menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 23.9.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων παίδων Εφήβων ΕΚΑΣΚ, του  "Crete 1st International Basketball Tournament",τουρνουά 'Π.Οικονομάκης", φιλικό παιχνίδι, για τους αγώνες από 23 έως 26 Σεπτεμβρίου 2016.

ΕΚΑΣΚ -Διαιτητές:

24-09-2016 16:00 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Σαμαράς Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

24-09-2016 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24-09-2016 15:00 Χερσόνησος Εφήβων
Χρυσός Θανάσης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

24-09-2016 15:00 Χανίων Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

24-09-2016 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΟΦΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


24-09-2016 14:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Καμπίτσης Μιχάλης Ρασούλη Χρύσα
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ


24-09-2016 13:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Σαμαράς Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

25-09-2016 14:00 Ακρωτήρι Παίδων
Δημητρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25-09-2016 14:00 Αρχάνες Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσίγκου Μαρία
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ

25-09-2016 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Χρυσός Θανάσης
ΟΦΗ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

25-09-2016 14:00 Λίντο Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


25-09-2016 13:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

25-09-2016 12:00 Χανίων Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25-09-2016 12:00 Β.Α.Κ Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

25-09-2016 12:00 Ιεράπετρα Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Πολυχρονάκης Μάνος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

25-09-2016 12:00 Λίντο Παίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

25-09-2016 11:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Ξηρόκωστας Γιώργος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

25-09-2016 11:30 Αρκαλοχώρι Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσίγκου Μαρία
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

25-09-2016 10:00 Ρέθυμνο Παίδων
Κώτσου Λία Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

26-09-2016 19:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1


ΕΚΑΣΚ - Κριτές :


ΣΑΒΒΑΤΟ 24-09-2016
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΒΑΚ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-09-2016
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ – ΑΓΟΡ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΒΑΚ12.00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΦΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΦΗ – ΚΥΔΩΝ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΚΥΔΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-09-2016
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.

Φιλικός αγώνας :
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Διαιτητές : 
Γραμματεία: Βλάσσης-Σμυρνάκης-Αποστολάκη Στ.

Διαιτητές "Crete 1st International Basketball Tournament"


Κριτές "Crete 1st International Basketball Tournament"
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-09-2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΑΝΑDOLU EFES (TUR) – HAΡOEL BANK YAHAV JERUSALEM (ISR)
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Χ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)
2 AOΡΑΚΙΑ 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ BC – CRVENA ZVEZDA MTS BELGRADE (SRB)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ. (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Χ) – ΒΛΑΣΣΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-09-2016.
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00
ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Β) – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.(24)
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.30
ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Β) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.(24)

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ <<ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ>>

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-09-2016
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ BC – ΠΑΟΚ BC
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.15 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-09-2016
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ BC
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETA KINGS – ΠΑΟΚ ΒC
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter