menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 24.4.17 από kreta

6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου | Το πρόγραμμα του Μηνός Μαϊου.

Κοινοποίησέ το :


Η Οργανωτική επιτροπή του 6ου Εργασιακού μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων της για τον μήνα Μάιο.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΑΙΟΥ 2017

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 2/5 20:00 4 Η Α Α ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 2/5 21:30 4 Η Α Β Π.ΟΦΗ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 2/5 20:30 4 Η Α Α ΙΤΕ ΑΣ.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 2/5 22:00 4 Η Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOS SPORT

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 3/5 20:00 4 Η A Α ΑΛΑΓΝΙ ΕΛΜΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 3/5 21:30 4 Η A Β ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 3/5 20:30 4 Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 3/5 22:00 4 Η Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 4/5 20:00 4 Η Β Α ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 4/5 21:30 4 Η Β Α ΤΕΕ/ΤΑΚ OFF ROAD CLUB

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 5/5 20:00 4 Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 5/5 21:30 4 Η Β Β ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 5/5 20:30 4 Η Β Γ ΠΑΓΝΗ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 5/5 22:00 4 Η Β Β HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 6/5 10.00 4 Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΕΛΚΕΘΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 6/5 11.30 4 Η Β Α Π.ΧΑΟΧ ΠΟΡΟΣΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 6/5 13.00 4 Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΒΑΚ ΣΑ 6/5 10.00 4 Η Β Γ ΚΡΗΤΙΔΑ ΥΠΑ
ΒΑΚ ΣΑ 6/5 11.30 4 Η Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 17.00 4 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ RETRO 23
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 18.30 5 Η Α Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 20.00 5 Η Α Α Α.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 21.30 5 Η Α Α ΕΛΜΕ COSMOS SPORT
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 8/5 19.00 5 Η A B ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 8/5 20.30 5 Η A Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 8/5 22.00 5 Η A A ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΙΤΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 9/5 20:00 4 Η Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 9/5 21:30 5 Η Α Β Π.ΟΦΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ.
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 9/5 20:30 4 Η Γ Α ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 9/5 22:00 5 Η Α Β ΡΑΔΑΜΑΘΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 10/5 20:00 4 Η Γ Γ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 10/5 21:30 4 Η Γ Γ CGP ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 10/5 20:30 4 Η Γ Β CRETAPHON ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 10/5 22:00 4 Η Γ Β ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΕΡΑΣΤΡΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 11/5 20:00 5 Η Β Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 11/5 21:30 5 Η Β Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΚΕΘΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 12/5 20:00 5 Η Β Β ΟΤΕ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 12/5 21:30 5 Η Β Β Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 12/5 20:30 5 Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 12/5 22:00 5 Η Β Γ RETRO 23 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 10.00 5 Η Β Α ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕ ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 11.30 5 Η Β Α ΡΩΜΑΝΟΣ Π.ΧΑΟΧ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 13.00 5 Η Β Α Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΒΑΚ ΣΑ 13/5 10.00 5 Η Β Γ ΥΠΑ ΠΑΓΝΗ
ΒΑΚ ΣΑ 13/5 11.30 5 Η Β Γ ΣΟΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 17.00 5 Η Β Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ OFF ROAD CLUB
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 18.30 6 Η Α Β Π. ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 20.00 6 Η Α Β ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 15/5 21.30 6 Η Α Α COSMOS SPORT ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 15/5 19.00 6 Η A Α ΙΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 15/5 20.30 6 Η A Α Α.Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΜΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 15/5 22.00 6 Η A A ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΑΛΑΓΝΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 16/5 20:00 6 Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 16/5 21:30 6 Η Α Β Π. ΟΦΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 16/5 20:30 6 Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 16/5 22:00 6 Η Β Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 17/5 20:00 6 Η Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 17/5 21:30 6 Η Β Β HAMED ΜΟΥΣ ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 17/5 20:30 5 Η Γ Α SMED ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 17/5 22:00 5 Η Γ Α Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 18/5 20:00 6 Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 18/5 21:30 6 Η Β Γ RETRO 23 ΣΚΟΥΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 19/5 20:30 6 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 19/5 22:00 6 Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ

ΒΑΚ ΣΑ 20/5 10.00 5 Η Γ Β INTERNUS ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΒΑΚ ΣΑ 20/5 11.30 5 Η Γ Γ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 22/5 17.00 7 Η Α Α ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 22/5 18.30 7 Η Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ ΙΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 22/5 20.00 7 Η Α Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΜΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 22/5 21.30 7 Η Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 22/5 19.00 7 Η A Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 22/5 20.30 7 Η A Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 22/5 22.00 7 Η A A ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 23/5 20:00 6 Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 23/5 21:30 7 Η Α Β Π. ΟΦΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 23/5 20:30 5 Η Γ Γ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 23/5 22:00 5 Η Γ Β ΜΕΡΑΣΤΡΙ CRETAPHON

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 24/5 20:00 6 Η Β A Π. ΧΑΟΧ Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 24/5 21:30 6 Η Β A OFF ROAD CLUB ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 24/5 20:30 6 Η B Α Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 24/5 22:00 7 Η B B ΟΤΕ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 25/5 20:00 7 Η Β Β MOΥΣ. ΣΧΟΛΗ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 25/5 21:30 7 Η Β B Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 26/5 20:00 7 Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 26/5 21:30 7 Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ RETRO 23
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 26/5 20:30 7 Η Β Γ ΚΡΗΤΙΔΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 26/5 22:00 7 Η Β Γ ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 10:00 7 Η Β Γ ΥΠΑ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 11:30 Γ ΘΕΣΗ 1-9 2 8
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 27/5 13:00 ΘΕΣΗ 1-9 3 7

ΒΑΚ ΣΑ 27/5 10.00 Γ ΘΕΣΗ 1-9 5 1
ΒΑΚ ΣΑ 27/5 11.30 Γ ΘΕΣΗ 10-15 5 1

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 29/5 17.00 7 Η Β Α Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Π. Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 29/5 18.30 8 Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 29/5 20.00 8 Η Α Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 29/5 21.30 8 Η Α Β Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 29/5 19.00 8 Η A Α Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 29/5 20.30 8 Η A Α COSMOS SPORT ITE
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 29/5 22.00 8 Η A A ΕΛΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 30/5 20:00 Γ ΘΕΣΗ 10-15 2 4
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 30/5 21:30 8 Η Α Β Π. ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 30/5 20:30 8 Η Α Α ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 30/5 22:00 Γ ΘΕΣΗ 10-15 3 6

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 31/5 20:00 7Η Β A ΤΕΕ ΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 31/5 21:30 7 Η Β A ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ Π. ΧΑΟΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 31/5 20:30 7 Η B Α ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 31/5 22:00 8 Η B B ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

Ο Αντιδήμαρχος αθλητισμού Δήμου Ηρακλείου & Πρόεδρος επιτροπής αθλητισμού ΔΟΠΑΦΜΑΗ
ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter