menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 9.12.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών -κριτών -Εργασιακών-ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  του 6ου μίνι τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ, για το Σαββατοκύριακο , από 10 Δεκεμβρίου, έως 14 Νοεμβρίου 2016 , καθώς και του Εργασιακού Χανίων.


ΔΟΠΑΦΜΑΗ-Διαιτητές.
10-12-2016 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Βαλούρδος Μιχάλης
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ


10-12-2016 12:30 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Ρένα Κρητικάκης Μάριος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ


10-12-2016 11:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Κοντόκαλου Πέρσα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ


10-12-2016 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Κρητικάκης Μάριος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΣΚΗΣΗ


10-12-2016 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ


10-12-2016 10:00 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Καρανικόλα Ρένα Κοντόκαλου Πέρσα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗ

11-12-2016 12:30 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


11-12-2016 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Ξηρόκωστας Γιώργος
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


11-12-2016 12:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Σμυρνάκης Χριστόφορος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ


11-12-2016 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ


11-12-2016 11:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Κουλιεράκη Χρύσα Ξηρόκωστας Γιώργος
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11-12-2016 11:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Τσίγκου Μαρία Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ


11-12-2016 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΚΗΣΗ

11-12-2016 10:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Κουλιεράκη Χρύσα Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


11-12-2016 10:00 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Τσίγκου Μαρία Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ


ΔΟΠΑΦΜΑΗ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12
ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 (Β1) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 (Β2) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΣΚΗΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 (Α2) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 (Γ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 (Α1-Α2) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 (Β2) ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16
ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 (Α1) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΚΗΣΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 (Α2) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 (Β1) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 (Α1) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 (Α2) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 (Β2) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΒΑΚ 10.00 (Γ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 11.15 (Α 1) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 12.30 (Β 1) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΡΙΤΕΣ:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ - ΜΟΒΙΑΚ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ - ESPRESSO MINI MARKET CAFE
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016
ΣΟΥΔΑ 09:00 MINOA PALACE - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν
ΣΟΥΔΑ 11:00 LOCA CAFE - ELECTRONIC WORLD
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν
ΣΟΥΔΑ 13:00 ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - DRINK TEAM
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ΤΕΙ CB
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ELORUS - FOTARAS EXHAUST BC
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - SMOKERS BC
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ - ΑΕΤΟΙ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΛΙΑΟΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter