menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 7.3.17 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 11-13 Μαρτίου - Ορισμός 2ου διαιτητή στους Παμπαίδες-Παγκορασίδες.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › ΕΚΑΣΚ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της, για  το διάστημα από 11 έως 13 Μαρτίου του 2017.

ΟΡΙΣΜΟΣ 2ου ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Κατόπιν παραπόνων από προπονητές και παράγοντες σωματείων μετά το πέρας της 1ης αγωνιστικής των Τουρνουά παμπαίδων και παγκορασίδων, η ΕΚΑΣΚ για τη ομαλότερη διεξαγωγή των αγώνων, αποφάσισε τον ορισμό και δεύτερου διαιτητή με αμοιβή 8 € έκαστος.

Συνεπώς από το Σάββατο 11/3/2017 οι αμοιβές ανά αγώνα παμπαίδων και παγκορασίδων θα ανέρχονται στο ποσό των 30€ (8 € για κάθε διαιτητή και 7€ για κάθε κριτή).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11-13/3/2017


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΩΝΑΣ
11/03/17 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
11/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
11/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΣΚΗΣΗ
11/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
11/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11/03/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
11/03/17 ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11/03/17 Β.Α.Κ. 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
11/03/17 Β.Α.Κ. 13:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
11/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ AOK XANIA ΚΥΔΩΝ2
11/03/17 ΛΙΝΤΟ 12:00 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
11/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ 1
11/03/17 ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 3 ΑΓΟΡ 2
12/03/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
12/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
12/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
12/03/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
12/03/17 Β.Α.Κ. 19:00 Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
12/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
12/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΑΧ 2
12/03/17 ΜΟΙΡΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ AOK XANIA
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 ΚΥΔΩΝ2
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1 ΚΥΔΩΝ 1
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 3 ΟΑΧ 1
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΟΡ 2
12/03/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 1
12/03/17 ΧΑΝΙΩΝ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
13/03/17 ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter