Τα αποτελέσματα και οι τελικές βαθμολογίες στο 4o Τουρνουά Εργαζομένων 2015.


Τα αποτελέσματα και οι τελικές βαθμολογίες με τους ανόδους και υποβιβασμούς , απο τον Αθλητικό Οργανισμό του Δήμου Ηρακλείου (ΔΟΠΑΦΜΑΗ) που διοργανώνει στα πλαίσια του Εργασιακού Αθλητισμού το 4o Τουρνουά Εργαζομένων Μπάσκετ 2015.Φώτο : "Ηρόδοτος Μέλη".

4ο Εργασιακό τουρνουά μπάσκετ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΘΕΣΗ 1-6


Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΘΕΣΗ 1-6

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΠΟ    Α   ΦΑΣΗ

ΠΑΛ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛ. ΟΦΗ 40-34
ΠΑΛ. ΟΦΗ ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 53-51
ΠΑΛ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 53-39

COSMOS SPORT SAFETY AT WORK 32-25
SAFETY AT WORK ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 50-43
COSMOS SPORT ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 41-47

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗ   3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   
                                                       
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 62-55
ΠΑΛ. ΟΦΗ COSMOS SPORT 55-56
ΠΑΛ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ SAFETY AT WORK 36-41
4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     
                                                     
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ COSMOS SPORT 55-57
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΑΛ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 49-46
SAFETY AT WORK ΠΑΛ. ΟΦΗ 69-62

5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      
                                                    
SAFETY AT WORK ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 53-74
ΠΑΛ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ COSMOS SPORT 52-56
ΠΑΛ. ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 52-47



ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ ΘΕΣΗ 1-6


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚ.
ΗΤΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
Διαφ. Βαθμ.
Διαφ. Ποντ.
1
COSMOS SPORT
5
4
1
9


2
SAFETY AT WORK
5
3
2
8


3
ΠΑΛ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
5
2
3
7
5
+6
4
ΠΑΛ.ΟΦΗ
5
2
3
7
5
-6
5
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
5
2
3
7
4
+7
6
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
5
2
3
7
4
-7




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  Γ΄ΦΑΣΗ:


ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓ   ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 25/5 19.30 Α 1-4     A SAFETY AT WORK ΠΑΛ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 25/5 21.15 Α 1-4     B COSMOS SPORT ΠΑΛ. ΟΦΗ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Δ ΦΑΣΗ 

                                                     ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ-ΤΕΛΙΚΟΣ


ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓ   ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  27/5 19.30 Α    3-4 HTTHMENOΣ  Α   HTTHMENOΣ  Β  
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ  27/5 21.15 Α    1-2 ΝΙΚΗΤΗΣ         Α ΝΙΚΗΤΗΣ        Β



ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΘΕΣΗ 1-6 ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ




Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΘΕΣΗ 13-18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΠΟ    Α΄   ΦΑΣΗ

ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 44-39
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 44-39
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 52-36


ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ 42-45
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 39-31
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ 52-50
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ
                                                          

ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 51-42
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ 44-58
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ 64-67
                                                     
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 45-48
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ 44-54
Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 67-66
                                                    
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ 44-53
Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 53-47
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 52-55

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   Β΄ ΦΑΣΗΣ   ΘΕΣΗ   13-18
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΔΙΑΦ. ΠΟΝΤ.
13
Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ
5
5
0
10

14
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ
5
4
1
9

15
ΠΟΑ ΜΕΛΗ
5
2
3
7
4
16
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
5
2
3
7
3
17
ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ
5
2
3
7
2
18
ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
5
1
4
6


ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ    15 16 17 18  ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ




Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΘΕΣΗ 1-6, 7-10

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
1-2 RETRO 23 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 51-34
3-4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 33-42
5-6 ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 20-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΩΝΩΝ  Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΑΘ.    ΟΜΑΔΑ

1 RETRO 23
2 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
3 ΣΚΟΥΡΑΣ
4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
5 ΕΛΚΕΘΕ/ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
6 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
ΒΑΘΜΟΙ
ΔΙΑΦ/ΠΟ
7
HAMED
6
5
0
1
10

8
SMED
6
3
3

9
+2
9
ΒΑΓΙΩΝΙΑ Ε.Σ
6
3
3

9
- 2
10
ΚΕΔΧ
6
1
5

7


ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ 1-2-3-4        ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ        ΣΤΗΝ   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ 1-2-3                ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ

Μια προσφορά του Γυμναστηρίου :

FLEX Health&Fitness
Λ. Ιωνίας 110
Ηράκλειο Κρήτης
2810322944
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.