menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 6.1.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων,  για τους αγώνες από 07 Ιανουαρίου, έως 11 Ιανουαρίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 07-01-2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
(Δ) Σώμος – Βαρδάλος – Τσαρούχα – (Μαγκανάς)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (Χ) – ΜΑΙΔΩΝΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-01-2017
Β ΕΘΝΙΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(Δ) Δημόπουλος – Καρπάνος (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)

ΤΕΤΑΡΤΗ 12-01-2017
Β ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(Δ) Αναστόπουλος Α. - Νάστος (Σαιτάκης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)


ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
07-01-2017 19:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

07-01-2017 18:00 Χερσόνησος Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Χιωτάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

07-01-2017 18:00 Κλαδισός Γυναικών
Χριστινάκης Νώντας Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

07-01-2017 18:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07-01-2017 17:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Μακρογιάννης Γιάννης Χριστινάκης Βασίλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

07-01-2017 16:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Χρυσός Θανάσης Βαρδάκης Δημήτρης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

07-01-2017 16:00 Κλαδισός Κορασίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

07-01-2017 15:00 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Χιωτάκης Νίκος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

07-01-2017 15:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Μακρογιάννης Γιάννης Χριστινάκης Βασίλης
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

07-01-2017 11:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Παλιατσός Βασίλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

08-01-2017 20:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Καμπίτσης Μιχάλης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

08-01-2017 19:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Σκανδαλάκης Νίκος Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

08-01-2017 19:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

08-01-2017 17:00 Ιεράπετρα Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

08-01-2017 16:00 Ρέθυμνο Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Πελίκα Μαρία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

08-01-2017 16:00 Αρχάνες Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

08-01-2017 15:00 Ακρωτήρι Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

08-01-2017 14:00 Ρέθυμνο Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

08-01-2017 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

08-01-2017 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χρυσός Θανάσης Κρητικάκης Μάριος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

08-01-2017 13:00 Κλαδισός Παίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

08-01-2017 13:00 Μοίρες Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Τσικριτζάκη Βασιλική
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

08-01-2017 12:00 Λίντο Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

08-01-2017 12:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

09-01-2017 19:30 Αλικαρνασσός Γυναικών
Μακρής Παναγιώτης Τσίγκου Μαρία
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

09-01-2017 19:30 Λίντο Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

09-01-2017 19:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Στιβακτάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΔΕΙΛΙΝ

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 07-01-2017

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓΟΡ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΟΦΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-01-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΚΥΔΩΝ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΦΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΚΥΔΩΝ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΚΥΔΩΝ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΟΦΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 09-01-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΚ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 19.30 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Δ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΆΒΒΑΤΟ 7/1/2017
ΣΟΥΔΑ 15.00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ – LOCA CAFE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ
ΣΟΎΔΑ 17:00 ELECTRONIC WORLD – ΑΊΑΝΤΑΣ/BOHEME
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ– ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ
ΣΟΎΔΑ 19:00 TEI-ΚΛ. ΧΑΒΑΛΊΕΡΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ
ΣΟΎΔΑ 21:00 FOTARAS-ΙΠ..ΠΌΤΕΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ

ΚΥΡΙΑΚΉ 8/1/2017
ΣΟΎΔΑ 9:00 SMOKERS B.C.- ELORUS
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΑΕΤΟΙ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΆΡΑ..ΛΥΚΟΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΝΤΑΞ- ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT 
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ / BODYTEC CHANIA  
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/1/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΕΝΕΤΙΚΟ-ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΝΕΑΡΧΟΣ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/1/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΙΠ..ΠΌΤΕΣ-ΤΕΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter