Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις του στον πρώτο όμιλο των Εφήβων ΕΚΑΣΚ , το Ρέθυμνο BC, κερδίζοντας με 63-59 τον Εργοτέλη σε ένα παιχνίδι που χαρακτηρίστηκε από δυνατές άμυνες και μάχες σώμα με σώμα.
Με αυτην την νίκη του το Ρέθυμνο BC, τριπλασίασε τις νίκες του και προχωρά ακάθεκτο.
Ρέθυμνο BC – Εργοτέλης 63-59
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(Μακράκης Γ): Μαρής 2, Φουκάκης , Μαχαιριανάκης 14, Νησωτάκης 3, Κόκκας 2, Καραβιώτης 3, Χασάπης 22(4), Σκανδαλάκης 2, Καββαλαράκης 2, Μαρκογιαννάκης 9.