Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Τουρνουά "Νίκος Γαλυφιανάκης".


Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα και οι διαιτητές για τους εξ αναβολής αγώνες της 23ης Ιουνίου και της τελευταίας αγωνιστικής (24-25/06), στο τουρνουά μνήμης προς τον Νίκο Γαλυφιανάκη και που διεξάγεται, στα ανοικτά της Εφόδου.

Την Κυριακή 25 Ιουνίου στις 20:00, θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης και θα γίνουν οι απονομές διπλωμάτων.

Ο Ερασιτέχνης ΟΦΗ  σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΦΜΑΗ-Τμήμα Αθλητισμού διοργανώνει το τουρνουά που αφορά νεαρές ηλικίες. 

Φέτος η συμμετοχή ξεπέρασε τις προσδοκίες, καθώς ακόμη περισσότερες ομάδες δήλωσαν συμμετοχή.

23-06-2017 20:00 Εφόδου Προμίνι
Χρηστάκης Ηρακλής Κατσιέρης Βασίλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ

23-06-2017 19:00 Εφόδου Προμίνι
Δασκαλάκης Παναγιώτης Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 2

23-06-2017 19:00 Εφόδου Προμίνι
Κατσιέρης Βασίλης Χρηστάκης Ηρακλής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1

23-06-2017 19:00 Εφόδου Προμίνι
Μαλλιαράκη Μαρίνα Κατσούγκρης Τιμολέων
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ

24-06-2017 19:45 Εφόδου Προμίνι
Κατσούγκρης Τιμολέων Μπότουλας Νίκος
ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 

24-06-2017 19:45 Εφόδου Προμίνι
Χρηστάκης Ηρακλής Μαρκάκης Γιώργος
ΟΦΗ 4 - ΟΦΗ 5

24-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι
Μπότουλας Νίκος Βασίλογλου Αριστέα
ΟΑΣΗ - ΟΦΗ 2

24-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι
Μαρκάκης Γιώργος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΟΦΗ 3 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

24-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι
Δασκαλάκης Παναγιώτης Χρηστάκης Ηρακλής
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΟΦΗ 3

24-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι
Μαρκοδημητράκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

24-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι
Μπότουλας Νίκος Χουλιάρας Γιώργος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

24-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι
Κατσούγκρης Τιμολέων Βασίλογλου Αριστέα
ΜΕΣΣΑΡΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

24-06-2017 16:00 Εφόδου Προμίνι
Χουλιάρας Γιώργος Σαλβαράκη Μυρτώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

25-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι
Βασίλογλου Αριστέα Κατσούγκρης Τιμολέων
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ (ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

25-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι
Μαρκάκης Γιώργος Σαλβαράκη Μυρτώ
ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1

25-06-2017 18:30 Εφόδου Προμίνι
Χουλιάρας Γιώργος Μπότουλας Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ

25-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι
Δασκαλάκης Παναγιώτης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΑΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

25-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι
Μπότουλας Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ 2

25-06-2017 17:15 Εφόδου Προμίνι
Βασίλογλου Αριστέα Χρηστάκης Ηρακλής
ΑΟΑΝ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

25-06-2017 16:00 Εφόδου Προμίνι
Δασκαλάκης Παναγιώτης Μπότουλας Νίκος
ΑΟΑΝ - ΟΦΗ 1

25-06-2017 16:00 Εφόδου Προμίνι
Χρηστάκης Ηρακλής Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΑΝ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Από το Blogger.