menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 8.4.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ, ΟΣΕΕΚ  και Εργασιακό μπάσκετ,  για τους αγώνες της 8ης   έως 15ης  Απριλίου 2016. Φώτο : "Μια...σπάνια φωτογραφία, καθώς η γραμματεία αγώνων, αποτελείται μόνο από άνδρες".

Εθνικές  κατηγορίες:
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
(Δ) Χαλαμπαλάκης - Μακρής ( Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Χ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (24)

ΟΣΕΚΚ
ΣΟΥΔΑ 17.00  ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ
(Κ)  ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ

ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:
09-04-2016 19:00 Λίντο Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Σκανδαλάκης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

09-04-2016 18:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

09-04-2016 18:00 Δύο Αοράκια Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

09-04-2016 17:00 Λίντο Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09-04-2016 16:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

09-04-2016 16:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

09-04-2016 15:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Νταναβάρα Αναστασία
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 3

09-04-2016 13:30 Χανίων Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

09-04-2016 10:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

10-04-2016 20:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Χριστινάκης Νώντας
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

10-04-2016 16:00 Άγιος Νικόλαος Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10-04-2016 13:00 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Χαρίτος Μαρίνος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10-04-2016 13:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΚΥΔΩΝ 2 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

10-04-2016 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1


10-04-2016 13:00 Δύο Αοράκια Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

10-04-2016 12:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Σαμαράς Νίκος
ΟΦΗ 3 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

10-04-2016 12:00 Μοίρες Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαρελτζής Αλέξης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

10-04-2016 11:30 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Φλουρής Νίκος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 2

10-04-2016 11:30 Λίντο Παγκορασίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΟΦΗ

10-04-2016 11:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Σαμαράς Νίκος
ΟΦΗ 1 - ΑΣΚΗΣΗ

10-04-2016 11:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΓΟΡ 1

10-04-2016 10:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1

10-04-2016 10:00 Λίντο Παμπαίδων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Ξηρόκωστας Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/04/16 

ΛΙΝΤΟ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 3
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/04/16 

ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 11:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ 
ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ

Β.Α.Κ. 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΑΣΚΗΣΗ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
Β.Α.Κ. 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 3 ΑΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ

ΜΟΙΡΩΝ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ -  ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΑΔ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ -  ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Σ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. (Χ) - ΜΑΪΔΩΝΗΣ (24)

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΓΟΡ 1
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΚΥΔΩΝ2 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΦΟΥΡΑΚΗ

Εργασιακό-Διαιτητές:
08-04-2016 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ-ΚΡΗΤΙΔΑ

Εργασιακό-Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 09-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - KOKOΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ALPHA BANK - ΕΛΚΕΘΕ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.30 ΚΑΛΤΣΟΜΝΙΑ - HAMED
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 OΠΤΙΚΟΙ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ/ΜΕΛΗ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 OFF ROAD CLUB - ΧΑΟΧ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 Ι.Τ.Ε - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 PIZZA DONATO - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΜΕΡΑΣΤΡΙ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 G.C.P. - ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ - BIOCITY
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 12-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 SMED - Α.Τ ΠΕΡΙΦ ΕΛ. ΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΚΡΗΤΙΔΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΑΓΝΗ - ΠΣ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΕΛΜΕ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΟΥΤΡΗΣ - ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 COSMOS SPORT - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ

ΠΕΜΠΤΗ 14-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΠΣ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΥ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ - ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΑΝΙΑ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 - 04 - 2016

ΣΟΥΔΑ 10.00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11.30 ΩΡΙΩΝΑΣ - ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13.00  ΝΕΑΡΧΟΣ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11 - 04 - 2016

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ - ΚΟΣΜ. ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΙΣΑΜΟΣ - ΜΑΘΗΜ. ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΕΥΗΣ RESTAURANT/CAFE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13 - 04 - 2016

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΙΝΚΑ - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08-04-2016

ΣΟΥΔΑ 21:30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-2016

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗΣ/ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - Ι.Ρ.Α.
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19:00  CYCLON/Αφοι ΨΥΛΛΑΚΗ - ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter