menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 12.5.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Ηρακλείου, Χανίων ,για τους αγώνες από  13 έως 19 Μαΐου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-05-2017
Α2 ΑΝΔΡΩΝ 
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
(Δ) Πουρσανίδης Κ.-Συμεωνίδης-Λόρτος (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Β) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-05-17
B ΕΘΝΙΚΗ 
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
(Δ) Κωνσταντινίδου-Καμήτσος (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)


ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
13-05-2017 19:30 Αρχάνες Παμπαίδων
Τσεχερίδης Δαβίδ Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13-05-2017 18:00 Αρκαλοχώρι Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

13-05-2017 17:30 Κλαδισός Παγκορασίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 1 - ΟΑΧ 2

13-05-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Στιβακτάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1

13-05-2017 16:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Ρασούλη Χρύσα
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

13-05-2017 15:30 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Βαρελτζή Αργυρώ Κατσιέρης Βασίλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

13-05-2017 14:30 Λίντο Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ 2

13-05-2017 14:00 Χανίων Παμπαίδων
Χριστινάκης Βασίλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 1

13-05-2017 14:00 Μοίρες Παμπαίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος Κρητικάκης Μάριος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3

13-05-2017 14:00 Αλικαρνασσός
Παμπαίδων Πίπλιος Παναγιώτης
Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2

13-05-2017 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

13-05-2017 12:00 Χανίων Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος
ΚΥΔΩΝ 3 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-05-2017 11:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Γαβαλάκη Γεωργία Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

14-05-2017 18:00 Μοίρες Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

14-05-2017 14:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Κόλμπου Χριστίνα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

14-05-2017 13:30 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης Πετράκης Κωνσταντίνος
ΟΑΧ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

14-05-2017 12:30 Λίντο Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

14-05-2017 12:30 Χανίων Μίνι αγόρια
Αρτεμάκη Δόμνα Φαναρίτης Αλέξανδρος
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 2

14-05-2017 12:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 1 - ΑΓΟΡ 1

14-05-2017 12:00 Χερσόνησος Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

14-05-2017 11:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Χουλιάρας Γιώργος
ΟΦΗ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

14-05-2017 11:00 Λίντο Μίνι κορίτσια
Πίπλιος Παναγιώτης Σαλβαράκη Μυρτώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΦΗ

14-05-2017 11:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Καμπίτσης Μιχάλης Μηλιάδης Παναγιώτης
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

14-05-2017 11:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Γαβαλάκη Γεωργία Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2 - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

14-05-2017 10:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ΟΦΗ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 13-05-2017
ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛ. - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ 2
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ. - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15:30 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ 

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16:00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΡΧΑΝΕΣ 19:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.  - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜ.

ΜΟΙΡΕΣ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ (ΣΙΑΜΙΤΡΑ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ AOK XANIA - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 - ΟΑΧ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ (ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ)

ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΆΚΗΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)

ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2 - ΑΓΟΡ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ (ΑΝΔΡΟΥΆΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-05-17
ΛΙΝΤΟ 11:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ.Η.
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.

ΛΙΝΤΟ 12:30 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 14:00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β.Α.Κ. 11:30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

Β.Α.Κ. 10:00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12:00 ΜΙΝΙ (Π) ΠΕΔΙΑΔΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣ
.
ΜΟΙΡΕΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11:00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΣΙΑΜΙΤΡΑ)

ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ 1 - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - (ΣΑΡΡΗΣ)

ΧΑΝΙΩΝ 12:30 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ2 - ΑΓΟΡ 2
ΣΑΡΡΗΣ - (ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 12:00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ 1 - ΑΓΟΡ1
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13-05-2017 13:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Γερμανής Βαγγέλης
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

13-05-2017 11:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Τσίγκου Μαρία Γερμανής Βαγγέλης
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π. ΧΑΟΧ


15-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μ
αραγκάκης Ανδρέας Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΑΛΑΓΝΙ

15-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
COSMOS SPORT - ΗΡΑΚΛΗΣ

15-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Καλαϊτζάκη Βασιλική
Α.Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΕΛΜΕ

15-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

15-05-2017 19:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαγκανάς Ανδρέας Βαρελτζή Αργυρώ
ΙΤΕ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

15-05-2017 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Κρητικάκης Μάριος
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

15-05-2017 17:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Κρητικάκης Μάριος
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - OFF ROAD CLUB

16-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Τσεχερίδης Δαβίδ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

16-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Πίπλιος Παναγιώτης Ξηρόκωστας Γιώργος
Π. ΟΦΗ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

16-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Τσεχερίδης Δαβίδ
ΕΛΚΕΘΕ - ΟΤΕ

16-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Πίπλιος Παναγιώτης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

17-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παπουτσάκης Σοφοκλής Στιβακτάκης Γιάννης
Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

17-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Ζοφοριανάκης Γιάννης
HAMED - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

17-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παπουτσάκης Σοφοκλής Στιβακτάκης Γιάννης
SMED - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

17-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΜΕΣΣΑΡΑ - Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ

18-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Τσαϊρίδης Νίκος Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
RETRO 23 - ΣΚΟΥΡΑΣ

18-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Τσαϊρίδης Νίκος Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ

19-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Χιωτάκης Νίκος
ΟΠΤΙΚΟΙ - ΥΠΑ

19-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Χιωτάκης Νίκος
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - ΚΡΗΤΙΔΑ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ -ΚΡΙΤΕΣ:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/5/2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕ - ΤΑΚ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.30 ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.ΧΑΟΧ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.00 Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ 10.00 ΥΠΑ - ΠΑΓΝΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΒΑΚ 11.30 ΣΟΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/5/17
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - OFF ROAD CLUB
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 Π. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 COSMOS SPORT - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ19.00 ΙΤΕ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 Α.Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΕΛΜΕ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΑΛΑΓΝΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΤΡΙΤΗ 16/5/17
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 Π. ΟΦΗ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΕΛΚΕΘΕ - ΟΤΕ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/5/17
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΜΕΣΣΑΡΑ - Π.Σ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 HAMED - ΜΟΥΣ ΣΧΟΛΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 SMED - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΠΕΜΠΤΗ 15/5/17
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ 

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 RETRO 23 - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/5/17
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - ΚΡΗΤΙΔΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ. ΦΡΑΓΚΑΚΗ 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΥΠΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ. ΦΡΑΓΚΑΚΗ 

 ΧΑΝΙΩΝ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/5/17
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18:00 A2 (1OΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 4ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ)
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 20:00 A2 (2ΟΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 3ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ)
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ 

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 22:00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - ΝΤΑΞ 
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/5/17 
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11:00 A2 (3ΟΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 2ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ)
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13:00 A2 (4ΟΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 1ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ) 
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ 

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΕΝΕΤΙΚΟ 
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ 

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ -ΣΑΡΡΗΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19:00 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ/BODYTEC CHANIA 
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ (ΣΑΡΡΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 21:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter