menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 12.6.17 από kreta

6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου | Τελικές βαθμολογίες Β κατηγορία, α φάσης, και η συνέχεια.

Κοινοποίησέ το :


Συνεχίζεται το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή  60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν  325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ. 

Φώτο: Δικηγορικός Σύλλογος Ηρακλείου.

Δείτε τις τελικές βαθμολογίες της Β΄κατηγορίας στην Α΄φάση και το πρόγραμμα  .

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ
 ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 8 7 1 - 15 +12
2 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 8 7 1 - 15 - 4
3 Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 8 7 1 - 15 - 8
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 8 4 4 - 12 +3
5 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 8 4 4 - 12 - 3
6 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 8 3 5 - 11
7 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 8 2 6 - 10 +5
8 OFF ROAD CLUB 8 2 6 - 10 - 5
9 ΤΕΕΤΑΚ 8 - 8 - 8

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ
 ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 8 7 1 - 15 +3
2 ΟΤΕ Α.Ε 8 7 1 - 15 -3
3 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 8 6 2 - 14
4 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 8 5 3 - 13 +11
5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 8 5 3 - 13 -11
6 HAMED 8 3 4 1 10 +9
7 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑΡΡΗΣ 8 2 6 - 10 - 9
8 Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 1 7 - 9
9 ΕΛΚΕΘΕ 8 0 8 - 8

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Γ ΟΜΙΛΟΣ
 ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΚΡΗΤΙΔΑ 8 8 - - 16
2 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 8 7 1 - 15
3 RETRO 23 8 6 2 - 14
4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 8 5 3 - 13
5 ΠΑΓΝΗ 8 4 4 - 12
6 ΥΠΑ 8 3 5 - 11
7 ΕΥΦΑΗ 8 2 6 - 10
8 ΟΠΤΙΚΟΙ 8 1 6 1 8 + 8
9 ΣΚΟΥΡΑΣ 8 - 8 - 8 - 8

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 18.00 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ HAMED
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 19.45 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 14/6 19.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ OFF ROAD CLUB Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 14/6 21.15 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 18.00 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 19.45 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΑΓ ΡΩΜΑΝΟΣ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 21.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 19.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΥΣΙΚ. ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 21.15 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΕΕ ΤΑΚ ΕΛΚΕΘΕ


ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ HAMED ΥΠΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΟΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΕΛΚΕΘΕ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 21.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ RETRO 23
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΜΟΥΣΙΚ. ΣΧΟΛΗ ΕΥΦΑΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ OFF ROAD CLUB ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΥΦΑΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΑΓΝΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 21.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ ΑΓ ΡΩΜΑΝΟΣ RETRO 23

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΕΕ/ΤΑΚ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΑ

Πρόγραμμα αγώνων 
ΩΡΑ / ΑΓΩΝ. /ΚΑΤΗΓ / ΟΜΙΛΟΣ / ΟΜΑΔΕΣ
Δευτέρα 12.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 3Η Γ 1-9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
19.45 1Η Α 7-12 Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
21.30 1Η Α 1-6 COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 1Η Α 7-12 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΣΕΠΑΣΥΤ
21.15 1Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

Τρίτη 13.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 4Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CGP
19.45 1Η Α 13-18 ΙΤΕ Π.ΠΟΑ
21.30 1Η Α 13-18 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 1Η Α 13-18 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
21.15 1Η Α 1-6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

Τετάτρη 14.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Α 6Β
19.45 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Α 4Β
21.30 1Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΟΦΗ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 8Α 8Β
21.15 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Α 1Β

Πέμπτη 15.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Α 5Β
19.45 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Α 3Β
21.30 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Α 2Β

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Α 7Β
21.15 1Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Α 9Β

Παρασκευή 16.6.2017
Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 4Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
21.15 4Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ INTERNUS

Σάββατο 17.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια 
11.00 4Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
12.45 4Η Γ 10-15 SMED GRETAPHON

Δευτέρα 19.6.2017
Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
18.00 2Η Α 7-12 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 
19.30 2Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ 
21.15 2Η Α 13-18 ΙΤΕ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

Τρίτη 20.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 2Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΣΕΠΑΣΥΤ 
19.45 2Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
21.30 2Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT 

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 2Η Α 13-18 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 
21.15 2Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΗΡΑΚΛΗΣ

Τετάρτη 21.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Β 6Γ
19.45 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Β 5Γ
21.30 2Η Α 1-6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Β 2Γ
21.15 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Β 1Γ

Πέμπτη 22.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Β 9Γ
19.45 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 8Β 8Γ
21.30 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Β 3Γ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Β 7Γ
21.15 2Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Β 4Γ

Παρασκευή 23.6.2017
Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 5Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
21.15 5Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

Σάββατο 24.6.2017
Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη 
11.00 5Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΣΕΑΠ
12.45 5Η Γ 1-9 ΙΝΤΕRNUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

Δευτέρα 26.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 3Η Α 13-18 ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 
19.45 3Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 
21.30 3Η Α 1-6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 3Η Α 7-12 ΣΕΠΑΣΥΤ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ 
21.15 3Η Α 13-18 ΙΤΕ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

Τρίτη 27.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 3Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 
19.45 3Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 
21.30 3Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 5Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 
21.15 5Η Γ 10-15 CRETAFON CGP

Τετάρτη 28.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Α 2Γ
19.45 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Α 1Γ
21.30 3Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 8A 8Γ
21.15 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Α 7Γ

Πέμπτη 29.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Α 5Γ
19.45 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Α 4Γ
21.30 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Α 3Γ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Α 9Γ
21.15 3Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Α 6Γ

Παρασκευή 30.6.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
19:00 6Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
20:45 6Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη 
19.30 6Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
21.15 6Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

Δευτέρα 3.7.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.30 Α 2Χ3 2 3
20.15 Α 1Χ4 1 4

Τρίτη 4.7.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
19.45 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ- ΔΑΣΚΑΛΟΙ
21.30 Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

Κλειστό Γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη
19.30 Γ 1-9 INTERNUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
21.15 Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

Πέμπτη 6.7.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
19.15 Α ΘΕΣΗ 3-4 ΜΙΚ.ΤΕΛΙΚΟΣ
21.00 Α ΘΕΣΗ 1-2 ΤΕΛΙΚΟΣ

Παρασκευή 7.7.2017
Κλ. Γυμναστήριο 2 Αοράκια
18.00 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
19.45 Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
21.30 Γ 1-9 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter