menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 29.3.17 από kreta

Τα αποτελέσματα των Παμπαίδων,Παγκορασίδων - Μίνι .

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Παμπαίδες


Με εξ αναβολής παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής και της 4ης μέρας, συνεχίστηκαν τα παγκρήτια τουρνουά των μικρών ηλικιακών κατηγοριών και αρκετά από τα παιχνίδια παρουσίασαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον.Φώτο Παμπαίδες Πεδιάδας και Αναγέννησης.


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α' όμιλος (εξ αναβολής 3ης αγωνιστικής) 
Α.Ο. Κύδων2-A.Ο. Ακρωτηρίου 42-51 
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Δημητρουλάκης 
Οκτάλεπτα: 10-12, 24-21 (ημιχρ.), 30-41, 42-51 
Κύδων2 (Ι. Ηλιάκης): Μπαλαντίνος 14, Πρωτοπαπαδάκης, Γεωργακάκης 2, Τσίνα, Σέγκος 1, Κατσιφαράκης 2, Κακούρης, Περδικάκης 6, Κουτρουμπάς 5, Μερμίγκης 8, Ορφανίδης 3, Παντελάκης 1. 
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Χαρ. Βαλαδάκης 3, Ναπ. Ρομπολάκης, Φ. Νεονάκης 2, Π. Ρομπολάκης, Αλ. Μαυρεδάκης 10 (1), Μαρινάκης 29 (1), Ματαράγκας, Γκουγκουστάμος, Αζάς 5, Γρ. Βαλαδάκης 2. 

Β' όμιλος (εξ αναβολής 3ης αγωνιστικής) 
Α.Ο. Κύδων1-Α.Ε. Πλατανιά 50-54 
Διαιτητές: Καμπίτσης, Πελίκα 
Οκτάλεπτα: 13-15, 22-33 (ημιχρ.), 30-39, 50-54 
Κύδων1 (Ι. Ηλιάκης): Τσέτσα, Λιονάκης 10 (2), Προβατινάκης 3, Κατεχαράκης 4, Πετράκης 2, Κοκκινάκης 11, Ταμπακάκης 2, Χατζηδάκης 2, Γιαννούλης, Νερατζάκης, Φαρμάκης 10, Νικολουδάκης 6. 
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Καμπουράκης 15, Γεωργιάδης 16 (1), Μουτσόπουλος, Αλικούρτι 4, Στυλιανουδάκης 3, Ζούνιτς, Πετακάκης 3, Χ. Μιγαδάκης 2, Χαρίτος 2, Κεσόπουλος 9. 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (2η αγωνιστική) 
ΟΑΧ2-ΟΑΧ1 37-49 
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Ρασούλη 
Οκτάλεπτα: 6-10, 22-19 (ημιχρ.), 29-32, 37-49 
ΟAX2 (Φρ. Δημητρουλάκη): Εμμ. Τσώνη 1, Δ. Τσώνη 2, Καραμουστου 3 (1), Χαζηράκη 4, Χαιρετάκη, Γιακουμάκης 3, Πέσκου, Παπαδάκη 7, Τζαμπαζάκη 7, Κοπάση 6, Καρβουνιάρη 4. ΟAX1 (Μιχ. Κασικτσόγλου): Λυβιάκη, Δερμιτζάκη 9, Κατρη 3, Κιντριλη, Σκουμπάκη 6, Μ. Ακρίβου 3, Βασιλογιαννάκη 5, Δρικάκη 2, Δασκουλίδου 17 (2), Δασκαλάκη 4. 

 ΜΙΝΙ (4η αγωνιστική) 
Α' όμιλος 
Α.Ο. Κύδων1-Ρέθυμνο BC1 39-41 
Διαιτητής: Κουλιεράκη 
Οκτάλεπτα: 9-7, 16-14 (ημιχρ.), 27-28, 39-41 
Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Κουλιεράκης 10, Μαστοράκης 7, Ξεκουκουλωτάκης 7, Μπαλαντίνος 2, Μανώλης 2, Χαιρετάκης 2, Κεράνης 5, Μαυραδάκης 2, Σταθάκης 2, Αντωνακάκης, Σουβαρής. 
ΡΕΘΥΜΝΟ BC1 (Κώστας Μπαλάφας): Ηλιάκης, Σηφάκης, Μυκονιάτης, Κλαψινός 2, Κωνσταντινίδης 9, Σταματάκης 14, Τσαχάκης 2, Θεοδοσουλάκης 8, Κοτρώνης, Κιουπκιολής 4, Απλαδάς, Παρασκευόπουλος 2

Ρέθυμνο BC3-Α.Ε. Πλατανιά 25-31 
Οκτάλεπτα: 9-8, 17-13 (ημιχρ.), 23-23, 25-31
ΡΕΘΥΜΝΟ BC3 (Τσαρουχάς – Νταλιάνης): Δαμουλάκης, Κρεβετσάκης 2, Μαρκίδης 2, Τσόλκας 8, Καλογιαννάκης 2, Παπαμιχαλόπουλος 4, Μαύρος 1, Αδάμ, Μανουσάκης, Χατζηκάκου 6.
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Διακόπουλος 9, Κεσόπουλος, Γιαλούρης 2, Λεβεντάκης 2, Γεωργιάδη Βασιλική, Λέκα, Καστρινάκης 18, Χαλκιαδάκης. 

ΟΑΧ1-Ακαδημία Ρ.1 20-0αα 
Η ομάδα του Ρεθύμνου δεν ήρθε στα Χανιά, αφού πολλά μέλη της αντιμετώπισαν πρόβλημα με ίωση. 

Εξ αναβολής 1ης αγωνιστικής:
Ρέθυμνο BC1 – Ακαδημία Ρεθύμνου 37-29
Οκτάλεπτα: 10-07, 14-15 (ημιχρ.), 33-20, 37-29 τελικό.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC1 (Κώστας Μπαλάφας): Ηλιάκης 2, Σηφάκης 6, Μυκονιάτης 2, Γκιουλέας 2, Κωνσταντινίδης 12, Σταματάκης 11(1), Τσαχάκης, Κοτρώνης, Κιουπκιολής, Απλαδάς, Παρασκευόπουλος 2.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κυριάκος Μίχας): Διγενής 10, Νικολιδάκης 3, Μεταξάς 6, Καλιτσουνάκης 3, Καψαλάκης 5, Πετράκης, Μουλίτσας, Μουρατίδης 2.

Β' όμιλος 
ΟΑΧ2- Ρέθυμνο BC2   32-35 
Διαιτητής: Μπουζουνιεράκης 
Οκτάλεπτα: 6-12, 14-18 (ημιχρ.), 20-31, 32-35 
ΟAX2 (Αλ. Κυριτσάκης): Μαράκης, Ιγ γλεζάκης 2, Καραχάλιος 2, Κ. Σουπιος 4 Χειλουδάκης, Καμπουράκης, Τζανιδάκης 12, Μιχελάκης 2, Γ. Σουπιος 4, Μαρινά κης, Κρασάκης 6. 
ΡΕΘΥΜΝΟ BC2 (Πολοπετράκης – Μπαλάφας): Φραϊδάκης 2, Μανουκαράκης 2, Τσαχάκης 5, Ταταράκης, Γιαννακόπουλος, Βουτσάς 12, Κλάδος, Πάγκαλος 2, Χατζηδάκης, Τσικνάκης 2, Λίτινας, Απανωμεριτάκης 10.

Ακαδημία Ρ.2-Αρκάδι κορίτσια 29 33, 
Α.Ο. Κύδων2-ΟΑΧ κορίτσια αναβλήθηκε.

Τα υπόλοιπα:
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
Αναγέννηση - Ηρόδοτος  3  66-36
ΑΟΧ ΠΕΔΙΑΔΑ- ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 68 23


ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ 
Ηρόδοτος 1 - Δειλινό 1 51-38
Ηρόδοτος2-Εργοτέλης 23-55
ΟΦΗ2-Ηράκλειο2 41-24




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter