menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 12.5.17 από kreta

6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου | Τα αποτελέσματα και η συνέχεια .

Κοινοποίησέ το :

Συνεχίζεται το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή  60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν  325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ. 

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και το πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΡΩΜΑΝΟΣ 32-56
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΤΕ 28-53
ΠΑΓΝΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 61-25
HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 44-43
ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΕΛΚΕΘΕ 45-31
Π.ΧΑΟΧ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 37-46
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΚΟΥΡΑΣ 45-39
ΚΡΗΤΙΔΑ ΥΠΑ 44-27
ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 24-33
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΚΟΥΡΑΣ 50-24
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ RETRO 23 26-28
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 38-40
Α.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΑΓΝΙ 45-39
ΕΛΜΕ COSMOS SPORT 43-54
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 47-46
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 44-31
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΙΤΕ 51-37
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 44-52
Π.ΟΦΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. 60-39
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 24-39
ΡΑΔΑΜΑΘΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π. 38-63
ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 36-27
CRETAPHON ΔΑΣΚΑΛΟΙ 19-49
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΕΡΑΣΤΡΙ 30-28
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΕΣΣΑΡΑ 35-46
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΚΕΘΕ 43-33

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 12/5 20:00 5 Η Β Β ΟΤΕ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 12/5 21:30 5 Η Β Β Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 12/5 20:30 5 Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 12/5 22:00 5 Η Β Γ RETRO 23 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 10.00 5 Η Β Α ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕ ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 11.30 5 Η Β Α ΡΩΜΑΝΟΣ Π.ΧΑΟΧ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 13.00 5 Η Β Α Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΒΑΚ ΣΑ 13/5 10.00 5 Η Β Γ ΥΠΑ ΠΑΓΝΗ
ΒΑΚ ΣΑ 13/5 11.30 5 Η Β Γ ΣΟΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 17.00 5 Η Β Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ OFF ROAD CLUB
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 18.30 6 Η Α Β Π. ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 20.00 6 Η Α Β ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 21.30 6 Η Α Α COSMOS SPORT ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 15/5 19.00 6 Η A Α ΙΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 15/5 20.30 6 Η A Α Α.Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΜΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 15/5 22.00 6 Η A A ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΑΛΑΓΝΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 16/5 20:00 6 Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 16/5 21:30 6 Η Α Β Π. ΟΦΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 16/5 20:30 6 Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 16/5 22:00 6 Η Β Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 17/5 20:00 6 Η Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 17/5 21:30 6 Η Β Β HAMED ΜΟΥΣ ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 17/5 20:30 5 Η Γ Α SMED ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 17/5 22:00 5 Η Γ Α Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 18/5 20:00 6 Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 18/5 21:30 6 Η Β Γ RETRO 23 ΣΚΟΥΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 19/5 20:30 6 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 19/5 22:00 6 Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ

ΒΑΚ ΣΑ 20/5 10.00 5 Η Γ Β INTERNUS ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΒΑΚ ΣΑ 20/5 11.30 5 Η Γ Γ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter