menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 17.3.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Χανίων,για τους αγώνες από 18 έως 21 Μαρτίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-03-2017

ΟΣΕΚΑ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΕΡΟΝΤΗ (Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-03-2017

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.(Σ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
18-03-2017 19:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


18-03-2017 18:00 Κλαδισός Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Σταυρουλάκης Μανώλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


18-03-2017 17:00 Ρέθυμνο Νεανίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


18-03-2017 17:00 Β.Α.Κ Γυναικών
Μπανασάκης Θοδωρής Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


18-03-2017 17:00 Λίντο Παγκορασίδων
Παλιατσός Βασίλης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


18-03-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2


18-03-2017 16:00 Κλαδισός Παίδων
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


18-03-2017 15:30 Αλικαρνασσός
Παγκορασίδων Τσεχερίδης Δαβίδ Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ


18-03-2017 15:00 Λίντο Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 1


18-03-2017 14:00 Μοίρες Παμπαίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


18-03-2017 13:00 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος Βαρδάκης Δημήτρης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


18-03-2017 12:30 Κλαδισός Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΓΟΡ 1


18-03-2017 11:30 Ιεράπετρα Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος Βαρδάκης Δημήτρης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

19-03-2017 19:30 Ρέθυμνο Κορασίδων
Καρανικόλα Ρένα Θεοδωράκης Στάθης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


19-03-2017 17:00 Κλαδισός Μίνι κορίτσια
Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΗΛΙΑΔΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

19-03-2017 17:00 Μοίρες Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΜΑΚΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Νικολιδάκη Θεοδώρα Πολυχρονάκης Μάνος
ΑΣΚΗΣΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ 2


19-03-2017 16:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ 2
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ. (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 15:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 1
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΡ. (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 14:30 Σητεία Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Κρητικάκης Μάριος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


19-03-2017 14:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Αρτεμάκη Δόμνα
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΟΦΗ 2
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΤΟΥΛΑΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 14:00 Ακρωτήρι Κορασίδων
Καρανικόλα Ρένα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


19-03-2017 13:00 Σητεία Μίνι αγόρια
Παπουτσάκης Σοφοκλής Κρητικάκης Μάριος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


19-03-2017 13:00 Κλαδισός Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Σταυρουλάκης Μανώλης
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

19-03-2017 13:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ


19-03-2017 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΜΠΟΥ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΑΛΒΑΡΑΚΗ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 11:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ


19-03-2017 11:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 11:00 Κλαδισός Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ


19-03-2017 10:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Ρασούλη Χρύσα
ΟΑΧ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΗΛΙΑΔΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 10:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος
ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΜΑΤΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)


19-03-2017 10:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 1 - ΑΓΟΡ 3

20-03-2017 16:30 Λίντο Μίνι κορίτσια
Χιωτάκης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΗΜΑΚΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

22-03-2017 21:00 Λίντο Γυναικών
Μαλαμάς Γιάννης Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-03-2017

ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΦΗ 1
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΟΦΗ 2
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΒΑΚ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ – ΟΑΧ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 11.30 ΜΙΝΙ (Π) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - (ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ)
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΓΟΡ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-03-2017

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΟΦΗ 2
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΦΗ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΜΙΝΙ (Π) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - (ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ)
ΣΗΤΕΙΑ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 1 – ΑΓΟΡ 3
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 2 – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΛΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΦΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ – ΑΡΚΑΔΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ 1 – ΚΥΔΩΝ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ 2 – ΟΑΧ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 20-03-2017

ΛΙΝΤΟ 16.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22.03-2017

ΛΙΝΤΟ 21.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

Εργασιακό Χανίων Διαιτητές:

Εργασιακό Χανίων Γραμματεία:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2017


ΣΟΥΔΑ 15:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΝΤΑΞ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - DRINK TEAM
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΑΕΤΟΙ – ΤΕΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017


ΣΟΥΔΑ 9:00 ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT - ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ / BODYTEC CHANIA
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/3/2017


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ - LOCA CAFE
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ - MONIA PALACE
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3/2017


ΣΟΥΔΑ 19:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΆΡΑ..ΛΥΚΟΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

Τουρνουά αλληλεγγύης Γραμματεία:
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/03/2017

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 21.30 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ 2017
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 21/03/2017

ΣΟΥΔΑΣ 21.30 ELORUS - TEICB
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter