menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 28.10.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,Ανδρών, παίδων Εφήβων, Νεανίδων, Κορασίδων ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 29 Οκτωβρίου, έως 2 Νοεμβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29-10-2016
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΡΕΘΥΜΝΟ “CRETAΝ KINGS” – ΛΑΥΡΙΟ ΚΑΕ
(Δ) Σχινάς – Μάνος – Αναστόπουλος Α. (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ. (Β) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Χ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΑΡΚΑΔΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
(Δ) Γεράνιος – Λαμπίρης (Πετράκης Ν)
(Κ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) – ΒΛΑΣΣΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-10-2016
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ – ΚΑΔΜΟΣ
(Δ) Καρακωνσταντόπουλος – Σιδέρης (Ναλετάκης Ι.)
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, ΚΡΙΤΕΣ ΑΠΟ 29/10/16 ΕΩΣ 02/11/16
ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
29/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
Καρανικόλα Αλεξάνδρα-Τσίγκου Μαρία
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
29/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
Μπανασάκης Θοδωρής-Στιβακτάκης ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΝΤΑΜΑ
16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
29/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Σκανδαλάκης Νίκος-Ξηρόκωστας Γιώργος
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
29/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Χαρίτος Μαρίνος-Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
29/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΣΗΤΕΙΑΣ
Χαρίτος Μαρίνος-Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
29/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Πελίκα Μαρία-Πετράκης Γιώργος
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.
14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
29/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Σταυρουλάκης Μανώλης-Φλουρής Νίκος
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.
12:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
29/10/16 Διαιτητές:
Κριτές:
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σκανδαλάκης Νίκος-Ξηρόκωστας ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
Μαλαμάς Γιάννης-Χατζημάρκος ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
16:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
30/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Πίπλιος Παναγιώτης-Τσικριτζάκη
ΛΑΓΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
10:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
30/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Αρτεμάκη Δόμνα-Μακρογιάννης Γιάννης
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
12:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Μαραγκάκης Ανδρέας-Θεοδωράκης Στάθης
ΜΑΪΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
20:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
30/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Καμπίτσης Μιχάλης-Καθαράκης Βασίλης
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
14:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
31/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Κατσαπρακάκης Χρήστος-Σαμαράς Νίκος
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
18:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31/10/16
Διαιτητές:
Κριτές:
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
Κώτσου Λία-Χριστινάκης Νώντας
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
19:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ AOK XANIA ΑΟ ΚΥΔΩΝ
02/11/16
Διαιτητές:
Κριτές:
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
Μακρής Παναγιώτης-Τσίγκου Μαρία
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
20:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter