menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 27.5.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των  πρωταθλημάτων, του τουρνουά Γιούχτα και της ΕΚΑΣΚ ,των εργασιακών πρωταθλημάτων,  για τους αγώνες της 28ης Μαΐου  2016, έως 4ης Ιουλίου  2016. Φώτο : "Καμπίτσης-Χριστινάκης".

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 - 05 - 2016

Ο.Σ.Ε.Κ.Κ. ΣΟΥΔΑ 17.00 
ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΠΑΣΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ
Κριτές : ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ


AO " O Γιούχτας " & ΕΚΑΣΚ - 3η Γιορτή ΜΙΝΙ Basket
Διαιτητές:

29-05-2016 17:30 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Παπουτσάκης Σοφοκλής Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΑΣΚΗΣΗ

29-05-2016 16:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Παπουτσάκης Σοφοκλής Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΞΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ

28-05-2016 18:30 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις  Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣΚΗΣΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ

28-05-2016 17:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΣΙΚΡΙΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ

28-05-2016 15:30 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος  Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Κριτές: ΣΑΒΒΑΤΟ 28 - 05 - 2016

ΑΡΧΑΝΕΣ 15.30 
ΑΣΚΗΣΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 17:00 
ΠΕΔΙΑΔΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 18:30 
ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 - 05 - 2016

ΑΡΧΑΝΕΣ 16:00 
ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΣΚΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 17:30 
ΝΕΑΠΟΛΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-05-2016

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 17.00 
ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 18.30 
ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1
ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2016

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 10.00 
ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ 1
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 12.00 
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

Εργασιακό Ηρακλείου - Διαιτητές:

27-05-2016 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Ξηρόκωστας Γιώργος
RETRO 23-ΟΠΤΙΚΟΙ

27-05-2016 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

27-05-2016 20:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Ξηρόκωστας Γιώργος
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ-ΤΕΕ/ΤΑΚ

27-05-2016 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Βαλούρδος Γιώργος Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ-ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

27-05-2016 18:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Βαλούρδος Γιώργος Γαβαλάκη Γιωργία
ALPHA BANK-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΔΟΠΑΦΜΑΗ) - Κριτές:
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-05-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 
BIOCITY - ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 
ΕΛΚΕΘΕ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΚΡΗΤΙΔΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΕΝ. ΑΣΤΥΝ. ΗΡΑΚΛ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΝΤΑΜΑ

Β.Α.Κ. 19.30 
OFF ROAD CLUB - ΠΣ ΜΕΛΕΣΣΩΝ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

Β.Α.Κ. 21.15 
ΠΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΤΡΙΤΗ 31-05-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 
ΒΑΓΙΩΝΙΑ - C.G.P.
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΠΣ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - Ι.Τ.Ε.
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 01-06-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 
COSMOS SPORT - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 
ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 
ΠΣ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΥ - PIZZA DONATO
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ - ΕΛΜΕ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 19.30 
ΑΘΗΝ. ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ - ΚΟΥΤΡΗΣ Δ.Μ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

Β.Α.Κ. 21.15 
ΠΑ.Γ.Ν.Η. - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 02-06-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.30 
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - ALPHA BANK
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 
Υ.Π.Α - RETRO 23
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03-06-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 
HAMED - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ - OEE/TAK
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 
ΠOA/MEΛΗ - ΑΤ ΠΕΡΙΦ/ΕΛ. ΑΣ.
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΛΚΕΘΕ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ - ΕΝ. ΑΣΤΥΝ. ΗΡΑΚΛ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 04-06-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 
Ο.Τ.Ε. - ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΝΤΑΜΑ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΚΡΗΤΙΔΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΝΤΑΜΑ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 
ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.45 
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΓΕΡΟΝΤΗ

Εργασιακο Χανίων -Διαιατητές:
01-06-2016 20:30 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος
ΩΡΙΩΝΑΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ

01-06-2016 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ -ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ

01-06-2016 17:30 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE

30-05-2016 20:30 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Πετράκης Γιώργος
ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - ΙΝΚΑ 

30-05-2016 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Πελίκα Μαρία
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ

30-05-2016 17:30 Καμπανίου Εργασιακό Α1 Κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Σταυρουλάκης Μανώλης
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ 

29-05-2016 19:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Κώτσου Λία Πετράκης Γιώργος
AETOI - FOTARAS EXTREME TUNING

29-05-2016 17:30 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Κώτσου Λία Βιττωράκης Άγγελος
ELORUS - FORTHNET

29-05-2016 16:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Καμπίτσης Μιχάλης Βιττωράκης Άγγελος
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ

29-05-2016 14:30 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Πελίκα Μαρία Δημητρουλάκης Μανώλης
 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ

29-05-2016 13:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Δημητρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ

29-05-2016 11:30 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
AIRMAN - ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ

29-05-2016 10:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Χριστινάκης Βασίλης Μαρινάκης Θεοχάρης
LOCA CAFE - MINOA PALACE


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ Κριτές:
ΚΥΡΙΑΚΗ 29 - 05 - 2016 Α2 (2ος)

ΣΟΥΔΑ 10.00 
LOCA CAFE - MINOA PALACE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑ 11.30 
AIR MAN - ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑ 13.00 
ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑ 14.30
MΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔ. - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΣΟΥΔΑ 16.00 
ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΣΟΥΔΑ 17.30 
ELORUS - FORTHNET
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ

ΣΟΥΔΑ 19.00 
ΑΕΤΟΙ - FOTARAS (Α2 - 1ος)
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ


ΤΕΤΑΡΤΗ 01 - 06 - 2016 (Α1)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 
ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ -ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 
ΩΡΙΩΝΑΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter