menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 1.12.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 03 Δεκεμβρίου, έως 07 Δεκεμβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/2016
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΡΕΘΥΜΝΟ "CRETAN KINGS" – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
(Δ) Καρακατσούνης-Ψαριανός-Τσώνος (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ (Β) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (24)

ΤΕΤΑΡΤΗ 07/12/2016
Β' ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(Δ) Ν. Αναστόπουλος Αντ.-Νάστος (Σαιτάκης Μ.)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) –ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
03-12-2016 19:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

03-12-2016 19:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Κώτσου Λία Θεοδωράκης Στάθης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

03-12-2016 18:00 Κλαδισός Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Ρασούλη Χρύσα
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

03-12-2016 17:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

03-12-2016 17:00 Ταυρωνίτης Νεανίδων
Δημητρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

03-12-2016 16:00 Κλαδισός Νεανίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

03-12-2016 15:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

03-12-2016 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

03-12-2016 14:00 Αρχάνες Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

03-12-2016 13:00 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Κρητικάκης Μάριος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

03-12-2016 13:00 Λίντο Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

04-12-2016 20:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Ξηρόκωστας Γιώργος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

04-12-2016 20:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Θεοδωράκης Στάθης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

04-12-2016 19:00 Λίντο Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

04-12-2016 17:00 Κλαδισός Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Χριστινάκης Βασίλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

04-12-2016 17:00 Χερσόνησος Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Μαραγκάκης Ανδρέας
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

04-12-2016 16:30 Αλικαρνασσός Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Πίπλιος Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

04-12-2016 15:00 Κλαδισός Παίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-12-2016 15:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Χρυσός Θανάσης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

04-12-2016 15:00 Χερσόνησος Παίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Μαραγκάκης Ανδρέας
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-12-2016 14:30 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

04-12-2016 13:30 Κλαδισός Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Φλουρής Νίκος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

04-12-2016 11:30 Μοίρες Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Καρανικόλα Αλεξάνδρα
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

04-12-2016 11:30 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

04-12-2016 11:30 Σητεία Παίδων
Χρυσός Θανάσης Βαρελτζή Αργυρώ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

04-12-2016 10:00 Λίντο Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Σαμαράς Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05-12-2016 19:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 03/12/16
ΛΙΝΤΟ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ


ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/16
ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ -Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΣΚΗΣΗ -ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 20:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΣΗΤΕΙΑΣ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΜΑΙΔΩΝΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΩΤΣΟΥ


ΔΕΥΤΕΡΑ 05/12/16
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ AOK XANIA - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter