menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 9.6.17 από kreta

6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου | Τα αποτελέσματα βαθμολογίες και η συνέχεια.

Κοινοποίησέ το :

Συνεχίζεται το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή  60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν  325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ. 

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων, βαθμολογίες και το πρόγραμμα  .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 35-30
ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΜΕΛΛΕΣΣΕΣ 41-30
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ 41-25
ΕΛΚΕΘΕ HAMED 41-50
RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ 38-43
ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 33-49
ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ-ΑΣΤΥ 49-39
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 35-44
SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 31-25
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 32-35
INTERNUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ 51-28
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ 43-35
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 41-29
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 31-43
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 47-48
ΧΑΟΧ ΤΕΕ/ΤΑΚ 46-30
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 30-46
OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 40-34
Π,Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 50-45
ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 37-34
COSMOS SPORT ΑΛΑΓΝΙ 41-31
ΠΟΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 33-37
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 68-38
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 30-60
ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 23-41
ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 35-37
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ 34-52
ΕΛΚΕΘΕ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ 27-42

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9/6--17/6
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 18.00 3 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 19.45 3 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙNTERNUS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 21.30 8 Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/6 19.30 9 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/6 21.15 9 Η Β Γ RETRO 23 ΠΑΓΝΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 10.00 3 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 11.45 9 Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 13.30 9 Η Β Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 10.00 3 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 11.45 9 Η Β Α OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 13.30 9 Η Β Α ΗΡΟΔΟΤΟ.ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 18.00 3 Η Γ 1-9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 19.45 1 Η Α 7-12 Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 21.30 1 Η Α 1-6 COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 12/6 19.30 1 Η Α 7-12 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΣΕΠΑΣΥΤ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 12/6 21.15 1 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 18.00 4 Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CGP
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 19.45 1 Η Α 13-18 ΙΤΕ Π.ΠΟΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 21.30 1 Η Α 13-18 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/6 19.30 1 Η Α 13-18 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/6 21.15 1 Η Α 1-6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 18.00 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Α 6Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 19.45 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Α 4Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 21.30 1 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΟΦΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 14/6 19.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 8Α 8Β
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 14/6 21.15 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Α 1Β

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 18.00 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Α 5Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 19.45 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Α 3Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 21.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Α 2Β
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 19.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Α 7Β
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 21.15 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Α 9Β

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 19.30 4 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 21.15 4 Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ INTERNUS

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 11.00 4 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 12.45 4 Η Γ 10-15 SMED GRETAPHON

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 18.00 2 Η Α 7-12 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 19.30 2 Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 21.15 2 Η Α 13-18 ΙΤΕ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 18.00 2 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΣΕΠΑΣΥΤ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 19.45 2 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 21.30 2 Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/6 19.30 2 Η Α 13-18 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/6 21.15 2 Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Β 6Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Β 5Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 21.30 2 Η Α 1-6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Β 2Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Β 1Γ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Β 9Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 8Β 8Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 21.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Β 3Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Β 7Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Β 4Γ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30 5 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15 5 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 11.00 5 Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45 5 Η Γ 1-9 ΙΝΤΕRNUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 18.00 3 Η Α 13-18 ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 19.45 3 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 21.30 3 Η Α 1-6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/6 19.30 3 Η Α 7-12 ΣΕΠΑΣΥΤ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/6 21.15 3 Η Α 13-18 ΙΤΕ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 18.00 3 Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 19.45 3 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 21.30 3 Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 19.30 5 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 21.15 5 Η Γ 10-15 CRETAFON CGP

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Α 2Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Α 1Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 21.30 3 Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 8A 8Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Α 7Γ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Α 5Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Α 4Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 21.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Α 3Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Α 9Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Α 6Γ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00 6 Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45 6 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30 6 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15 6 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 18.30 Α 2Χ3 2 3
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 20.15 Α 1Χ4 1 4

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 19.45 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ- ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 21.30 Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 19.30 Γ 1-9 INTERNUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 21.15 Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 19.15 Α ΘΕΣΗ 3-4 ΜΙΚ.ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 21.00 Α ΘΕΣΗ 1-2 ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 18.00 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 19.45 Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 21.30 Γ 1-9 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-6
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ

1/1 ΚΟΥΤΡΗΣ 1/4 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
2/2 COSMOS SPORT 2/5 Π.ΟΦΗ
3/3 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 3/6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 35-30
ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΜΕΛΛΕΣΣΕΣ 41-30
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ 41-25
ΕΛΚΕΘΕ HAMED 41-50
RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ 38-43
ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 33-49
ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ-ΑΣΤΥ 49-39
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 35-44
SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 31-25
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 32-35
INTERNUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ 51-28
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ 43-35
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 41-29
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 31-43
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 47-48
ΧΑΟΧ ΤΕΕ/ΤΑΚ 46-30
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 30-46
OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 40-34
Π,Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 50-45
ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 37-34
COSMOS SPORT ΑΛΑΓΝΙ 41-31
ΠΟΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 33-37
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 68-38
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 30-60
ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 23-41
ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 35-37
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ 34-52
ΕΛΚΕΘΕ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ 27-42

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9/6--17/6
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 18.00 3 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 19.45 3 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙNTERNUS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 21.30 8 Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/6 19.30 9 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/6 21.15 9 Η Β Γ RETRO 23 ΠΑΓΝΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 10.00 3 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 11.45 9 Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 13.30 9 Η Β Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 10.00 3 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 11.45 9 Η Β Α OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 13.30 9 Η Β Α ΗΡΟΔΟΤΟ.ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 18.00 3 Η Γ 1-9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 19.45 1 Η Α 7-12 Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 21.30 1 Η Α 1-6 COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 12/6 19.30 1 Η Α 7-12 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΣΕΠΑΣΥΤ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 12/6 21.15 1 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 18.00 4 Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CGP
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 19.45 1 Η Α 13-18 ΙΤΕ Π.ΠΟΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 21.30 1 Η Α 13-18 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/6 19.30 1 Η Α 13-18 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/6 21.15 1 Η Α 1-6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 18.00 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Α 6Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 19.45 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Α 4Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 21.30 1 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΟΦΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 14/6 19.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 8Α 8Β
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 14/6 21.15 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Α 1Β

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 18.00 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Α 5Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 19.45 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Α 3Β
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 15/6 21.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Α 2Β
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 19.30 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Α 7Β
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 15/6 21.15 1 Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Α 9Β

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 19.30 4 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 21.15 4 Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ INTERNUS

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 11.00 4 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 12.45 4 Η Γ 10-15 SMED GRETAPHON

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 18.00 2 Η Α 7-12 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 19.30 2 Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/6 21.15 2 Η Α 13-18 ΙΤΕ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 18.00 2 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΣΕΠΑΣΥΤ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 19.45 2 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 21.30 2 Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/6 19.30 2 Η Α 13-18 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/6 21.15 2 Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Β 6Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Β 5Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 21.30 2 Η Α 1-6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Β 2Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 21/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Β 1Γ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 18.00 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Β 9Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 19.45 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 8Β 8Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/6 21.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Β 3Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 19.30 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Β 7Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 22/6 21.15 2 Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Β 4Γ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30 5 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15 5 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 11.00 5 Η Γ 10-15 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45 5 Η Γ 1-9 ΙΝΤΕRNUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 18.00 3 Η Α 13-18 ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 19.45 3 Η Α 1-6 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 21.30 3 Η Α 1-6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/6 19.30 3 Η Α 7-12 ΣΕΠΑΣΥΤ Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 26/6 21.15 3 Η Α 13-18 ΙΤΕ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 18.00 3 Η Α 13-18 Π.ΠΟΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 19.45 3 Η Α 7-12 ΕΛΜΕ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 27/6 21.30 3 Η Α 7-12 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 19.30 5 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 21.15 5 Η Γ 10-15 CRETAFON CGP

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 2Α 2Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 1Α 1Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 21.30 3 Η Α 1-6 Π.ΟΦΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 8A 8Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 28/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 7Α 7Γ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 18.00 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 5Α 5Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 19.45 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 4Α 4Γ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 29/6 21.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 3Α 3Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 19.30 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 9Α 9Γ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 29/6 21.15 3 Η Β Β-ΦΑΣΗ 6Α 6Γ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00 6 Η Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45 6 Η Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30 6 Η Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15 6 Η Γ 1-9 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 18.30 Α 2Χ3 2 3
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 3/7 20.15 Α 1Χ4 1 4

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 19.45 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ- ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 21.30 Γ 1-9 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 19.30 Γ 1-9 INTERNUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 21.15 Γ 1-9 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 19.15 Α ΘΕΣΗ 3-4 ΜΙΚ.ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 6/7 21.00 Α ΘΕΣΗ 1-2 ΤΕΛΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 18.00 Γ 1-9 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 19.45 Γ 1-9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 21.30 Γ 1-9 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-6
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ

1/1 ΚΟΥΤΡΗΣ 1/4 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
2/2 COSMOS SPORT 2/5 Π.ΟΦΗ
3/3 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 3/6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ Α ΦΑΣΗ
ΚΟΥΤΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 53-39
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ COSMOSSPORT 34-45
ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOSSPORT 44-39
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.ΟΦΗ 49-48
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 40-34
Π.ΟΦΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 65-54

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-6
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ 
1 ΚΟΥΤΡΗΣ 2 2 -
2 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 2 -
3 COSMOS SPORT 2 1 1
4 Π.ΟΦΗ 2 1 1
5 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2 - 2
6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 2 - 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
2X4 COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 21.30
3X6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/6 21.15
1X5 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΟΦΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 21.30

1X6 ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 19.45
5X2 Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 21.30
3X4 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 21.30

1X4 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 19.45
2Χ6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 21.30
5X3 Π.ΟΦΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 21.30

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 49-41
ΤΕΕΤΑΚ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 32-40
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 47-18

OFF ROAD CLUB Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 31-66
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΤΕΕΤΑΚ 55-21
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 18-64
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 25-58

ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ OFF ROAD CLUB 58-43
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΤΕΕΤΑΚ 47-23
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 46-38
OFF ROAD CLUB ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 43-60

ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 19-47
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 40-34
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 32-56
ΤΕΕΤΑΚ OFF ROAD CLUB 27-34

ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 37-46
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ OFF ROAD CLUB 45-22
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 45-34
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕΤΑΚ 29-23
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 39-31

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 37-36
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 27-35
OFF ROAD CLUB ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 30-35
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 26-39

ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 40-37
ΤΕΕΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 30-38
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 17-63
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 41-46

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 47-48
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΤΕΕΤΑΚ 46-30
OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 40-34
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 50-45

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/6
ΤΕΕΤΑΚ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 10/6
OFF ROAD CLUB ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 10/6
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 10/6

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 8 7 1 - 15
2 Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 7 6 1 - 13 +5
3 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 7 6 1 - 13 -5
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 7 4 3 - 11
5 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 7 3 4 - 10
6 OFF ROAD CLUB 7 2 5 - 9
7 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 7 2 5 - 9
8 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 7 2 5 - 9
9 ΤΕΕΤΑΚ 7 - 7 - 7

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Β ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 43-29
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 44-40
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΤΕ Α.Ε 46-49
ΕΛΚΕΘΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 34-38

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 38-49
HAMED ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 35-38
ΟΤΕ Α.Ε ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 53-31
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΚΕΘΕ 31-29

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 36-43
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ HAMED 38-26
ΕΛΚΕΘΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 33-35
ΟΤΕ Α.Ε Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 48-41

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ ΟΤΕ Α.Ε 28-53
HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 43-44
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΕΛΚΕΘΕ 45-31
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 24-33

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΚΕΘΕ 43-33
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 35-46
ΟΤΕ Α.Ε Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 42-31
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ HAMED 32-39

HAMED ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 35-26
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 56-32
ΕΛΚΕΘΕ ΟΤΕ Α.Ε 35-44
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 44-50

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 30-53
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED 49-14
ΟΤΕ Α.Ε ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 40-43
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 42-48

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-30
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 41-30
ΕΛΚΕΘΕ HAMED 41-50
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 50-31

HAMED ΟΤΕ Α.Ε 00-20
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 35-37
ΕΛΚΕΘΕ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 27-42
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 23-41

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 8 7 1 - 15 +3
2 ΟΤΕ Α.Ε 8 7 1 - 15 -3
3 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 8 6 2 - 14
4 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 8 5 3 - 13 +11
5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 8 5 3 - 13 -11
6 HAMED 8 3 4 1 10 +9
7 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑΡΡΗΣ 8 2 6 - 10 -9
8 Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 1 7 - 9
9 ΕΛΚΕΘΕ 8 0 8 - 8

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Γ ΟΜΙΛΟΣ
S.Q. SKOURAS ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 14-51
ΠΑΓΝΗ ΕΥΦΑΗ 43-26
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΥΠΑ 47-36
ΟΠΤΙΚΟΙ RETRO 23 34-50

ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΓΝΗ 45-37
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ S.Q. SKOURAS 60-46
ΥΠΑ RETRO 23 34-41
ΕΥΦΑΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 35-32

S.Q. SKOURAS ΠΑΓΝΗ 37-75
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 52-34
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 14-33
ΥΠΑ ΕΥΦΑΗ 55-29

ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΥΠΑ 44-27
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ RETRO 23 26-28
ΠΑΓΝΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 61-25
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ S.Q. SKOURAS 50-24

S.Q. SKOURAS ΟΠΤΙΚΟΙ 38-46
RETRO 23 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 29-44
ΥΠΑ ΠΑΓΝΗ 44-53
ΕΥΦΑΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 32-51

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 29-54
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΕΥΦΑΗ 56-28
ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ 24-35
RETRO 23 S.Q. SKOURAS 55-36

ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 42-38
ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 50-54
ΥΠΑ S.Q. SKOURAS 38-31
ΕΥΦΑΗ RETRO 23 42-47

S.Q. SKOURAS ΕΥΦΑΗ 33-49
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ 43-35
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 35-44
RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 38-43

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ 9/6
ΠΑΓΝΗ RETRO 23 9/6
ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 9/6
ΕΥΦΑΗ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 34-52

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΚΡΗΤΙΔΑ 8 8 - - 16
2 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 7 6 1 - 13 +15
3 RETRO 23 7 5 2 - 12 -15
4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 7 4 3 - 11 +4
5 ΠΑΓΝΗ 7 4 3 - 11 -4
6 ΥΠΑ 7 3 4 - 10 +26
7 ΕΥΦΑΗ 8 2 6 - 10 -26
8 ΟΠΤΙΚΟΙ 7 1 6 - 8
9 ΣΚΟΥΡΑΣ 8 - 8 - 8

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-9
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΣ
1/1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 1/4 INTERNUS 1/7 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ
2/2 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2/5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2/8 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ
3/3 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 3/6 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 3/9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ Α ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 39-45
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 37-50
Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 36-27
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 44-52
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 38-29
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 37-45
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR INTERNUS 29-42
ΔΑΣΚΑΛΟΙ INTERNUS 31-58
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ST 28-25

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-6
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ 
1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 2 2 -
2 INTERNUS 2 2 -
3 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 2 2 -
4 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2 1 1
5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2 1 1
6 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 2 1 1
7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 2 - 2
8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 2 - 2
9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 2 - 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ ΘΕΣΗ 1-9
2X4 ΕΠΙΣΚΟΠΗ INTERNOUS ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 11.30 37-60
9X6 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 13.00 56-59
7X5 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΑΚ ΣΑ 27/5 10.00 34-29

3X8 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 11.45 32-35
4X7 INTERNOUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 13.30 51-28
9X2 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 13.30 31-43

1X6 BENIΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 18.00
8X4 ΚΟΚΚΑΛΗΣ INTERNOUS ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 19.45
9X3 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 18.00

1X4 BENIΖΕΛΕΙΟ INTERNOUS ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 21.15
5X3 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 19.30
6X2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 11.00

5X9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 19.30
6X8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30
7X1 ΒΑΓΙΩΝΙΑ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15

4X3 INTERNOUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45
1X9 BENIΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00
6X3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45

5X8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30
7X2 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15
2X5 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 19.45

6X7 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 21.30
4X9 INTERNOUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 19.30
1Χ8 BENIΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 21.15

2X8 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 18.00
5X1 ΔΑΣΚΑΛΟΙ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 19.45
3X7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 21.30

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 10-15
4/1 SMED 4/3 CRETAPHON 4/5 C.G.P
5/2 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 5/4 ΜΕΡΑΣΤΡΙ 5/6 Σ.Ε.Α.Π
2Χ4 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΒΑΚ ΣΑ 27/5 11.30 20-00
5Χ1 CGP SMED ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 30/5 20.00 32-36
3Χ6 CRETAPHΟN Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 30/5 22.00 51-32

1Χ2 SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 10.00 31-25
3Χ4 CRETAPHΟN ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 11.45 20.00
5Χ6 CGP Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 10.00 20.00

2Χ3 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CRETAPHΟN ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 10.00
1Χ6 SMED Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 10.00
4Χ5 ΜΕΡΑΣΤΡΙ CGP ΧΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧ 00-20

2Χ5 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CGP ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 18.00
1Χ3 SMED CRETAPHΟN ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 12.45
4Χ6 ΜΕΡΑΣΤΡΙ Σ.Ε.Α.Π ΧΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧ 00-20

2Χ6 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 11.00
3Χ5 CRETAPHΟN CGP ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 21.15
1Χ4 SMED ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΧΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧ 20-00

ΚΟΥΤΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 53-39
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ COSMOSSPORT 34-45
ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOSSPORT 44-39
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.ΟΦΗ 49-48
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 40-34
Π.ΟΦΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 65-54

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-6
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ 
1 ΚΟΥΤΡΗΣ 2 2 -
2 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 2 -
3 COSMOS SPORT 2 1 1
4 Π.ΟΦΗ 2 1 1
5 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2 - 2
6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 2 - 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
2X4 COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 21.30
3X6 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 13/6 21.15
1X5 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΟΦΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 14/6 21.30

1X6 ΚΟΥΤΡΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 19.45
5X2 Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/6 21.30
3X4 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/6 21.30

1X4 ΚΟΥΤΡΗΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 19.45
2Χ6 COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 26/6 21.30
5X3 Π.ΟΦΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 28/6 21.30

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 49-41
ΤΕΕΤΑΚ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 32-40
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 47-18

OFF ROAD CLUB Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 31-66
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΤΕΕΤΑΚ 55-21
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 18-64
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 25-58

ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ OFF ROAD CLUB 58-43
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΤΕΕΤΑΚ 47-23
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 46-38
OFF ROAD CLUB ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 43-60

ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 19-47
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 40-34
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 32-56
ΤΕΕΤΑΚ OFF ROAD CLUB 27-34

ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 37-46
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ OFF ROAD CLUB 45-22
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 45-34
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕΤΑΚ 29-23
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 39-31

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 37-36
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 27-35
OFF ROAD CLUB ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 30-35
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 26-39

ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 40-37
ΤΕΕΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 30-38
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 17-63
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 41-46

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 47-48
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΤΕΕΤΑΚ 46-30
OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 40-34
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 50-45

ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/6
ΤΕΕΤΑΚ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 10/6
OFF ROAD CLUB ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 10/6
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 10/6

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 8 7 1 - 15
2 Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 7 6 1 - 13 +5
3 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 7 6 1 - 13 -5
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 7 4 3 - 11
5 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 7 3 4 - 10
6 OFF ROAD CLUB 7 2 5 - 9
7 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 7 2 5 - 9
8 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 7 2 5 - 9
9 ΤΕΕΤΑΚ 7 - 7 - 7

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Β ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 43-29
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 44-40
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΤΕ Α.Ε 46-49
ΕΛΚΕΘΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 34-38

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 38-49
HAMED ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 35-38
ΟΤΕ Α.Ε ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 53-31
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΚΕΘΕ 31-29

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 36-43
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ HAMED 38-26
ΕΛΚΕΘΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 33-35
ΟΤΕ Α.Ε Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 48-41

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ ΟΤΕ Α.Ε 28-53
HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 43-44
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΕΛΚΕΘΕ 45-31
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 24-33

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΚΕΘΕ 43-33
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 35-46
ΟΤΕ Α.Ε Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 42-31
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ HAMED 32-39

HAMED ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 35-26
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 56-32
ΕΛΚΕΘΕ ΟΤΕ Α.Ε 35-44
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 44-50

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 30-53
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED 49-14
ΟΤΕ Α.Ε ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 40-43
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 42-48

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-30
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 41-30
ΕΛΚΕΘΕ HAMED 41-50
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 50-31

HAMED ΟΤΕ Α.Ε 00-20
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 35-37
ΕΛΚΕΘΕ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 27-42
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 23-41

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 8 7 1 - 15 +3
2 ΟΤΕ Α.Ε 8 7 1 - 15 -3
3 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 8 6 2 - 14
4 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 8 5 3 - 13 +11
5 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 8 5 3 - 13 -11
6 HAMED 8 3 4 1 10 +9
7 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑΡΡΗΣ 8 2 6 - 10 -9
8 Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 1 7 - 9
9 ΕΛΚΕΘΕ 8 0 8 - 8

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ / Γ ΟΜΙΛΟΣ
S.Q. SKOURAS ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 14-51
ΠΑΓΝΗ ΕΥΦΑΗ 43-26
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΥΠΑ 47-36
ΟΠΤΙΚΟΙ RETRO 23 34-50

ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΓΝΗ 45-37
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ S.Q. SKOURAS 60-46
ΥΠΑ RETRO 23 34-41
ΕΥΦΑΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 35-32

S.Q. SKOURAS ΠΑΓΝΗ 37-75
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 52-34
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 14-33
ΥΠΑ ΕΥΦΑΗ 55-29

ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΥΠΑ 44-27
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ RETRO 23 26-28
ΠΑΓΝΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 61-25
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ S.Q. SKOURAS 50-24

S.Q. SKOURAS ΟΠΤΙΚΟΙ 38-46
RETRO 23 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 29-44
ΥΠΑ ΠΑΓΝΗ 44-53
ΕΥΦΑΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 32-51

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 29-54
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΕΥΦΑΗ 56-28
ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ 24-35
RETRO 23 S.Q. SKOURAS 55-36

ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 42-38
ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 50-54
ΥΠΑ S.Q. SKOURAS 38-31
ΕΥΦΑΗ RETRO 23 42-47

S.Q. SKOURAS ΕΥΦΑΗ 33-49
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ 43-35
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 35-44
RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 38-43

ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ 9/6
ΠΑΓΝΗ RETRO 23 9/6
ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 9/6
ΕΥΦΑΗ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 34-52

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΚΡΗΤΙΔΑ 8 8 - - 16
2 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 7 6 1 - 13 +15
3 RETRO 23 7 5 2 - 12 -15
4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 7 4 3 - 11 +4
5 ΠΑΓΝΗ 7 4 3 - 11 -4
6 ΥΠΑ 7 3 4 - 10 +26
7 ΕΥΦΑΗ 8 2 6 - 10 -26
8 ΟΠΤΙΚΟΙ 7 1 6 - 8
9 ΣΚΟΥΡΑΣ 8 - 8 - 8

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-9
Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΣ
1/1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 1/4 INTERNUS 1/7 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ
2/2 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2/5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2/8 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ
3/3 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 3/6 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 3/9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ Α ΦΑΣΗ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 39-45
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 37-50
Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 36-27
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 44-52
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 38-29
Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 37-45
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR INTERNUS 29-42
ΔΑΣΚΑΛΟΙ INTERNUS 31-58
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ST 28-25

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-6
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ 
1 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 2 2 -
2 INTERNUS 2 2 -
3 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 2 2 -
4 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2 1 1
5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2 1 1
6 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ 2 1 1
7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 2 - 2
8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ STR 2 - 2
9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 2 - 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ ΘΕΣΗ 1-9
2X4 ΕΠΙΣΚΟΠΗ INTERNOUS ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 11.30 37-60
9X6 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 13.00 56-59
7X5 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΒΑΚ ΣΑ 27/5 10.00 34-29

3X8 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 11.45 32-35
4X7 INTERNOUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 13.30 51-28
9X2 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 13.30 31-43

1X6 BENIΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 18.00
8X4 ΚΟΚΚΑΛΗΣ INTERNOUS ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 19.45
9X3 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 12/6 18.00

1X4 BENIΖΕΛΕΙΟ INTERNOUS ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 21.15
5X3 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/6 19.30
6X2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 11.00

5X9 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 19.30
6X8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 19.30
7X1 ΒΑΓΙΩΝΙΑ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/6 21.15

4X3 INTERNOUS ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 12.45
1X9 BENIΖΕΛΕΙΟ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 19:00
6X3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/6 20:45

5X8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 19.30
7X2 ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/6 21.15
2X5 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 19.45

6X7 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 4/7 21.30
4X9 INTERNOUS ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 19.30
1Χ8 BENIΖΕΛΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 4/7 21.15

2X8 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 18.00
5X1 ΔΑΣΚΑΛΟΙ BENIΖΕΛΕΙΟ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 19.45
3X7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 7/7 21.30

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 10-15
4/1 SMED 4/3 CRETAPHON 4/5 C.G.P
5/2 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 5/4 ΜΕΡΑΣΤΡΙ 5/6 Σ.Ε.Α.Π
2Χ4 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΒΑΚ ΣΑ 27/5 11.30 20-00
5Χ1 CGP SMED ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 30/5 20.00 32-36
3Χ6 CRETAPHΟN Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 30/5 22.00 51-32

1Χ2 SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 10.00 31-25
3Χ4 CRETAPHΟN ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 11.45 20.00
5Χ6 CGP Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 10.00 20.00

2Χ3 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CRETAPHΟN ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 10.00
1Χ6 SMED Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 10.00
4Χ5 ΜΕΡΑΣΤΡΙ CGP ΧΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧ 00-20

2Χ5 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ CGP ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 13/6 18.00
1Χ3 SMED CRETAPHΟN ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/6 12.45
4Χ6 ΜΕΡΑΣΤΡΙ Σ.Ε.Α.Π ΧΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧ 00-20

2Χ6 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Σ.Ε.Α.Π ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/6 11.00
3Χ5 CRETAPHΟN CGP ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 27/6 21.15
1Χ4 SMED ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΧΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧΧ ΧΧΧΧΧ 20-00

Ο Αντιδήμαρχος αθλητισμού Δήμου Ηρακλείου & Πρόεδρος επιτροπής αθλητισμού ΔΟΠΑΦΜΑΗ
ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter