menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 11.4.17 από kreta

Τα αποτελέσματα των Παμπαίδων,Παγκορασίδων - Μίνι.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Παμπαίδες


Με εξ αναβολής παιχνίδια και την διεξαγωγή 5ης μέρας, συνεχίστηκαν τα παγκρήτια τουρνουά των μικρών ηλικιακών κατηγοριών και αρκετά από τα παιχνίδια παρουσίασαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον.Φώτο Ηράκλειο 1, παμπαίδες.

Τα τουρνουά μικρών ηλικιακών κατηγοριών που διοργανώνει η ΕΚΑΚΣ είναι πλέον αυτά που "τραβούν το ενδιαφέρον" στις παγκρήτιες διοργανώσεις μπάσκετ.

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (5η αγωνιστική) 
A' όμιλος 
Α.Ο. Κύδων2-ΟΑΧ 49-41 
Οκτάλεπτα: 12-10, 18-19 (ημιχρ.), 33-34, 49-41
Κύδων2 (Ι. Ηλιάκης): Μπαλαντίνος 14, Πρωτοπαπαδάκης, Τσίνα, Σέγκος, Κατσιφαράκης 8, Κώτσογλου 1, Περδικάκης 6, Κουτρουμπάς 2, Μερμίγκης 18, Ορφανίδης. 
ΟAX (Μιχ. Κασικτσόγλου): Μ. Σουπιός, Σαλιβουράκης, Λυβιάκης 5 (1), Γεωργιάδης 11, Ευθυμάκης 2, Κουρουπάκης 6, Π. Καζάνης 12 (2), Φυτράκης 5. 

Α.Ο.Κ. Χανιά-Ρέθυμνο BC1 25-64 
Οκτάλεπτα: 5-21, 8-44 (ημιχρ.), 22-52, 25-64
A.O.K. Χανιά (Γ. Αλεξίου): Χασουράκης, Κάβουρας 12 (4), Λουράκης 3 (1), Χριστουλάκης, Πατσάκης 3 (1), Χαμηλάκης, Σταυρουλάκης, Πρασιανάκης 5 (1), Πετράκης, Κωστάκης 2, Ζουρίδης. 


Β' όμιλος 
Κύδων3-Α.Ε. Πλατανιά 60-49 
Οκτάλεπτα: 18-21, 33-31 (ημιχρ.), 50-40, 60-49
Κύδων3 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Ψυλλάκης, Κουλιεράκης 7, Μαστοράκης 2, Μπαλαντίνος 2, Βόλτσης 18, Σταθάκης, Αντωνακάκης, Σουβαρής, Ξεκουκουλωτάκης, Σειραδάκης 21, Μανώλης 2, Μαυρεδάκης, Κεράνης 8. 
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Καμπουράκης 20 (2), Μουτσόπουλος, Γεωργιάδης, Καστρινάκης 3, Αλικούρτι 2, Ζούνιτς 2, Πετακάκης 2, Στυλιανουδάκης 4, Χ. Μιγαδάκης 2, Χαρίτος 4, Κεσόπουλος 10. 

Ρέθυμνο BC1-Α.Ο. Κύδων1 40-56 
Οκτάλεπτα: 4-24, 26-28 (ημιχρ.), 32-40, 40-56 Κύδων1 (Ι. Ηλιάκης): Ταμπακάκης 2, Κώτσογλου 25, Λιονάκης 5, Προβατινάκης 2, Παντελάκης, Πετράκης, Κοκκινάκης 2, Κακούρης, Χατζηδάκης, Καφαντάρης 9, Τσέτσα 1, Φαρμάκης 10, Νικολουδάκης.

3ος Όμιλος:
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ  56-44
Οκτάλεπτα; 13-11, 29-25 (ημ.),41-40, 56-44.
Ηράκλειο (Κουρουζίδης): Καφφετζάκης Δ., Καψάλης Μ. 2, Περαντωνάκης Α., Βαμβουκάκης Ι. 16, Χόνδρος Ε. 5, Γκίζης Μ. 22(1), Ματθαιάκης Γ.7, Κουνετάκης Ο., Περογιαννάκης Γ., Καρεφυλάκης Γ. 2, Κοσμαδάκης Χ. 2
Ανδρογέας (Κουμιανάκης Π.)΅:  Μπίλιαρης Γ., Παγωνίδης Ν. 14, Λιν Γι 5, Λαθουράκης Ε.,Καλογεράκης Ν. 2, Σηφάκης Ε. , Ξηρουδάκης Γ., Κοντόσης Μ., Σηφάκης Ι.23(4).

4ος Όμιλος:
ΑΣΚΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 50-46
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 20-9, 10- 10 ,12-12 ,8- 15.
ΑΣΚΗΣΗ(ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Μ.):ΚΟΥΚΟΥΤΣΑΚΗΣ 4 , ΔΡΟΣΙΤΗΣ,5 ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ 6 , ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ 4 ,ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ  ,ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 2 , ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 19, ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ , ΤΣΑΤΣΑΣ , ΛΟΥΛΑΚΗΣ 12 , ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ .
ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 (ΠΕΤΡΑΚΗΣ Μ.): ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ , ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 2 , ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ , ΚΟΡΚΑΚΑΣ 2 , ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ 8 (1) , ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ 3(1) , ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ 2 , ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤ. 5 , ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ 8 ,ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ 2,ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝ. 9 , ΜΑΥΡΟΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 2 ,ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ 3.

5ος Όμιλος:
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 36-31
Οκτάλεπτα : 6-12, 12-6, 10-7, 8-6
Διαιτητές : Χρυσός, Βαλούρδος
ΓΙΟΥΧΤΑΣ : ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ 15, ΠΡΑΣΑΝΑΚΗΣ 8, ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 6, ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ 2, ΚΟΤΙΛΙ 2, ΚΑΝΔΥΛΑΣ 2, ΨΑΛΤΑΚΗΣ 1, ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ, ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ, ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ.

ΜΕΣΣΑΡΑ-Α.Σ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ:35-43
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 17-05, 05-08, 05-09, 08-21
ΜΕΣΣΑΡΑ: ΑΣΚΟΣΥΛΑΚΗΣ Α 2, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ι, ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ Α 2, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Α, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Σ 13, ΣΑΒΒΑΚΗΣ Χ-Μ, ΤΣΙΚΡΙΤΖΑΚΗΣ Κ 13(2), ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ Ε, ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ Ε, ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ Γ 5(1), ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Β.
Α.Σ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: ΤΕΡΖΑΚΗΣ Γ, ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Δ 2, ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Φ 32(1), ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Κ 9(1), ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Ι, ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Ι, ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ Ζ, ΑΣΚΙΑΝΑΚΗΣ Λ, ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Θ.

6ος Όμιλος:
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 31-47
Οκτάλεπτα: 04-15, 10-14, 06-08, 11-10
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.(Κουπατσιάρης): Μαριδάκης, Τσιμητάκης 2, Μαζωνάκης, Μαλλιαρουδάκης 2, Τσιμπιδάκης, Κουρουπάκης 2, Τσαντάκης 10(1), Λιλιμπάκης 4, Οικονόμου 6, Χαμηλάκης 2, Αγγελόπουλος 3(1), Κουνελάκης.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Στρατάκης-Μάλλιαρης): Παπαγιαννούλης, Μπλαζαντωνάκης 2, Γιακουμάκης 15, Πλακογιαννάκης Αντώνης 20(4), Ζαγορίδης 6, Φραγκάκης, Διακάκης, Δρούμπαλης, Βαρδάκης, Ροδουσάκης, Μαλαθράκης 3(1), Καρτσάκης 1.

Αγ. Νικόλαος - Πεδιάδα    46 - 40
Δεκάλεπτα: 13 -09  , 09 - 12 , 13 - 12 . 11 - 07
Πεδιάδα (Κουτρούλης Κ.): Παπουτσάκης 2, Ρουκουνάκης 10, Βλάχος 3, Κρασανάκης Εμ 4,Σταυρακάκης 11, Κρασανάκης Γ 9, Τσούρρη 1.
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 

-Ο ΑΓΩΝΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) , ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ 30/4
-O.Φ.Η.-Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 49-29
Οκτάλεπτα: 18-02, 09-07, 16-05, 06-15.
OΦΗ (Ζερβάκη): Χωματά 5(1), Ιατράκη 10(1), Διαμαντάκη 2, Αλιφραγκή 2, Δαγκωνάκη, Μηλιαρά 5(1), Μουρτζάκη, Παπαμαρκάκη 2, Φραγκάκη 5, Παπαδάκη 16(2), Σπανάκη 2.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Στρατάκης): Κοσμίδη Δέσποινα 8, Αρχαγγελίδη-Μόργκαν 2, Μπουρλάκη 4, Τριχά, Κουτσούλη, Κοσμίδη Μαρία 10, Αγγελοπούλου 3, Κορνιλάκη 2, Λιαπάκη Ι., Λιαπάκη Σ.


ΜΙΝΙ (6η αγωνιστική) 
Α' όμιλος 
Α.Ε. Πλατανιά-ΟΑΧ1 27-24 στην παράταση (κ.α. 21-21) 
Οκτάλεπτα: 0-4, 4-11 (ημιχρ.), 14-17, 21-21 (κ.α.), 27-24 (παρ.) Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Διακόπουλος 3 (1), Καλαϊτζάκης, Κεσόπουλος, Γιαλούρης 2, Γαλάνης, Λεβεντάκης 2, Γεωργιάδου Βασιλική, Γεραιουδάκη Ζωή, Καστρινάκης 17 (1), Φρυδάκης 3, Χαλκιαδάκης. 
Ρέθυμνο BC3-Α.Ο. Κύδων1 21-38 8λεπτα: 3-14, 8-20 (ημιχρ.), 15-25, 21-38 Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Αντωνακάκης 10, Σταθάκης 8, Σουβαρής 4, Τουβας 2, Καδιανάκης 2, Μανώλης 2, Χαιρετάκης 8, Λιβιάκης, Δημητρουλάκης, Μαλασπίνας, Κοκοτσάκης, Βολτυράκης 2, Γκογκίδης.

 Ακαδημία Ρ.1-Ρέθυμνο BC1 40-42. 

Β' όμιλος 
ΟΑΧ κορίτσια-ΑΓΟΡ2 38-15 
Οκτάλεπτα: 9-4, 18-9 (ημιχρ.), 34-11, 38-15 ΟΑΧ κορίτσια (Ι. Θωμά): Γρηγοράκη, Καμπίτση 1, Παντελάκη, Παπαδάκη 14, Καραμούστου 6, Λυβιάκη 8, Λουπασάκη, Γιακουμάκη 9, Κιντριλη. 
Αρκάδι κορίτσια-Α.Ο. Κύδων2 23-55 8λεπτα: 1-10, 8-19 (ημιχρ.), 20-38, 23-55 Κύδων2 (Σαρ. Βόλτσης): Γ. Βομβολάκης, Πετράκης, Καβαλιεράτος 2, Βόλτσης 20, Κογχυλάκης 2, Δ. Βομβολάκης 4, Κεράνης 13, Καυκαλάς, Νησιώτης 10, Καλπούζος 4.

Ακαδημία Ρ.2-ΟΑΧ2 44-22 
Οκτάλεπτα: 21-0, 26-12 (ημιχρ.), 37-20, 44-22 ΟAX2 (Αλ. Κυριτσάκης): Μπουλταδάκης, Καραχάλιος, Κ. Σουπιός 4, Μιχελάκης, Καμπουράκης, Τζανιδάκης 6, Ιγγλεζάκης 7, Μιχελάκης, Γ. Σουπιός, Μαρινάκης, Κρασάκης 5. 

-Εξ αναβολής 1ης αγωνιστικής 
Ρέθυμνο BC2-ΟΑΧ κορίτσια 40-28
Οκτάλεπτα: 12-10, 23-17 (ημιχρ.), 34-22, 40-28 ΟΑΧ κορίτσια (Ι. Θωμά): Κιντριλη 8, Λυβιάκη 4, Καραμούστου 4, Παπαδάκη 2, Γιακουμάκη 6, Αθουσάκη, Γρηγοράκη, Λουπασάκη, Καμπίτση 4, Μπολιώτη.


ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.-Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 26-28
Οκτάλεπτα: 8-10, 12-06, 02-07, 04-05.
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. (Κουπατσιάρης): Σπυριδάκης, Τσουκάλης, Κουβαρτάς, Θαλασσινός, Μανταλιωτάκης, Κουρουπάκης, Οικονομάκης, Μαστοράκης, Πιρία, Φουτάκης, Οικονόμου, Σπυριδάκης.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Μάλλιαρης-Στρατάκης): Ελχεμπάλ, Αγγελάκης, Τσιρίδης, Διακάκης, Αχλάτης, Πηγιάκης, Νάτσο, Χατζάκης Μιχ., Χωραϊτης, Νταραράς, Δασκαλάκης Μ., Δασκαλάκης Κ., Άρχων, Γιαννικάκης, Καναβάκης.

-Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ2 (ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ) , ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ 21/5.



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter