menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 3.5.16 από kreta

Πανελλήνιο Νεανίδων | Για το καλύτερο ο Ηρόδοτος.Με διπλή Κρητική συμμετοχή (pics).

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Νεανίδων

Αναχωρούν για την Αθήνα οι πρωταθλήτριες Κρήτης στο πρωτάθλημα Νεανίδων , ομάδα του Ηροδότου, καθώς αύριο (04/05), ξεκινά η η τελική φάση του 30ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων που θα φιλοξενηθεί ως τις 8 Μαΐου στο κλειστό Γυμναστήριο Βούλας «Γ.Γεννηματάς».

Αντίπαλος του Ηροδότου θα τεθεί και η μέχρι πέρυσι πρώην συμπαίκτρια τους Μ..Δανδουλάκη, που φέτος αγωνίζεται στον Πρωτέα Βούλας (Στην φώτο με το Νο 18 η Μ.Δανδουλάκη)..

Συμμετέχουν  οι ομάδες ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας, ΑΟΝΑ Ηρόδοτος, Απόλλων Πτολεμαΐδας, ΑΣ Άρης, ΓΕ Άμιλλα 2000 και Παναθηναϊκός ΑΟ με το πρόγραμμα και τα ρόστερ να ειναι τα παρακάτω. 

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

Τετάρτη 4 Μαΐου 2016
16.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας  – Απόλλων Πτολεμαΐδας
19.30 Τελετή Έναρξης
20.00 ΓΕΑ Άμιλλα - ΑΣ Άρης

Πέμπτη 5 Μαΐου 2016
16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – Παναθηναϊκός ΑΟ
18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΓΕΑ Άμιλλα
20.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΣ Άρης

Παρασκευή 6 Μαΐου 2016
15.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας
17.00 ΓΕΑ Άμιλλα – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
19.00 ΑΣ Άρης – Απόλλων Πτολεμαΐδας

Σάββατο 7 Μαΐου 2016
14.00 ΓΕΑ Άμιλλα – Παναθηναϊκός ΑΟ
16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΣ ΑΡΗΣ

Κυριακή 8 Μαΐου 2016
09.30 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΓΕΑ Άμιλλα
11.30 ΑΣ Άρης – Παναθηναϊκός ΑΟ
13.30 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας
15.00 Απονομές



Οι συνθέσεις των ομάδων που θα πάρουν μέρος στο 30ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων είναι:

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

4. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ         2000 1.80  2
5. ΚΑΡΑΛΗ ΣΑΒΙΝΑ      2001 1.70  1
6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ     1999 1.76  1-2
7. ΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   1999 1.72  1-2
8. ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ        1998 1.77  1
9. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      2000 1.86  4
10. ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ      2000 1.84  5
11. ΡΑΤΖΑ ΙΒΑΝΑ         1999 1.86  2-3
12. ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΡΕΝΙΑ  1998 1.80  1-2
13. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ    1999 1.83  3-4
14. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΥ    1999 1.89  5
15. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ     1998 1.87  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΟΦΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4.ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ      2000 1.67  3-4
5.ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2002 1.65  1
6. ΣΟΦΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ         1998 1.71  3
7. ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2000 1.70  1-2
8. ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΙΑΣΕΜΗ  1999 1.72  2-3
9. ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ        1999 1.70  1-2
10. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ          2000 1.74  4-5
11. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ  1999 1.83  4-5
12. ΝΙΧΛΟΥ ΜΑΡΙΑ      2000 1.68  2
13. ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ     1998 1.70  2-3
14. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ       2000 1.75  3-4
15. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999   1.80  4-5
16. ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998     1.66  1
17. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ        2001 1.65  1
18. ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ         2001 1.80  4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ        

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

4. ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ        2002 1.75  2-3
5. ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ        2000 1.75  1
6. ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ       2001 1.62  1-2
7. ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        2001 1.68  1-2
8. ΒΥΡΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 1.76  2-3
9. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ     1998 1.75  1-2
10. ΣΙΔΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ   2001 1.74  3-4
11. ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΕΡΙΣΕΛΝΤΑ      2000 1.78  2-3
12. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ        2000 1.79  4-5
13. ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     1998 1.78  4-5
14. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΒΑΪΑ  1998 1.85  4-5
15. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   1999 1.84  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ   

ΑΣ ΑΡΗΣ

4. ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ   1999 1.66  1
5. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ        1998 1.77  1-2
7. ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΒΙΒΗ         1998 1.79  3
8. ΚΑΤΣΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ       1998 1.92  5
9. ΤΣΙΝΕΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  1999 1.76  2-3
10. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΣΟΦΙΑ           2001 1.66  1-2
11. ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΒΑΣΩ          1998 1.80  4
12. ΒΑΝΤΣΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ       2001 1.79  3
13.ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ         1998 1.86  4-5
14. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑ ΡΩΞΑΝΗ          2000 1.90  4-5
15. ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ        2000 1.7    4-5
16. ΤΣΙΝΕΚΕ ΕΛΕΝΑ     1999 1.74  1-2
17. ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ         1999 1.73  1-2
-        ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ       2000 1.85  4-5
-        ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ         2000 1.76  3
-        ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ    2001 1.75  3

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΣΙΜΟΣ, ΑΤΑΚΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

4. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ   2004 1.55  2-3
5. ΜΑΝΙΑΤΑ ΝΕΦΕΛΗ  1998 1.65  2-3
6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ     1998 1.82  1
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ       2000 1.65  2-3
8. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ        1998 1.77  4-5
9. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ     2002 1.70  1-2
10. ΚΟΚΚΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ          2000 1.70  3-4
11. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ         2001 1.72  4-5
12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ       2000 1.70  4-5
13. ΓΚΑΤΖΙΩΛΗ ΖΩΗ    2004 1.68  3-4
14. ΜΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ     2004 1.68  1
15. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  2000 1.80  5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.

4. ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         2000 1.76  1-2
5. ΒΕΛΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ         1998 1.70  2
6. ΣΤΟΥΠΑ ΝΕΦΕΛΗ    1999 1.84  4-5
7. ΦΡΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     1-2    1999 1,74
8. ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΛΠΙΔΑ    1998 1.73  1-2
9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ          1999 1.76  3-4
10. ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΟΥ ΖΩΗ        1999 1.78  4-5
11. ΣΕΛΟΥΛΗ ΝΑΓΙΑ    1999 1.78  3
12. ΤΣΙΝΑΣΑ ΣΥΝΘΙΑ ΕΖΕΤΖΑ         2001 1.88  5
13. ΠΡΑΠΑ ΙΣΜΗΝΗ    2000 1.75  1-2
14. ΚΑΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         2000 1.77  4
15. ΤΣΕΤΑ ΦΙΛΙΤΣΑ       2000 1.74  1-2
17. ΚΥΡΙΟΥ ΧΑΡΑ          2000 1.72  2
18. ΠΙΣΠΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ   1998 1.74  2-3
19. ΜΟΥΡΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ      2001 1.74  1-2
20. ΓΡΥΛΛΙΑ ΕΛΙΖΑ       2000 1.86  4-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ – ΗΛΙΑΣ ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ






Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter