menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 13.5.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων , της τελικής φάσης Παμπαίδων-Παγκορασίδων της ΕΚΑΣΚ  και Εργασιακού μπάσκετ,  για τους αγώνες της 14ης Μαΐου , έως 18ης Μαΐου  2016. Φώτο : "Μακρής-Χαλαμπαλάκης"

Εθνικές  κατηγορίες:
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(Δ) : Μπούσιας - Λογοθέτης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) : ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)

ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:
14-05-2016 11:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Χρυσός Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΑΝ

14-05-2016 12:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Μακρής Παναγιώτης Καρανικόλα Ρένα
ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

14-05-2016 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

14-05-2016 18:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σκανδαλάκης Νίκος
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

15-05-2016 11:00 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καρανικόλα Ρένα
ΑΡΚΑΔΙ - ΟΦΗ

15-05-2016 12:30 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Σκανδαλάκης Νίκος
ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

15-05-2016 17:00 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Χρυσός Θανάσης Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

15-05-2016 18:30 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ


ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 - 05 - 2016

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 Π/Π (Α' Ημιτελικός) 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - Α.Ο.Α.Ν.
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 Π/Π (Β' Ημιτελικός) 
ΚΥΔΩΝ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Τελικός 3-4)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ < ΤΕΛΙΚΟΣ >
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 - 05 - 2016

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 Π/Κ (Α' Ημιτελικός) 
ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ.Η.
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 Π/Κ (Β' Ημιτελικός) 
Ο.Α.Χ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Τελικός 3-4)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ < ΤΕΛΙΚΟΣ >
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ

Εργασιακό-Διαιτητές:


Εργασιακό-Κριτές:

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΔΟΠΑΦΜΑΗ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 BIOCITY - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 - 05 - 2016 (Α1)

ΣΟΥΔΑ 10.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΣΟΥΔΑ 11.30 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΕΥΗΣ Restaurant/Cafe
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗΣ/ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 - 05 - 2016 (Α1)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΩΡΙΩΝΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΙΝΚΑ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18 - 05 - 2016 (Α2 - 1ος)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ - Espresso Mini Market Cafe
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΕΛ. ΑΣ. - ΚΟΥΡΗΤΕΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 FOTARAS - ΝΤΑΞ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ






Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter