menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 16.12.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 17 Δεκεμβρίου, έως 23 Δεκεμβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΡΕΘΥΜΝΟ "CRETAN KINGS" – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
(Δ) Σώμος-Παντελίδης-Θεονάς (Μαγκανάς)
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Χ) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17:00 ΟΦΗ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
(Δ) Μαραμής-Μαυρέλης (Ευαγγελινός)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Σ) – ΣΤΟΥΜΠΟΥ (Χ) - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(24)

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/12/2016
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ- ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
(Δ) Τσώνος-Τσαρούχα-Στρέμπας (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) KAΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Β) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)


ΦΙΛΙΚΟ ΟΣΕΚΚ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14:30 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:

17-12-2016 19:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


17-12-2016 18:30 Β.Α.Κ Νεανίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Κρητικάκης Μάριος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


17-12-2016 17:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


17-12-2016 17:00 Λίντο Εφήβων
Τσεχερίδης Δαβίδ Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

17-12-2016 16:00 Κλαδισός Εφήβων
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


17-12-2016 15:00 Λίντο Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Κουλιεράκη Χρύσα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ


17-12-2016 15:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


17-12-2016 12:30 Ρέθυμνο Νεανίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


17-12-2016 12:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Τσίγκου Μαρία
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

18-12-2016 19:30 Χερσόνησος Ανδρών
Χρυσός Θανάσης Σκανδαλάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


18-12-2016 17:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Χιωτάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


18-12-2016 17:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Καρανικόλα Ρένα Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


18-12-2016 16:30 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Χρυσός Θανάσης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


18-12-2016 15:00 Χανίων Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Φλουρής Νίκος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


18-12-2016 15:00 Κλαδισός Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


18-12-2016 15:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Καρανικόλα Ρένα Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


18-12-2016 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Βαλούρδος Μιχάλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


18-12-2016 14:00 Λίντο Παίδων
Τσεχερίδης Δαβίδ Βασιλόπουλος Βασίλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


18-12-2016 12:00 Λίντο Κορασίδων
Χιωτάκης Νίκος Τσικριτζάκη Βασιλική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


18-12-2016 11:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

19-12-2016 19:30 Αλικαρνασσός Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

23-12-2016 18:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


21-12-2016 18:00 Λίντο Κορασίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Γαβαλάκη Γιωργία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-12-2016
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΒΑΚ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΒΑΚ 18.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΚΩΤΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-12-2016
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΓΟΡ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΚΥΔΩΝ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑΧ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19-12-2016
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21-12-2016
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΧ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-12-2016
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter