menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 14.1.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων,  για τους αγώνες από 14 Ιανουαρίου, έως 18 Ιανουαρίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-01-2017

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.
(Δ) Δημόπουλος – Καρπάνος - (Σαιτάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (Χ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΑΡΚΑΔΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
(Δ) Μαυρέλης – Παπαδόπουλος (Πετράκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (Χ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
 14-01-2017 19:00 Λίντο Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Καρανικόλα Ρένα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

14-01-2017 18:00 Κλαδισός Νεανίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

14-01-2017 17:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

14-01-2017 17:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Χρυσός Θανάσης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

14-01-2017 17:00 Λίντο Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

14-01-2017 17:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Κώτσου Λία Θεοδωράκης Στάθης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

14-01-2017 16:00 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Ξηρόκωστας Γιώργος Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

14-01-2017 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14-01-2017 15:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15-01-2017 19:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θανάσης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

15-01-2017 19:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Κρητικάκης Μάριος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


15-01-2017 18:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


15-01-2017 18:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Σκανδαλάκης Νίκος Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


15-01-2017 18:00 Λίντο Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

15-01-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσίγκου Μαρία Κρητικάκης Μάριος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

15-01-2017 16:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


15-01-2017 15:00 Σητεία Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Πολυχρονάκης Μάνος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


15-01-2017 15:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


15-01-2017 14:30 Χανίων Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


15-01-2017 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Ξηρόκωστας Γιώργος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

15-01-2017 14:00 Λίντο Παίδων
Χρυσός Θανάσης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

15-01-2017 13:00 Κλαδισός Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15-01-2017 12:00 Λίντο Κορασίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Ξενάκης Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

15-01-2017 12:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Πολυχρονάκης Μάνος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

18-01-2017 21:00 Λίντο Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


18-01-2017 20:30 Χανίων Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Μακρής Παναγιώτης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ


18-01-2017 20:00 Χερσόνησος Ανδρών
Παλιατσός Βασίλης Πίπλιος Παναγιώτης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


18-01-2017 18:00 Μοίρες Ανδρών
Χαρίτος Μαρίνος Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-01-2017
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΝΤΑΜΑ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΒΑΚ 15.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΚΥΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-01-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΟΦΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 19.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΟΑΧ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΝΕΑΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΑΧ – ΑΓΟΡ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-01-2017
ΛΙΝΤΟ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ .

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20.30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν

EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ - ELECTRONIC WORLD
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 MINOA PALACE - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 LOCA CAFE - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME - NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 Τ& Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - ESPRESSO
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/1/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - FOTARAS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - SMOKERS B.C.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ELORUS - ΑΕΤΟΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter