menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 21.4.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

  
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Ηρακλείου, Χανίων και τουρνουά αλληλεγγύης,για τους αγώνες από 22 έως 28 Απριλίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙOY
(Δ)
(Κ)ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (ΒΣ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ)- ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19:30 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ
(Κ)ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. (Σ) - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ (Χ) -  ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (24)


ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:

22-04-2017 19:30 Αλικαρνασσός Γυναικών
Καρανικόλα Ρένα Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


22-04-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Ζοφοριανάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


22-04-2017 18:00 Β.Α.Κ Γυναικών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χατζημάρκος Δημήτρης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


22-04-2017 17:30 Κλαδισός Παγκορασίδων
Μπουζουνιεράκης Κώστας Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


22-04-2017 17:30 Λίντο Παμπαίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Βαρελτζή Αργυρώ
ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


22-04-2017 17:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


22-04-2017 16:30 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


22-04-2017 16:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


22-04-2017 16:00 Λίντο Παμπαίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Βαρελτζή Αργυρώ
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΟΦΗ 2

22-04-2017 15:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1


22-04-2017 15:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Κώτσου Λία Ρασούλη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟΡ 1


22-04-2017 14:30 Σητεία Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

προβολή22-04-2017 14:30 Λίντο Παμπαίδων
Καρανικόλα Ρένα Κρητικάκης Μάριος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3


22-04-2017 13:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Νικολιδάκη Θεοδώρα Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


22-04-2017 13:00 Σητεία Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

23-04-2017 17:00 Μοίρες Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

23-04-2017 15:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Βασίλογλου Αριστέα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1

23-04-2017 13:30 Χανίων Μίνι αγόρια
Αρτεμάκη Δόμνα ω
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1

23-04-2017 13:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

23-04-2017 13:00 Χερσόνησος Μίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη Βασιλική Κατσούγκρης Τιμολέων
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

23-04-2017 12:30 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης Κόλμπου Χριστίνα
ΟΑΧ 1 - ΑΓΟΡ 3

23-04-2017 12:30 Λίντο Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Μαμάκης Στέφανος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

23-04-2017 12:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 1 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

23-04-2017 12:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Καμπίτσης Μιχάλης Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2

23-04-2017 12:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΡ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

23-04-2017 11:00 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης B΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ
ΟΑΧ 2 - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

23-04-2017 11:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΤΟΥΛΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

23-04-2017 10:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

24-04-2017 16:30 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Βαρελτζή Αργυρώ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04/17
ΛΙΝΤΟ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΛΙΝΤΟ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΟΦΗ 2
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΛΙΝΤΟ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:30 ΓΥΝΑΙΚΩN ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΜΙΧΑΛΑΚΑ ΜΑΡ - ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ

Β.Α.Κ. 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ο.Φ.H - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ14:30 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ (ΞΑΝΘΕΑ ΙΩΑ.)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ AOK XANIA - ΟΑΧ
ΧΟΛΕΒΑΣ - ΚΩΤΣΟΥ (ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ (ΧΟΛΕΒΑΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟΡ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ (ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ) 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/17
ΛΙΝΤΟ 11:00 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘΗ

ΛΙΝΤΟ 12:30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12:00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15:00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13:00 ΜΙΝΙ (Π) ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ

ΜΟΙΡΕΣ 17:00 ΜΙΝΙ (Π) ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10:30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ 

ΡΕΘΥΜΝΟ 12:00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 1 - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ 

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11:00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ 2 - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12:30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ 1 - ΑΓΟΡ 3
ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ (ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ)

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ (ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/04/17
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:30 ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ


Εργασιακά Διαιτητές:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22-04-2017 13:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ - Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ

22-04-2017 11:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Πίπλιος Παναγιώτης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ


22-04-2017 11:30 Β.Α.Κ Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παλιατσός Βασίλης Σκανδαλάκης Νίκος
ΒΑΓΙΩΝΙΑ - CGP

22-04-2017 10:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Πίπλιος Παναγιώτης Κρητικάκης Μάριος
SMED - Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ

22-04-2017 10:00 Β.Α.Κ Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παλιατσός Βασίλης Σκανδαλάκης Νίκος
ΣΕΑΠ - ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ

22-04-2017 19:00 Ταυρωνίτης Ανδρών
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

22-04-2017 16:30 Ταυρωνίτης Γυναικών
Κουλιεράκη Χρύσα Ρασούλη Χρύσα
Μεικτή Ομάδας Μπάσκετ Γυναικών ΕΚΑ Νίκος Γκάλης - Μεικτή Ομάδα Γυναικών ΤΜΑ Χανίων 2017

23-04-2017 18:00 Κλαδισός Ανδρών
Μαρινάκης Θεοχάρης Πετράκης Γιώργος
Μεικτή Ομάδα Μπάσκετ ΕΚΑ Νίκος Γκάλης 35+ - Μεικτή Ομάδα Μπάσκετ ΤΜΑ Χανίων 2017

23-04-2017 15:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΟΜΗΡΟΙ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕ

Εργασιακά Γραμματεία:
(ΔΟΠΑΦΜΑΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04/2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 SMED - ΠΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.30 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.00 ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΒΑΚ 10.00 ΣΕΑΠ - ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΒΑΚ 11.30 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - CGP
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/4/17
ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΤΕΕΤΑΚ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ 

ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 Π.ΧΑΟΧ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ 

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 OFF ROAD CLUB - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΕΛΜΕ - ΚΟΥΤΡΗΣ 
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:30 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ 
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 Π.ΜΕΣΣΑΡΑΣ - HAMED 
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 25/4/17
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΣΚΟΥΡΑΣ - ΠΑΓΝΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 Π.ΟΦΗ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 ΥΠΑ - ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΚΡΗΤΙΔΑ 
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/4/17
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΕΛΚΕΘΕ - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ 

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΟΤΕ - Π.Σ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 27/4
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΚΟΚΚΑΛΗΣ - CGP 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ 

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΣΕΑΠ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ 
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/4
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 SMED - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΣΑBBATO 29/4
ΒΑΚ 10.00 INTERNUS - CRETAPHON
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΒΑΚ 11.30 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 
ΣΟΥΔΑ 09:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑ 11:00 ΜΟΒΙΑΚ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/4/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ESPRESSO MINI MARKET CAFÉ - ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ELECTRONIC WORLD - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/4/2017 
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ - BARCHE...ΛΙΩΜΑ 
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 MOBIAK - LOCA CAFE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ
TO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04/2017
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:30 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: “ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑ ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ” - ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΜΑ ΧΑΝΙΩΝ 2017
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ (ΣΑΡΡΗΣ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ [ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ]
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/2017 
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΟΜΗΡΟΙ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE [ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ]
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ -ΚΑΜΠΑΚΟΥ 

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ BASKIN ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ “ΑΡΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ” - ΑΠΟΝΟΜΕΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ -ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: “ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΚΑ ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ 35+” - “ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΜΑ ΧΑΝΙΩΝ 2017
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ -ΚΑΜΠΑΚΟΥ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter