menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 30.9.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων παίδων Εφήβων ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 01 έως 02 Οκτωβρίου 2016.

ΕΚΑΣΚ -Διαιτητές:

01-10-2016 17:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

01-10-2016 17:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Δημητρουλάκης Μανώλης Πελίκα Μαρία
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

01-10-2016 16:00 Σητεία Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Ξηρόκωστας Γιώργος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


01-10-2016 14:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Καμπίτσης Μιχάλης Φλουρής Νίκος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

01-10-2016 13:30 Δύο Αοράκια Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Χρυσός Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

01-10-2016 13:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

01-10-2016 13:00 Νεάπολη Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΦΗ

01-10-2016 12:00 Δύο Αοράκια Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Σαμαράς Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

02-10-2016 18:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Πολυχρονάκης Μάνος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

02-10-2016 17:00 Χανίων Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΦΗ

02-10-2016 16:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ

02-10-2016 15:00 Χανίων Παίδων
Κώτσου Λία Βιττωράκης Άγγελος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

02-10-2016 15:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Παλιατσός Βασίλης Σαμαράς Νίκος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

02-10-2016 14:30 Λίντο Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

02-10-2016 14:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΑΛΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΞΣ ΓΣ

02-10-2016 13:00 Χανίων Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Χριστινάκης Βασίλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

02-10-2016 13:00 Μοίρες Παίδων
Χρυσός Θανάσης Ρασούλη Χρύσα
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

02-10-2016 12:30 Λίντο Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Γερμανής Βαγγέλης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

02-10-2016 11:00 Λίντο Παίδων
Τσίγκου Μαρία Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

02-10-2016 10:30 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές :



ΣΑΒΒΑΤΟ 01-10-2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ (ΛΑΓΟΥ)
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΛΑΓΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟΑΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΦΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΓΟΡ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02-10-2016
ΛΙΝΤΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΓΟΡ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΑΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΟΦΗ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ  







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter