menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 5.4.17 από kreta

Τα αποτελέσματα των Παμπαίδων,Παγκορασίδων - Μίνι .

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Παμπαίδες

Με εξ αναβολής παιχνίδια και την διεξαγωγή 4ης μέρας, συνεχίστηκαν τα παγκρήτια τουρνουά των μικρών ηλικιακών κατηγοριών και αρκετά από τα παιχνίδια παρουσίασαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον.Φώτο Παμπαίδες Εργοτέλη-Ηροδότου.

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (4η αγωνιστική) 
A' όμιλος 
Ρέθυμνο BC1-Α.Ο. Κύδων2 38-55 
Οκταλεπτα: 8-8, 20-25 (ημιχρ.), 24-42, 38-55
ΡΕΘΥΜΝΟ BC1 (Αντώνης Νταλιάνης): Κοτσόκολος 3, Τσαγκαράκης, Α. Λεμονάκης 2, Μαυρουδής 5, Ι. Λεμονάκης 3, Καλαϊτζάκης 4, Μπίτρι 4, Δερεδάκης 3, Αλέξης 4, Αστρινάκης, Δούσμανης 12.
Κύδων2 (Ι. Ηλιάκης): Μπαλαντίνος 31 (3), Λιονάκης, Κοκκινάκης 1, Κατεχαράκης 3 (1), Σέγκος 1, Περδικάκης 6, Κατσιφαράκης 2, Καφαντάρης, Φαρμάκης 2, Μερμίγκης 10, Ορφανίδης, Νικολουδάκης 1. 
A.Ο. Ακρωτηρίου-Α.Ο.Κ. Χανιά 134-17 
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Φλουρής 
Οκτάλεπτα: 34-2, 70-3 (ημιχρ.), 104-9, 134-17 
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Σακούτης 7 (1), Χαρ. Βαλαδάκης 10, Ναπ. Ρομπολάκης 6, Φ. Νεονάκης 15, Π. Ρομπολάκης 11, Αλ. Μαυρεδάκης 14, Μαρινάκης 18, Ματαράγκας 7, Γκουγκουστάμος 4, Αζάς 23 (1), Καστανιουδάκης 7 (1), Γρ. Βαλαδάκης 12. 
A.O.K. Χανιά (Γ. Αλεξίου): Κάβουρας 2, Βαγιωνάκης, Χριστουλάκης 2, Πατσάκης 9 (2), Χαμηλάκης, Σταυρουλάκης, Πρασιανάκης 2, Πετράκης, Κωστάκης 2, Σταματάκης. 

* Ρεπό είχε ο ΟΑΧ. 

Β' όμιλος 
Α.Ε. Πλατανιά-Ρέθυμνο BC2 51-32 
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Μπουζουνιεράκης 
Οκτάλεπτα: 18-11, 32-13 (ημιχρ.), 48-21, 51-32
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Καμπουράκης 21 (4), Μουτσόπουλος 3, Γεωργιάδης 3, Καστρινάκης 6, Γαρουφαλάκης, Ζούνιτς, Πετακάκης 3, Στυλιανουδάκης 2, Χ. Μιγαδάκης, Χαρίτος 2, Κεσόπουλος 11.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC2 (Μπαλάφας – Πολοπετράκης): Απλαδάς, Σηφάκης, Μπουρνέλης, Ηλιάκης, Κωνσταντινίδης, Σταματάκης, Χριστοδημητρόπουλος, Τσαχάκης, Κoτρώνης, Βεργάκης, Πασπαράκης, Μανετάκης.
Ακαδημία Ρεθ.- Κύδων3 34-37 
Οκτάλεπτα: 6-13, 10-20 (ημιχρ.), 26-29, 34-47 
Κύδων3 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Κουλιεράκης 4, Μαστοράκης 2, Βόλτσης 13, Σταθάκης, Σουβαρής, Ξεκουκουλωτάκης, Σειραδάκης 19, Μανώλης 2, Μαυρεδάκης, Ψυλλάκης, Χαιρετάκης 2 Μπαλαντίνος 2, Κεράνης 3. 

* Ρεπό είχε ο Α.Ο. Κύδων1. 

3ος Ομιλος:
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 27-31
Οκτάλεπτα: 8,8, 4,6, 2,13, 13,4'
ΗΡΑΚΛΕΙΟ( Πάλλης) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 2,ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Ι 6, ΣΠΙΤΑΔΑΚΗΣ 2, ΜΑΥΡΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ, ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ 5,ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 4,
ΠΕΤΡΑΚΗΣ,ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ 4, ΑΔΑΜΑΚΗΣ 2
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Κασαπίδης) ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΟΣ 4, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ,ΚΟΚΟΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ 8,ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 4,ΔΙΛΒΟΗΣ 4, ΣΗΦΑΚΗΣ Ε 5, ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ 6.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1- ΔΕΙΛΙΝΟ 1 66-24
Οκτάλεπτα: 17-07, 36-17(ημ.),46-17,66-24.
Ηρόδοτος (Γιαλούση Μ.): Μιστρέλος 2, Μακρυγιαννάκης 5(1), Μπαζούκης Ε. 2, Μπαζούκης Γ. 4, Βαράκλας Αν. 14, Περβολαράκης 9, Καρλής 8, Βαράκλας Ι. 8(1), Χατζηνικολάου 8, Ανδρουλιδάκης 4, Αναστασάκης 3, Κουρκουλος.
Δειλινό (Χαραλαμπάκης Δ.): Οικονομάκης 3, Μενεγάκης 4,Στεφανάκης 2, Λιόλιος , Κολλέτι 4, Τσαγκαράκης 3(1) , Δαμιανάκης , Γραφανάκης , Θεοδοσούλης , Γιανναδάκης  8(1).
ΟΦΗ1-ΗΡΑΚΛΕΙΟ1 46-47
ΟΦΗ: Κατεργιαννάκης 9, Παπαδάκης 1, Ζουριδάκης 13(2),Μαλλαιαράκης 4, Κοκοσάλης 4, Ηλιάκης 9(1),Παπαδοσπυριδάκης, Τσιότρας 6(1),Πρινιανάκης, Πρασανάκης
Ηράκλειο: Περογιαννάκης, Καψάλης 14, Περαντωνάκης 4, Βαμβουκάκης 17(2), Χόνδρος 1, Γκίζης 5, Κοσμαδάκης, Ματθαιάκης 6.

4ος Ομιλος:

ΟΦΗ 2 -ΑΣΚΗΣΗ 

ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2   18-112
Οκτάλεπτα: 02-38, 07-69(ημ.),09-83, 18-112.
Δειλινό 2 (Αναστασιαδης): Σμπώκος, Παπαδόπουλος, Παπαδάκης, Βογιατζάκης 3, Χρονάκης 3, Μαγιατζής, Χαλκιάς , Κατάρας 5 , Μαριδάκης 7.
Ηρόδοτος2(Λαδουκάκης): Γαργανουράκης 13, Καρκανάκης 4, Κομψέλης  28(2), Κατσούρι 4, Δοξαστάκης 19, Τσιναρίδης 14, Κουμαντάκης , Μαλαμάς 8, Κριτσωτάκης 16(1) , Καραγιαννάκης Μ. 2, Καραγιαννάκης Σ 4.

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

5ος Ομιλος:
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ   51-41
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 11-07, 13-15, 14-11,13-08.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ) ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ 2, ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΓΙΑΜΙΑΔΑΚΗΣ 2, ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ 8, ΓΡΙΒΑΚΗΣ 2,ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ , ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ 29(2), ΜΑΡΗΣ 3(1), ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ, ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ 2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΒΑΙΛΑΚΗΣ) ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ 10, ΡΙΠΟΛ-ΚΑΝΔΥΛΑΣ, ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ 2, ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ 5, ΚΟΤΙΛΙ 2, ΨΑΛΤΑΚΗΣ 1, ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ 6, ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 11, ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ 2, ΚΑΝΔΥΛΑΣ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 -ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

6ος Ομιλος:
3η Αγωνιστική
08/04/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
08/04/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
(Εξ αναβολής 1ης αγωνιστικής) 
ΟΑΧ2-Αρκάδι 23-33 
Διαιτητές: Β. Χριστινάκης, Ρασούλη 
Οκτάλεπτα: 7-13, 16-17 (ημιχρ.), 22-21, 23-33 
ΟAX2 (Φρ. Δημητρουλάκη): Εμμ. Τσώνη 3, Κοπάση, Χαιρετάκη 2, Γιακουμάκη 2, Καραμουστου 7 (1), Δ. Τσώνη, Χαζηράκη, Παπαδάκη 4, Πέσκου, Τζαμπαζάκη, Καρβουνιάρη 5. 
Η Θεοδοσουλάκη με 19 πόντους ήταν πρώτη σκόρερ για τις νικήτριες. 

* Ρεπό είχε ο ΟΑΧ1. 

ΜΙΝΙ (5η αγωνιστική) 
Α.Ε. Πλατανιά-Α.Ο. Κύδων1 39-47 
Διαιτητής: Καμπίτσης 8λεπτα: 1-21, 10-27 (ημιχρ.), 22-39, 39-47 
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Διακόπουλος 8 (2), Γαλάνης, Κεσόπουλος, Γιαλούρης 5, Λεβεντάκης 8, Γεωργιάδη Βασιλική, Λέκα, Γεραιουδάκη Ζωή 2, Καστρινάκης 14, Χαλκιαδάκης 2. 
Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Αντωνακάκης 14, Λιβιάκης 2, Τουβας 2, Μαλασπίνας 2, Περουλάκης 2, Βολτυράκης 4, Κοκοτσάκης 2, Γκογκίδης 2, Δημητρουλάκης 2, Σουβαρής 2, Καδιανάκης 1, Κεράνης 2, Ζαχαρωτάκης 2, Χαιρετάκης 8. 
Ρέθυμνο BC1-ΟΑΧ1 41-19 
Οκτάλεπτα: 14-4, 22-10 (ημιχρ.), 28-17, 41-1
ΡΕΘΥΜΝΟ BC1 (Κώστας Μπαλάφας): Θεοδοσουλάκης 6, Σηφάκης 4, Μυκονιάτης 5, Τσαχάκης, Κωνσταντινίδης 14, Ηλιάκης 2, Κιουπιολής 2, Παρασκευόπουλος 2, Γκιουλέας 2, Κλαψινός 2, Κοτρώνης 2.
ΟAX1 (Φρ. Δημητρουλάκη): Βατσάκης, Τσισμενάκης, Στελιουδάκης 2, Μενεγάκη 2, Εμμ. Πυροβολάκης, Τζαμπαζάκης, Σαλιβουράκης 4, Γεωργουδάκης 6, Κοκολογιάννης, Παπαλιονάκης 2, Χρ. Πυροβολάκης 3. 

Ακαδημία Ρ.1-Ρέθυμνο BC3 43-18. 
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 05-07, 21-13 (ημιχρ.), 33-14, 43-18 τελικό.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ1 (Κυριάκος Μίχας): Νικολιδάκης 9, Νικητάκης 4, Χριστοδουλάκης 5, Καλλιτσουνάκης 4, Καψαλάκης 5, Πετράκης 11(1), Μουλίτσας, Μουρατίδης 5.

ΡΕΘΥΜΝΟ BC3 (Δημήτρης Τσαρουχάς): Μαραγκουδάκης, Παπαμιχαλόπουλος 3(1), Σαμουλάκης 2, Τσόλκας, Φωτεινάκης 2, Μαρκίδης 1, Μαύρος 6, Αδάμ, Καλογιαννάκης 1, Μανουσάκης 3, Χατζηκάκου, Δομαζάκης.

Εργοτέλης-ΟΦΗ2 69-23
Ηράκλειο2-Δειλινό2 55-19
Δειλινό1-ΟΦΗ1 9-60
ΓΑΣ Μεσαρά- Πεδιάδα ΑΟΧ  25-33

ΟΑΧ κορίτσια-Ακαδημία Ρ.2 32-36 
Διαιτητής: Σατυρουλάκης 
Οκτάλεπτα: 2-2, 20-6 (ημιχρ.), 24-17, 32-26 
ΟΑΧ κορίτσια (Ι. Θωμά): Παντελάκη Αθουσάκη, Καμπίτση, Μπολιώτη, Γρηγοράκη, Λούπη 16, Καραμούστου, Βατσάκη, Τσιλιμιγκάκη, Κιντριλη 2, Γιακουμάκη 10, Λουπασάκη 4. 
-Ο Κωστάκης σημείωσε τους περισσότερους πόντους (11) των φιλοξενούμενων 
Ρέθυμνο BC2-Α.Ο. Κύδων2 13-77 
Οκτάλεπτα: 4-26, 9-38 (ημιχρ.), 11-58, 13-77
ΡΕΘΥΜΝΟ BC2 (Πέτρος Πολοπετράκης): Καργάκης, Μανουκαράκης 3, Γαλερός, Κωνσταντινίδης 5, Καμηλάκης, Βουτσάς 2, Βάρδας 2, Πάγκαλος, Χαρτζηδάκης, Τσικνάκης 1, Μαύρος, Λίτινας.
Κύδων2 (Σαρ. Βόλτσης): Κεράνης 9, Καβαλιεράτος 6, Βόλτσης 14, Δ. Βομβολάκης 5, Πετράκης 2, Πατεράκης 23, Παρτσακουλάκης 4, Νησιώτης 7, Καλπούζος 7, Ταρλάμης, Καϋμενάκης. 

Αρκάδι κορίτσια-ΟΑΧ2 19-26 
Οκτάλεπτα: 11-6, 13-10 (ημιχρ.), 13-19, 19-25 
ΟAX2 (Αλ. Κυριτσάκης): Μπουλταδάκης 2, Καραχάλιος 2, Κ. Σουπιος 2, Χιστόπουλος, Καμπουράκης 2, Τζανιδάκης 9, Μιχελάκης, Ιγγλεζάκης 4, Γ. Σουπιος, Μαρινάκης 2, Κρασάκης 2. 

Α.Ε.Ν. - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ  26 - 62

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ 2 (Μίνι)  69-23
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 24-01, 19-05 ,17-06,09-11
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ) ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ 18, ΓΙΑΜΙΑΔΑΚΗΣ 6, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ 14, ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ 11(1), ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ, ΜΑΚΡΑΚΗΣ 3(1), ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ 3, ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ 4, ΠΑΤΡΑΚΗΣ
ΟΦΗ (ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 3, ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 4, ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ, 2, ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ, ΦΛΟΥΡΗΣ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ 3, ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ 5, ΞΥΔΑΚΗΣ Γ. 4, ΞΥΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ, ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 2




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter