menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 17.2.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων,  για τους αγώνες από 18 Φεβρουαρίου, έως 22 Φεβρουαρίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17:00 ΟΦΗ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛ
(Δ) Κωνσταντινίδου, Μαρινάκης (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. (Χ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
18-02-2017 20:30 Β.Α.Κ Γυναικών
Καρανικόλα Ρένα Σμυρνάκης Χριστόφορος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18-02-2017 16:00 Λίντο Γυναικών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

18-02-2017 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18-02-2017 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19-02-2017 20:00 Λίντο Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


19-02-2017 18:30 Μοίρες Ανδρών
Καρανικόλα Ρένα Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


19-02-2017 18:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19-02-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-02-2017
ΛΙΝΤΟ 16:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕ. - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:00 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ- ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΒΑΚ 14:00 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΒΑΚ 20:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-02-2017
ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18:00 ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ Β ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ -ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
18-02-2017 21:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Μακρογιάννης Γιάννης Μαρινάκης Θεοχάρης
Βουκολιές/Χάρμα - Ιπ..πότες 

18-02-2017 19:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Κουλιεράκη Χρύσα Πελίκα Μαρία
Αίαντας/Boheme - Minoa Palace

18-02-2017 17:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Πελίκα Μαρία Μπουζουνιεράκης Κώστας
Nova Shop Χανιά - Κομόλιθροι 

18-02-2017 15:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Μπουζουνιεράκης Κώστας Πετράκης Γιώργος
Γερμανός Σούδα - Κουρήτες

19-02-2017 21:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
Διόσκουροι - Νέαρχος 

19-02-2017 19:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Σταυρουλάκης Μανώλης Κουλιεράκη Χρύσα
Fotaras - TEI

19-02-2017 17:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Κουλιεράκη Χρύσα Μαρινάκης Θεοχάρης
Άρα...Λύκοι - Elorus 

19-02-2017 13:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μακρογιάννης Γιάννης
Φυλακές Χανίων - Κλ. Χαβαλίερς 

19-02-2017 11:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Κατσαπρακάκης Χρήστος Χριστινάκης Βασίλης
Electronic World - MOBIAK

19-02-2017 09:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Χριστινάκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
Δικηγόροι - Τ & Τ Κατασκευαστες

20-02-2017 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Κώτσου Λία Σκανδαλάκης Νίκος
Κίσσαμος-ΙΝΚΑ/Μάρμαρα Ελευθεράκης


20-02-2017 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Κώτσου Λία Ρασούλη Χρύσα
Αετοί - Barche...Λιώμα

22-02-2017 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Σκανδαλάκης Νίκος
Νέαρχος - Κοσμήματα Μουσουράκης


22-02-2017 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα
Μαθηματικά Ανεζάκης - Εύης café Restaurant

EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΚΡΙΤΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-02-2017
ΣΟΥΔΑ 15:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ - ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ 
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME - MINOA PALACE 
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ 
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ - ΙΠ..ΠΟΤΕΣ 
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-02-2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ 
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ELECTRONIC WORLD - MOBIAK
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΆΡΑ...ΛΥΚΟΙ - ELORUS 
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ 
ΣΟΥΔΑ 19:00 FOTARAS - TEI
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ 
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 20-02-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΕΤΟΙ - BARCHE...ΛΙΩΜΑ 
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-02-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter