Ενόψει του αγώνα με τον Κάδμο (Κυριακή, 17:00 στο κλειστό Κλαδισού) η επιτροπή μπάσκετ του Κύδωνα Χανιων ενημερώνει το φίλαθλο κοινό των Χανίων ότι η Γενική είσοδος είναι 3 Ευρώ.
Η είσοδος για το ματς αυτό θα είναι δωρεάν για παιδιά έως 16 ετών, τα οποία θα πρέπει να συνοδεύονται από τους γονείς τους.
Να σημειωθεί , για όποιον ενδιαφέρεται να δει όλα τα εντός έδρας ματς της ομάδας μας στην Γ' Εθνική, πως στην είσοδο του γηπέδου Κλαδισού θα πωλούνται και τα φετινά Εισιτήρια Διαρκείας του Κύδωνα Χανίων.
Τα Εισιτήρια Διαρκείας πωλούνται στην προνομιακή τιμή των 30 ευρώ αλλά και των 20 ευρώ, αναλόγως της θέσης στην κερκίδα που θα επιλέξει ο εκάστοτε ενδιαφερόμενος φίλαθλος της ομάδας μας.
ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ - ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ!