menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 5.5.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Ηρακλείου, Χανίων ,για τους αγώνες από  5 έως 8 Μαΐου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Α2 Ανδρών
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Χολαργός 
Ευφραιμίδης-Κωνσταντινόπουλος-Ταρενίδης Κ. (Σαϊτάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Β’ Εθνική Ανδρών
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Εργοτέλης 
Μαρίγλη-Ροδίτης (Ντάβαρης)

Γ’ Εθνική-2ος Όμιλος
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Λοκρός Αταλάντης 
Χρηστίδης Π.-Σκαλτσής (Ναλετάκης)
(Κ) ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Χ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ(24)
ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
05-05-2017 16:15 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 3 - ΑΓΟΡ 1

06-05-2017 19:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

06-05-2017 18:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

06-05-2017 18:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΗΛΙΑΔΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ Κ. (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1


06-05-2017 17:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Τσικριτσάκη Βασιλική
ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

06-05-2017 17:30 Χερσόνησος Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Βαρελτζή Αργυρώ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


06-05-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

06-05-2017 16:30 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Χριστινάκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΥΔΩΝ 2

06-05-2017 16:00 Β.Α.Κ Παγκορασίδων
Τσίγκου Μαρία Κρητικάκης Μάριος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

06-05-2017 16:00 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΑΝΑΡΙΤΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΚΥΔΩΝ 2

06-05-2017 16:00 Άγιος Νικόλαος Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

06-05-2017 14:30 Λίντο Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ

06-05-2017 14:30 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

06-05-2017 14:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1

06-05-2017 13:00 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

06-05-2017 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

06-05-2017 13:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 1

06-05-2017 11:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 1 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

06-05-2017 10:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Νικολιδάκη Θεοδώρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ 2

07-05-2017 13:00 Χανίων Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πελίκα Μαρία
ΚΥΔΩΝ 3 - ΚΥΔΩΝ 1

07-05-2017 13:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ 2

07-05-2017 13:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια
Πετράκης Γιώργος Πετράκης Κωνσταντίνος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 3

07-05-2017 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1

07-05-2017 12:30 Λίντο Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Μπότουλας Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

07-05-2017 12:00 Νεάπολη Μίνι αγόρια
Σαμαράς Νίκος Βασίλογλου Αριστέα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07-05-2017 11:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 1

07-05-2017 11:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2

07-05-2017 11:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

07-05-2017 10:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2

08-05-2017 18:00 Λίντο Παγκορασίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κρητικάκης Μάριος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 06-05-2017
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΒΑΚ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ 2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 1
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΚΥΔΩΝ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ (ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18.00 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 07-05-2017
ΛΙΝΤΟ 11.00 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 12.30 ΜΙΝΙ (Π) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 12.00 ΜΙΝΙ (Π) ΝΕΑΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΕΡΟΝΤΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΡΚΑΔΙ - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 3
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 -ΚΥΔΩΝ 1
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 08-05-2017
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
06-05-2017 11:30 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Γερμανής Βαγγέλης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
Π.ΧΑΟΧ - ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

06-05-2017 11:30 Β.Α.Κ
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Κρητικάκης Μάριος
ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

06-05-2017 10:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Στιβακτάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΕΛΚΕΘΕ

06-05-2017 10:00 Β.Α.Κ
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΚΡΗΤΙΔΑ - ΥΠΑ

06-05-2017 13:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Τσίγκου Μαρία Γερμανής Βαγγέλης
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΣΚΟΥΡΑΣ

08-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΙΤΕ

08-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης Γιώργος Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΛΜΕ - COSMOS SPORT

08-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ

08-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης Γιώργος Βαρελτζή Αργυρώ
Α.Τ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΑΛΑΓΝΙ

08-05-2017 19:00 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαγκανάς Ανδρέας Γερμανής Βαγγέλης
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

08-05-2017 18:30 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΥΤΡΗΣ

08-05-2017 17:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Βαλούρδος Μιχάλης
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - RETRO 23

09-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Τσαϊρίδης Νίκος
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

09-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μπανασάκης Θοδωρής Καλαϊτζάκη Βασιλική
Π. ΟΦΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ

09-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Τσαϊρίδης Νίκος
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ

09-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μπανασάκης Θοδωρής Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

10-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Καρανικόλα Ρένα Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΜΕΡΑΣΤΡΙ

10-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Καρανικόλα Ρένα Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
CRETAPHON - ΔΑΣΚΑΛΟΙ

10-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ

11-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Κρητικάκης Μάριος
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΕΛΚΕΘΕ

11-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Κρητικάκης Μάριος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΜΕΣΣΑΡΑ

12-05-2017 22:00 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Πολυχρονάκης Μάνος
RETRO 23 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

12-05-2017 21:30 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χιωτάκης Νίκος
Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - HAMED

12-05-2017 20:30 Αλικαρνασσός
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Πολυχρονάκης Μάνος
ΣΚΟΥΡΑΣ - ΟΠΤΙΚΟΙ

12-05-2017 20:00 Δύο Αοράκια
Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χιωτάκης Νίκος
ΟΤΕ - ΜΕΛΕΣΣΕΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΚΡΙΤΕΣ:

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΕΛΚΕΘΕ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.30 Π.ΧΑΟΧ - ΠΟΡΟΣΜΕΛΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 13.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 10.00 ΚΡΗΤΙΔΑ - ΥΠΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 11.30 ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 8/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - RETRO 23
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 Α.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΑΛΑΓΝΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΛΜΕ - COSMOS SPORT
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ -ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΠΟΑ  ΜΕΛΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΙΤΕ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 9/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 Π.ΟΦΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ.
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΡΑΔΑΜΑΘΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 10/5/2017
 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 CRETAPHON - ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  22:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 11/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΕΛΚΕΘΕ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/5/2017
 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΟΤΕ - ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ - HAMED
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΣΚΟΥΡΑΣ - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 RETRO 23 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ 06-05-2017 ΕΩΣ 07-05-2017
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05/2017
 ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18:00 A2 (4ΟΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 1ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ)
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 20:00 A2 (3ΟΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 2ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ)
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/5/2017

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11:00 A2 (2ΟΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 3ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ)
ΣΑΡΡΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13:00 A2 (1OΣ Α ΌΜΙΛΟΣ - 4ΟΣ Β ΌΜΙΛΟΣ)
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ/BODYTEC CHANIA
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)
ΚΛΑΔΙΣΟΣ  21:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΕΝΕΤΙΚΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter