menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 13.10.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών-κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της απο 14 έως 16  Οκτωβρίου  2017, για το Εργασιακό κύπελλο και τα πρωταθλήματα Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων,παίδων ΕΚΑΣΚ.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-10-2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΡΕΘΥΜΝΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
(Δ) Αναστόπουλος - Σταματόπουλος - Παγώνης (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(Δ) Δημόπουλος - Μαρινάκης (ΠΕΤΡΑΚΗΣ)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ (Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ) Καρακάσης - Γεράνιος - (Ευαγγελινός)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.00 ΟΑΧ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
(Δ) Ελ ανύ - Μακρόπουλος (Πετράκης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(24)


Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
14-10-2017 19:00 Κλαδισός Εφήβων
Καμπίτσης Μιχάλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

14-10-2017 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14-10-2017 18:00 Χερσόνησος Εφήβων
Τσικριτσάκη Βασιλική Φιλιππάκης Βασίλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

14-10-2017 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

14-10-2017 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσεχερίδης Δαβίδ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

14-10-2017 15:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Χρυσός Θανάσης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14-10-2017 15:00 Μοίρες Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαραγκάκης Ανδρέας
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

14-10-2017 14:30 Ιεράπετρα Εφήβων
Τσικριτσάκη Βασιλική Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

15-10-2017 17:30 Ιεράπετρα Παίδων
Καρανικόλα Έλενα Μαμάκης Στέφανος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

15-10-2017 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Βασίλογλου Αριστέα
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

15-10-2017 16:00 Λίντο Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΟΦΗ 2

15-10-2017 15:30 Αρχάνες Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

15-10-2017 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Καρανικόλα Έλενα Μαμάκης Στέφανος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

15-10-2017 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15-10-2017 14:00 Κλαδισός Παίδων
Κατραχούρας Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

15-10-2017 14:00 Λίντο Παίδων
Τσίγκου Μαρία Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15-10-2017 13:30 Β.Α.Κ Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15-10-2017 13:00 Μοίρες Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

15-10-2017 13:00 Χανίων Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


15-10-2017 12:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Γραμματεία ΕΚΑΣΚ :
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-10-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.30 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑΣΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-10-2017
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΟΦΗ 2
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓΟΡ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΤΡΟΥΛΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΚ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.30 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΞΑΝΘΕΑ Θ (ΞΑΝΘΕΑ Ι - ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ)

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ - (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)

Τελικος Εργασιακου:
ΔΕΥΤΕΡΑ 16-10-2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΟΦΗ - COSMOS SPORT

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter