menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 6.5.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ  και Εργασιακό μπάσκετ,  για τους αγώνες της 6ης Μαΐου , έως 12ης Μαΐου  2016. Φώτο :"Βαλουρδος-Κώτσου"

ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:
06-05-2016 18:45 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Σαμαράς Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

07-05-2016 17:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ


07-05-2016 17:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΟΦΗ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ


07-05-2016 16:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

07-05-2016 15:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΟΦΗ 2 - ΟΦΗ 3


07-05-2016 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Σαμαράς Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

08-05-2016 20:00 Μοίρες Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μακρής Παναγιώτης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


08-05-2016 17:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Γερμανής Βαγγέλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2


08-05-2016 16:00 Β.Α.Κ Παγκορασίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΟΦΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


08-05-2016 14:30 Λίντο Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 1


08-05-2016 14:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΟΦΗ 3 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


08-05-2016 13:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 1 - ΚΥΔΩΝ 2


08-05-2016 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Τσαϊρίδης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΣΚΗΣΗ

09-05-2016 18:00 Μοίρες Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Ξηρόκωστας Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


09-05-2016 17:30 Λίντο Παμπαίδων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1

11-05-2016 18:00 Μοίρες Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Νταναβάρα Αναστασία
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2


11-05-2016 16:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


11-05-2016 16:00 Δύο Αοράκια Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Τσαϊρίδης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06-05-2016

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07-05-2016
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ. - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΒΑΚ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΟΦΗ 3
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΒΑΚ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-05-2016

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΝΤΑΜΑ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ 1
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΒΑΚ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 3 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ.
ΒΑΚ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΠΑΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΚΥΔΩΝ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 09-05-2016
ΛΙΝΤΟ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11-05-2016
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
Εργασιακό-Διαιτητές:
Εργασιακό Χανίων.
07-05-2016 14:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΠΟΑ ΜΕΛΗ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ


07-05-2016 13:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Πίπλιος Παναγιώτης Πολυχρονάκης Μάνος
ΜΕΡΑΣΤΡΙ-ΒΑΓΙΩΝΙΑ


07-05-2016 13:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ-Π.Σ. ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ


07-05-2016 12:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Πίπλιος Παναγιώτης Πολυχρονάκης Μάνος
Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ


07-05-2016 11:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Καλαϊτζάκη Βασιλική
BIOCITY-ΕΝ. ΑΣΤ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


07-05-2016 10:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παπουτσάκης Σοφοκλής Σφακιανάκη Ερωφίλη
OFF ROAD CLUB-ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ


07-05-2016 10:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΣΚΟΥΡΑΣ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ


06-05-2016 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Πίπλιος Παναγιώτης Χιωτάκης Νίκος
CGP-ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

Εργασιακό Χανιών :
13-04-2016 20:30 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Σκανδαλάκης Νίκος
ΝΕΑΡΧΟΣ – ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ


13-04-2016 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ – ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ


13-04-2016 17:30 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος
ΙΝΚΑ – ΩΡΙΩΝΑΣ


11-04-2016 20:30 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Ρασούλη Χρύσα
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ – ΕΥΗΣ RESTAURAN CAFE 


11-04-2016 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ


11-04-2016 17:30 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Πελίκα Μαρία Δημητρουλάκης Μανώλης
ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ – ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ


10-04-2016 13:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα
ΝΕΑΡΧΟΣ – ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 


10-04-2016 11:30 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Χριστινάκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΩΡΙΩΝΑΣ – ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ 


10-04-2016 10:00 Σούδα Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

Εργασιακό-Κριτές:
ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΔΟΠΑΦΜΑΗ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 07 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 OFF ROAD CLUB - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΠΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.30 ΜΕΡΑΣΤΡΙ - ΠΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΣΚΟΥΡΑΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΝΤΑΜΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 BIOCITY - ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΝΤΑΜΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΟΑ/ΜΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 09 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 HOUSELAND - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ - ΠΣ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΚΑΚΗ ΜΑΡ. - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ - ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΣ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ι.Τ.Ε.
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΤΡΙΤΗ 10 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ/ΜΕΛΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑ.Γ.Ν.Η. - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 SMED - ALPHA BANK
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 RETRO 23 - ΕΛΚΕΘΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΑΤ ΠΕΡΙΦ./ΕΛ. ΑΣ.
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 COSMOS SPORT - ΕΛΜΕ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΚΟΥΤΡΗΣ Δ.Μ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΙΖΖΑ DONATO
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ 12 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Υ.Π.Α.
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 HAMED - Ο.Τ.Ε.
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 09 - 05 - 2016

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 MINOA PALACE - ELORUS
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 - 05 - 2016

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 AIR MAN - FORTHNET SHOP
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΙΠΠΟΤΕΣ - LOCA CAFE
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06-05-2016
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter