menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 26.1.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων,  για τους αγώνες από 28 Ιανουαρίου, έως 29 Ιανουαρίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
29/01/2017  Β ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΠ
(Δ) Κωνσταντινίδου-Σταθόπουλος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (Σ) – ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
28-01-2017 20:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

28-01-2017 19:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

28-01-2017 18:30 Ρέθυμνο Ανδρών
Καμπίτσης Μιχάλης Θεοδωράκης Στάθης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

28-01-2017 17:00 Λίντο Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

28-01-2017 17:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Τσίγκου Μαρία Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

28-01-2017 16:30 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χατζημάρκος Δημήτρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

28-01-2017 16:30 Ρέθυμνο Νεανίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Τσικριτζάκη Βασιλική
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

28-01-2017 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Μακρογιάννης Γιάννης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-01-2017 19:00 Ρέθυμνο Παίδων
Μπουζουνιεράκης Κώστας Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


29-01-2017 19:00 Χερσόνησος Ανδρών
Σμυρνάκης Χριστόφορος Ξηρόκωστας Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

29-01-2017 16:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Σταυρουλάκης Μανώλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

29-01-2017 15:00 Αρχάνες Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

29-01-2017 15:00 Ταυρωνίτης Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

29-01-2017 15:00 Ακρωτήρι Παίδων
Χριστινάκης Βασίλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

29-01-2017 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29-01-2017 13:00 Χερσόνησος Παίδων
Χρυσός Θανάσης Πολυχρονάκης Μάνος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

29-01-2017 12:30 Κλαδισός Παίδων
Χριστινάκης Βασίλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

29-01-2017 12:30 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

29-01-2017 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

29-01-2017 12:00 Ιεράπετρα Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

29-01-2017 11:30 Μοίρες Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Στιβακτάκης Γιάννης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

29-01-2017 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Πετράκης Γιώργος
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

29-01-2017 10:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Κρητικάκης Μάριος
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-01-2017
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΚΥΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2- ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΦΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-01-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ – ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΜΟΙΡΕΣ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΚΥΔΩΝ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΚΥΔΩΝ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΚΥΔΩΝ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΦΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΟΦΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ


EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
28-01-2017 21:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Χριστινάκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
Αετοί - Ιπ..πότες

28-01-2017 19:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
Κάβα Κασιμάτης - Κοσμήματα Μουσουράκης / BodyTec Chania

28-01-2017 15:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Κουλιεράκη Χρύσα Δημητρουλάκης Μανώλης
Νταξ- Εύης café Restaurant

29-01-2017 13:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Μαρινάκης Θεοχάρης Φλουρής Νίκος
ΤΕΙ - Drink Team

29-01-2017 11:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Μαρινάκης Θεοχάρης Φλουρής Νίκος
Βουκολιές /Χάρμα - Μαστραντωνάκης Υποδήματα

29-01-2017 09:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα
Φυλακές Χανίων - Elorus

30-01-2017 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Ρασούλη Χρύσα Δημητρουλάκης Μανώλης
Ενετικόν - Εύης café Restaurant


30-01-2017 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Χριστινάκης Βασίλης Μακρογιάννης Γιάννης
Fotaras - Barche...Λίωμα

01-02-2017 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Πετράκης Γιώργος
Νταξ - Ελληνική Αστυνομία


01-02-2017 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Κουλιεράκη Χρύσα
Κίσσαμος - Κοσμήματα Μουσουράκης / BodyTec Chania 

EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΚΡΙΤΕΣ:

ΣΆΒΒΑΤΟ 28/1/2017
ΣΟΎΔΑ 15:00 ΝΤΑΞ- ΕΎΗΣ CAFÉ RESTAURANT
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ / BODYTEC CHANIA
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΑΕΤΟΙ - ΙΠ..ΠΟΤΕΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ELORUS
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ /ΧΑΡΜΑ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 ΤΕΙ - DRINK TEAM
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/1/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 FOTARAS - BARCHE...ΛΙΩΜΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 1/2/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ / BODYTEC CHANIA 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΝΤΑΞ - ΕΛΛΗΝΙΚΉ ΑΣΤΥΝΟΜΊΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter