menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 19.5.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Ηρακλείου, Χανίων ,για τους αγώνες από 20  έως 26 Μαΐου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-05-2017

ΟΣΕΚΑ
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΠΑΣΚΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-05-2017

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 11.30 ΟΦΗ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
(Δ) Τσάτσης - Σιδέρης (Σαιτάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ (Σ) - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ(24)

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Χ) - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
20-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

20-05-2017 19:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ

20-05-2017 18:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΟΦΗ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

20-05-2017 18:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΥΔΩΝ 2

20-05-2017 17:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

20-05-2017 17:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΟΦΗ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1

20-05-2017 17:00 Χερσόνησος Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Κρητικάκης Μάριος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20-05-2017 14:30 Χανίων Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

20-05-2017 14:00 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Κρητικάκης Μάριος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΦΗ

20-05-2017 13:00 Χανίων Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 2

20-05-2017 12:30 Λίντο Παγκορασίδων
Τσίγκου Μαρία Ξενάκης Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20-05-2017 11:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 1 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

20-05-2017 11:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Πετράκης Γιώργος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 3

21-05-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21-05-2017 17:00 Νεάπολη Μίνι αγόρια
Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21-05-2017 14:30 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Σαμαράς Νίκος Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

21-05-2017 13:00 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Πίπλιος Παναγιώτης Σαλβαράκη Μυρτώ
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

21-05-2017 13:00 Ιεράπετρα Μίνι αγόρια
Σαμαράς Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

21-05-2017 13:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

21-05-2017 12:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΚΥΔΩΝ 3

21-05-2017 11:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

24-05-2017 18:00 Λίντο Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-05-2017

ΛΙΝΤΟ 12.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΒΑΚ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ(ΜΠΛΑΒΑΚΗ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΚΥΔΩΝ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ. - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ3
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (ΣΑΡΡΗΣ)

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ  -  ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.30 ΜΙΝΙ ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ -(ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-05-2017

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ

ΒΑΚ 13.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 17.00 ΜΙΝΙ (Π) ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - KOKΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΣΙΑΜΙΤΡΑ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΚΥΔΩΝ 3
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ (ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 24-05-2017

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ -ΚΡΙΤΕΣ:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/5/2017

ΒΑΚ 10.00 INTERNUS – ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 11.30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/5/2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ – ΑΛΑΓΝΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΚΟΥΤΡΗΣ – ΙΤΕ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΛΜΕ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ - Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/Σ0Σ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΤΡΙΤΗ 2/5/2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 Π. ΟΦΗ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΣΕΑΠ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΜΕΡΑΣΤΡΙ – CRETAPHON
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24/5/2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 CGP – ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 Π. ΧΑΟΧ - Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 OFF ROAD CLUB - ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  22:00 ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ 25/5/2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 MOΥΣ. ΣΧΟΛΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/5/2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ – HAMED
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - RETRO 23
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΚΡΗΤΙΔΑ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΠΑΓΝΗ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΧΑΝΙΩΝ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/5

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16:00 ΑΕΤΟΙ - MINOA PALACE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18:00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡ/ΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜ/ΛΑΚΗΣ - FOTARAS  
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 20:00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ - KΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ  
ΣΑΡΡΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 22:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/5

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ- ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 Α2 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ- ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 Α1 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/5

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19:00 A2 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 21:00 A1 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter