menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 7.4.16 από kreta

Εργασιακό Ηρακλείου | Τα αποτελέσματα (6ης εβδομάδας) και η συνέχεια.

Κοινοποίησέ το :

Το πιο δημοφιλές εργασιακό τουρνουά που διοργανώνει Δήμος στη χώρα ,αυτό του Ηρακλείου, συνεχίστηκε  σε τρεις κατηγορίες ,κι αυτήν την εβδομάδα σε αγώνες που θα διεξάγονται στα Δυο Αοράκια,  και Μελίνα Μερκούρη.Φώτο :"Ροδαμάνθυς-Ηρόδοτος Μέλη".

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
5o Τουρνουά Καλαθοσφαίρισης Εργαζομένων Δήμου Ηρακλείου 2016
Ηράκλειο 7/4/2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΚΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
ΟΜΑΔEΣ/ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ/ΟΜΙΛΟΣ/ΣΚΟΡ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ Α Α 44-32 
ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOS SPORT Α Β 36-46 
Π.Σ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Β Α 32-23
ΟΤΕ ΚΡΗΤΙΚΗΓΗ Β Α 
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ Β Α 47-38
ΥΠΑ HAMED Β Α 25-43 
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ SMED Β Β 40-28
ΕΛΚΕΘΕ Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ Β Β 36-37
ALPHA BANK RETRO 23 Β Β 43-51
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ Π. ΜΕΣΣΑΡΑ Β Β 46-35 
ΤΕΕΤΑΚ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ Β Γ 27-37
ΣΚΟΥΡΑΣ ΟΠΤΙΚΟΙ Β Γ 27-50
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ HOUSELAND Β Γ 63-48
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ Β Γ 39-32 
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Γ Α 31-26
ΜΕΡΑΣΤΡΙ OFF ROAD CLUB Γ Α 34-41
Π. ΧΑΟΧ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Γ Α 48-41
ΤΡΑΠ. .ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΑΓΙΩΝΙΑ Γ Α 41-31 
BIOCITY Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ Γ Β 25-30
CGP ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Γ Β 34-48
ΚΡΗΤΙΔΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ Γ Β 39-48
Ε.ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ Γ Β 57-33

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ/ΗΜ/ΝΙΑ/ΩΡΑ/ΑΓ/ΚΑΤΗΓΟΡ/ΟΜΙΛΟΣ/ΟΜΑΔΕΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 7/4 20.00 3Η Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 7/4 21.30 3Η Γ Α OFF ROAD CLUB ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 8/4 20.00 3Η B B ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ RETRO 23
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 8/4 21.30 2Η Γ Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 9/4 10:30 2Η Β Α ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 9/4 12:00 2Η Β Β ALPHA BANK ΕΛΚΕΘΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 9/4 13:30 2Η Β Α ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 9/4 10:00 4Η Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 9/4 11:30 4Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 9/4 13:00 6Η Β Γ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ ΣΚΟΥΡΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 17:00 5Η Γ Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 18:30 5Η Γ Α OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 20:00 6Η Α Α ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/4 21:30 6Η Α Β DONATO ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4 17:30 5Η Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4 19:00 5Η Γ Α ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΤΡΑΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4 20:30 5Η Γ Β GCP ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ ΗΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 11/4 22.00 5Η Γ Β Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ BIOCITY

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 12/4 20:00 6Η Β Β SMED Α.Τ ΠΕΡΙΦ. ΕΛ.ΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 12/4 21:30 5Η Γ Β ΚΡΗΤΙΔΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 12/4 17:30 6Η Α Α ΠΑΓΝΗ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 12/4 19:00 6Η Α Β ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΕΛΜΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/4 20:00 6Η Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΠΑΛ.ΟΦΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/4 21:30 6Η Α Β COSMOS SPORT ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 13/4 22:00 6Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 14/4 20:00 6Η Α Α ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ Π.ΣΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 14/4 21:30 6Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/4 20:00 6Η Β Γ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/4 21:30 6Η Β Α ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 10:30 6Η Β Α ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 12:00 6Η Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 13:30 6Η Β Α ΟΤΕ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 11:00 6Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 12:30 5Η Γ Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 14:00 6Η Β Β ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ ALPHA BANK

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter