menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 22.6.17 από kreta

6ο Εργασιακό Ηρακλείου | Αποτελέσματα, βαθμολογίες, και η συνέχεια.

Κοινοποίησέ το :

Συνεχίζεται το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή  60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν  325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ. 

Δείτε τις τελικές βαθμολογίες της Β΄κατηγορίας στην Α΄φάση και το πρόγραμμα  .


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
Π.ΧΑΟΧ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 59-28
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑ 39-47
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΟΤΕ 39-60
ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 30-53
ΤΕΕΤΑΚ ΕΛΚΕΘΕ 47-59
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 32-23
ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ INTERNUS 56-72
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 33-41
SMED GRETAPHON 36-41
Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 54-66
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ 40-51
ΙΤΕ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 39-46
ΕΛΜΕ ΣΕΠΑΣΥΤ 68-60
ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 57-61
Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT 58-56
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 42-41
Π.ΠΟΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 47-54
HAMED ΥΠΑ 42-39
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΠΑΓΝΗ 35-63
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 44-52
ΟΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 31-51
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ 27-45

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15/6—24/6
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΕΛΚΕΘΕ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 21.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑ RETRO 23
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΥΦΑΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30 5 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15 5 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 11.00 5 Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45 5 Η Γ 1-9 ΙΝΤΕRNUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 18.00 3 Η Α 13-18 ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 19.45 3 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 21.30 3 Η Α 1-6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/6 19.30 3 Η Α 7-12 ΣΕΠΑΣΥΤ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/6 21.15 3 Η Α 13-18 ΙΤΕ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 18.00 3 Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 19.45 3 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 21.30 3 Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 19.30 5 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 21.15 5 Η Γ 10-15 CRETAFON CGP

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 21.30 3 Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ OFF ROAD CLUB ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΥΦΑΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΑΛ.ΧΑΟΧ ΠΑΓΝΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 21.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ RETRO 23
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΤΕΕΤΑΚ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00 6 Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45 6 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30 6 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15 6 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΦΑΣΗΣ 1-6
1 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 3 3 - 6
2 Π.ΟΦΗ 3 2 1 5
3 ΚΟΥΤΡΗΣ 3 2 1 5
4 COSMOS SPORT 3 1 2 4
5 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 3 1 2 4
6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 3 - 3 3

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΦΑΣΗΣ 7-12
7 ΕΛΜΕ 3 3 - 6
8 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 3 3 - 6
9 Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 3 2 1 5
10 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 3 1 2 4
11 Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 3 - 3 3
12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 3 - 3 3

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΦΑΣΗΣ 13-18
13 Ι.Τ.Ε. 3 2 1 5
14 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 3 2 1 5
15 ΗΡΑΚΛΗΣ 3 2 1 5
16 ΠΟΑ ΜΕΛΗ 3 1 2 4
17 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3 1 2 4
18 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 3 1 2 4

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ
ΘΕΣΗ 1-3
Α1 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
Β1 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
Γ1 ΚΡΗΤΙΔΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΤΕ 14/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 64-54
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ ΤΕ 21/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 27-45
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΡΗΤΙΔΑ ΤΕ 28/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45

ΘΕΣΗ 4-6
Α2 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ
Β2 ΟΤΕ
Γ2 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΟΤΕ ΠΕ 15/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 39-60
ΟΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΕ 21/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 31-51
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΕ 28/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45

ΘΕΣΗ 7-9
Α3 Π.Σ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
Β3 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ
Γ3 RETRO 23

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Π.Σ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕ 15/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 39-47
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ RETRO 23 ΠΕ 22/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30
Π.Σ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ RETRO 23 ΠΕ 29/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30

ΘΕΣΗ 10-12
Α4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
Β4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
Γ4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΤΕ 14/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 46-41
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΕ 22/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΕ 29/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45

ΘΕΣΗ 13-15
Α5 ΠΑΛ.ΧΑΟΧ
Β5 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
Γ5 ΠΑΓΝΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΛ.ΧΑΟΧ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΠΕ 15/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 59-28
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΠΑΓΝΗ ΤΕ 21/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 35-63
ΠΑΛ.ΧΑΟΧ ΠΑΓΝΗ ΠΕ 29/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00

ΘΕΣΗ 16-18
Α6 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
Β6 HAMED
Γ6 ΥΠΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ HAMED ΤΕ 14/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 35-39
HAMED ΥΠΑ ΤΕ 21/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 42-39
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΥΠΑ ΠΕ 29/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15

ΘΕΣΗ 19-21
Α7 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Β7 ΜΟΥΣ.ΣΧΟΛΗ
Γ7 ΕΥΦΑΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΥΣ.ΣΧΟΛΗ ΠΕ 15/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 30-53
ΜΟΥΣ.ΣΧΟΛΗ ΕΥΦΑΗ ΠΕ 22/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΥΦΑΗ ΤΕ 28/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15

ΘΕΣΗ 22-24
Α8 OFF ROAD CLUB
Β8 Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ8 ΟΠΤΙΚΟΙ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
OFF ROAD CLUB Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕ 14/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 47-40
Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ ΠΕ 22/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45
OFF ROAD CLUB ΟΠΤΙΚΟΙ ΤΕ 28/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30

ΘΕΣΗ 25-27
Α9 ΤΕΕΤΑΚ
Β9 ΕΛΚΕΘΕ
Γ9 ΣΚΟΥΡΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΕΤΑΚ ΕΛΚΕΘΕ ΠΕ 15/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 47-59
ΕΛΚΕΘΕ ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕ 22/6 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30
ΤΕΕΤΑΚ ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕ 29/6 ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΦΑΣΗΣ 1-9
1 INTERNUS 6 6 - 12
2 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 5 3 2 8
3 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 4 3 1 7
4 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 4 3 1 7
5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 4 2 2 6
6 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 4 2 2 6
7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 5 1 4 6
8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 5 1 4 6
9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 5 - 5 5

5X9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 19.30
6X8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30
7X1 ΒΑΓΙΩΝΙΑ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15
4X3 INTERNOUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45
1X9 BENIΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00
6X3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45
5X8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30
7X2 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15
2X5 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 19.45
6X7 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 21.30
4X9 INTERNOUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 19.30
1Χ8 BENIΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 21.15
2X8 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 18.00
5X1 ΔΑΣΚΑΛΟΙ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 19.45
3X7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 21.30

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β ΦΑΣΗΣ 10-15
10 CRETAPHΟN 4 4 - 8
11 SMED 5 3 2 8
12 CGP 4 3 1 7
13 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 4 1 3 5
14 Σ.Ε.Α.Π 4 2 1 1 5
15 ΜΕΡΑΣΤΡΙ 5 - - 5 5

ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡ ΣΑ 24/6 11.00
CRETAPHΟN CGP ΑΛΙΚΑΡ ΤΡ 27/6 21.15

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter