|
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
|
21/10/17
|
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
18:00
|
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ |
21/10/17
|
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
16:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ | ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
21/10/17
|
Β.Α.Κ. |
16:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ |
21/10/17
|
ΚΛΑΔΙΣΟΥ |
17:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ | AOK XANIA |
21/10/17
|
ΛΙΝΤΟ |
16:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ |
21/10/17
|
ΛΙΝΤΟ |
14:00
|
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
21/10/17
|
ΛΙΝΤΟ |
12:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ | ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ | ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ |
21/10/17
|
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
16:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ | ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ |
21/10/17
|
ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
18:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ | ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
21/10/17
|
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ |
19:00
|
ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟΗ ΟΑΣΗ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
22/10/17
|
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
15:00
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
22/10/17
|
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
12:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ |
22/10/17
|
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
18:00
|
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
22/10/17
|
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
16:00
|
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ | ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ |
22/10/17
|
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
14:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ |
22/10/17
|
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
12:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 | ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ |
22/10/17
|
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ |
10:00
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
22/10/17
|
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
15:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ |
22/10/17
|
Β.Α.Κ. |
15:00
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ |
22/10/17
|
Β.Α.Κ. |
13:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | ΟΦΗ 2 | ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ |
22/10/17
|
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ |
12:00
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ΑΟΗ ΟΑΣΗ |
22/10/17
|
ΚΛΑΔΙΣΟΥ |
16:00
|
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΑΟ ΚΥΔΩΝ | ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ |
22/10/17
|
ΚΛΑΔΙΣΟΥ |
14:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | AOK XANIA | ΑΓΟΡ 2 |
22/10/17
|
ΛΙΝΤΟ |
16:00
|
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. | ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ |
22/10/17
|
ΛΙΝΤΟ |
14:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ | Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ |
22/10/17
|
ΜΟΙΡΩΝ |
19:00
|
ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ | ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ |
22/10/17
|
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
16:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ | ΑΣΚΗΣΗ |
22/10/17
|
ΡΕΘΥΜΝΟΥ |
15:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ | ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. |
22/10/17
|
ΣΗΤΕΙΑΣ |
13:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ | ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ |
22/10/17
|
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ |
12:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ | Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ |
22/10/17
|
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ |
17:00
|
ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ | ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ | ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |