menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 30.6.17 από kreta

6ο Εργασιακό Ηρακλείου | Αποτελέσματα, βαθμολογίες, και η συνέχεια.

Κοινοποίησέ το :


Συνεχίζεται το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή  60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν  325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ. 

Δείτε τα αποτελέσματα, τις τελικές βαθμολογίες σε ολες τις κατηγορίας στην Β΄φάση και η συνέχεια  .

Τα αποτελέσματα:
ΕΛΚΕΘΕ ΣΚΟΥΡΑΣ 47-39
Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ 44-42
ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑ RETRO 23 56-35
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΦΑΗ 55-45
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 57-40
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 32-40
ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 39-48
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΣΕΑΠ 00-20
ΙΝΤΕRNUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 31-36
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 85-48
ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 59-65
COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 61-40
ΣΕΠΑΣΥΤ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ 34-41
ΙΤΕ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 40-75
Π.ΠΟΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 54-30
ΕΛΜΕ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 56-34
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ 38-33
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 33-27
CRETAFON CGP 53-45
Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 39-55
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΡΗΤΙΔΑ 58-54
Π.ΟΦΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 59-48
OFF ROAD CLUB ΟΠΤΙΚΟΙ 30-55
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΥΦΑΗ 36-48

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 29/6 - 7/7
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ.ΧΑΟΧ ΠΑΓΝΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 21.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ RETRO 23
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΕΕΤΑΚ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00 6 Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45 6 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30 6 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15 6 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 18.30 Α 2Χ3 Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 20.15 Α 1Χ4 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 19.45 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 21.30 Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 19.30 Γ 1-9 INTERNUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 21.15 Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 19.15 Α ΘΕΣΗ 3-4 ΜΙΚ.ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 21.00 Α ΘΕΣΗ 1-2 ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 18.00 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 19.45 Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 21.30 Γ 1-9 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-6
1 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 5 4 1 9 +1
2 Π.ΟΦΗ 5 4 1 9 - 1
3 COSMOS SPORT 5 3 2 8
4 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 5 2 3 7 +4
5 ΚΟΥΤΡΗΣ 5 2 3 7 - 4
6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 5 - 5 5

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 7-12
7 ΕΛΜΕ 5 5 - 10
8 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 5 4 1 9
9 Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 5 3 2 8
10 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 5 2 3 7
11 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 5 1 4 6
12 Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 5 - 5 5

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 13-18
13 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 5 4 1 9
14 ΗΡΑΚΛΗΣ 5 3 2 8 +7
15 ΠΟΑ ΜΕΛΗ 5 3 2 8 -7
16 Ι.Τ.Ε. 5 2 3 7
17 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 5 2 3 7
18 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 5 1 4 6

ΟΙ ΟΚΤΩ ΠΤΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ -ΟΙ 15-16- 17-18 ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Γ ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-4
ΟΜΑΔΑ
1 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
2 Π.ΟΦΗ
3 COSMOS SPORT
4 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ ΦΑΣΗΣ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΚΛΕΙ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
2X3 - Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 18.30 Β
1X4- Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 20.15 Α

ΘΕΣΗ 3-4
ΚΛΕΙ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
3Χ4 ΗΤΤΗΜ Α ΗΤΤΗΜ Β ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 19.15

ΤΕΛΙΚΟΣ - ΘΕΣΗ 1-2
ΚΛΕΙ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
1X2 ΝΙΚΗΤ Α ΝΙΚΗΤ Β ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 21.00

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΘΕΣΗ 1-3
1 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 2 2 - 4
2 ΚΡΗΤΙΔΑ 2 1 1 3
3 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 2 - 2 2

ΘΕΣΗ 4-6
4 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 2 2 - 4
5 ΟΤΕ 2 1 1 3
6 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 2 - 2 2

ΘΕΣΗ 7-9
Π.Σ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕ 15/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 39-47
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ RETRO 23 ΠΕ 22/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 56-35
Π.Σ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ RETRO 23 ΠΕ 29/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30

ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
7-8-9
ΘΕΣΗ 10-12
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΤΕ 14/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 46-41
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΕ 22/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 57-40
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΕ 29/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
10-11-12

ΘΕΣΗ 13-15
ΠΑΛ.ΧΑΟΧ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΠΕ 15/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 59-28
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΠΑΓΝΗ ΤΕ 21/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 35-63
ΠΑΛ.ΧΑΟΧ ΠΑΓΝΗ ΠΕ 29/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
13
14
15

ΘΕΣΗ 16-18
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ HAMED ΤΕ 14/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 35-39
HAMED ΥΠΑ ΤΕ 21/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 42-39
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΑ ΠΕ 29/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15
16-17-18

ΘΕΣΗ 19-21
19 ΜΟΥΣ.ΣΧΟΛΗ 2 2 - 4
20 ΕΥΦΑΗ 2 1 1 3
21 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 - 2 2

ΘΕΣΗ 22-24
22 ΟΠΤΙΚΟΙ 2 1 1 3 +23
23 Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 2 1 1 3 -5
24 OFF ROAD CLUB 2 1 1 3 -18

ΘΕΣΗ 25-27 
ΤΕΕΤΑΚ ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕ 29/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30

25-26-27
ΟΙ 1-2- 3-4 ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΙ 24-25- 26-27 ΥΠΟΒΙΒΑΒΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΟΙ 1-2- 3-4- 5 ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-9
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ ΘΕΣΗ 1-9
ΚΛΕΙ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
2X4 ΕΠΙΣΚΟΠΗ INTERNOUS ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 11.30 37-60
9X6 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 13.00 56-59
7X5 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΑΚ ΣΑ 27/5 10.00 34-29
3X8 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 11.45 32-35
4X7 INTERNOUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 13.30 51-28
9X2 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 13.30 31-43
1X6 BENIΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 18.00 46-23
8X4 ΚΟΚΚΑΛΗΣ INTERNOUS ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 19.45 34-47
9X3 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 18.00 27-32
1X4 BENIΖΕΛΕΙΟ INTERNOUS ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 21.15 56-72
5X3 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 19.30 32-23
6X2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 11.00 33-41
5X9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 19.30 33-27
6X8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30 32-40
7X1 ΒΑΓΙΩΝΙΑ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15 39-48
4X3 INTERNOUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45 31-36
1X9 BENIΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00
6X3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45
5X8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30
7X2 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15
2X5 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 19.45
6X7 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 21.30
4X9 INTERNOUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 19.30
1Χ8 BENIΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 21.15
2X8 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 18.00
5X1 ΔΑΣΚΑΛΟΙ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 19.45
3X7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 21.30

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-9
1 INTERNUS 7 6 1 13
2 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 5 4 1 9
3 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 5 3 2 8
4 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 5 3 2 8
5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 5 3 2 8
6 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 5 3 2 8
7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 6 2 4 8
8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 6 1 5 7
9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 6 - 6 6


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 10-15
10 CRETAPHΟN 5 5 - 10
11 SMED 5 3 2 8 +4
12 CGP 5 3 2 8 - 4
13 Σ.Ε.Α.Π 5 3 1 1 7
14 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 5 1 3 1 5 +20
15 ΜΕΡΑΣΤΡΙ 5 - - 5 5 -20

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter