Ορισμοί διαιτητών κριτών.


   
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 19 Νοεμβρίου, έως 23 Νοεμβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016

Α2  ΑΝΔΡΩΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ  17.00  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  ΟΑΑ - ΑΟ  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
(Δ) Αναστόπουλος Α. - Δαρλαμήτσος – Κωνσταντινίδου (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.(Β) – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-11-2016
Β'  ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ  16.00  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  ΓΣ - ΑΟ  ΤΡΙΤΩΝ
(Δ) Κυριακόπουλος – Λιότσος (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ)  ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ) – ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
19-11-2016 19:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19-11-2016 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

19-11-2016 18:00 Κλαδισός Εφήβων
Κώτσου Λία Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

19-11-2016 17:30 Χερσόνησος Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Κοντόκαλου Πέρσα
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

19-11-2016 17:30 Ιεράπετρα Εφήβων
Γερμανής Βαγγέλης  Β' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΧΕΡΙΔΗΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

19-11-2016 17:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

19-11-2016 15:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

19-11-2016 14:30 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Γερμανής Βαγγέλης Β' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΧΕΡΙΔΗΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19-11-2016 14:00 Σητεία Παίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Κοντόκαλου Πέρσα
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19-11-2016 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Σμυρνάκης Χριστόφορος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


19-11-2016 10:30 Ρέθυμνο Νεανίδων
Θεοδωράκης Στάθης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

20-11-2016 19:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20-11-2016 18:30 Λίντο Παίδων
Χρυσός Θανάσης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

20-11-2016 17:00 Μοίρες Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαλούρδος Μιχάλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

20-11-2016 17:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Μακρογιάννης Γιάννης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

20-11-2016 17:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σκανδαλάκης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

20-11-2016 16:00 Ακρωτήρι Παίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20-11-2016 16:00 Χανίων Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20-11-2016 16:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χρυσός Θανάσης Νικολιδάκη Θεοδώρα
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20-11-2016 15:00 Ρέθυμνο Παίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20-11-2016 15:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20-11-2016 14:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Παλιατσός Βασίλης Παπουτσάκης Σοφοκλής
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20-11-2016 13:30 Λίντο Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

20-11-2016 13:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

20-11-2016 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΣΚΗΣΗ

21-11-2016 19:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

21-11-2016 18:00 Χερσόνησος Ανδρών
Σμυρνάκης Χριστόφορος Πίπλιος Παναγιώτης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

23-11-2016 21:00 Χανίων Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  15.00  ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  17.00  ΕΦΗΒΩΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ.

ΒΑΚ  14.00  ΕΦΗΒΩΝ  Ο.Φ.Η. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  17.30  ΕΦΗΒΩΝ  ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ  14.30  ΕΦΗΒΩΝ  ΑΟΑΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ  17.30  ΕΦΗΒΩΝ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΣΗΤΕΙΑ  14.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ  10.30  ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Α.Χ.
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ  18.30  ΕΦΗΒΩΝ  ΑΓΟΡ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΜΑΪΔΩΝΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ  18.00  ΕΦΗΒΩΝ  ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ.

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ  19.00  ΕΦΗΒΩΝ  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-11-2016
ΛΙΝΤΟ  13.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΚΥΔΩΝ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ
ΛΙΝΤΟ  18.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  15.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  17.00  ΑΝΔΡΩΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  19.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΚ  14.00  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΒΑΚ  16.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΟΦΗ - ΑΟΑΝ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ  17.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ

ΡΕΘΥΜΝΟ  11.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΑΓΟΡ - ΑΣΚΗΣΗ  
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ  13.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - Ο.Α.Χ.
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ  15.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΑΓΟΡ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ  17.00  ΑΝΔΡΩΝ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.  -  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΧΑΝΙΩΝ  16.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ  16.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ  21-11-2016
ΒΑΚ  19.00  ΑΝΔΡΩΝ  Ο.Φ.Η. - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  18.00  ΑΝΔΡΩΝ  ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  23-11-2016
ΧΑΝΙΩΝ  21.00  ΑΝΔΡΩΝ  ΚΥΔΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.– ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.