ΔΟΠΑΦΜΑΗ | Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  του 4ου Εργασιακού τουρνουά μπάσκετ ΔΟΠΑΦΜΑΗ,  για τους αγώνες της 28ης Φεβρουαρίου, έως 2ης Μαρτίου 2015. Φώτο : Η ομάδα "Ραδαμάνθυς".

4ο Εργασιακό τουρνουά μπάσκετ ΔΟΠΑΦΜΑΗ



Διαιτητές:


02-03-2015 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Παπαναστασίου Γιάννης Παλιατσός Βασίλης
COSMOS SPORT - Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ


02-03-2015 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κατσαπρακάκης Χρήστος Βασσάκης Γεώργιος
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠEZA - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

02-03-2015 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Παπαναστασίου Γιάννης Χρυσός Θανάσης
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - SAFETYAT WORK


02-03-2015 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαγκανάς Ανδρέας
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ


02-03-2015 19:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Γαλανόπουλος Γιώργος Χρυσός Θανάσης
Π.Σ ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΑΠEZA ΠΕΙΡΑΙΩΣ


02-03-2015 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΕΛΗ


02-03-2015 17:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χριστοδουλάκης Γιάννης
SMED - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ


03-03-2015 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Χιωτάκης Νίκος
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ


03-03-2015 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Χιωτάκης Νίκος
ΟΤΕ - ALPHA BANK

06-03-2015 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Πίπλιος Παναγιώτης
ΣΚΟΥΡΑΣ - RETRO 23

04-03-2015 22:00 Β.Α.Κ Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μπανασάκης Θοδωρής Χαρίτος Μαρίνος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - DONATO

04-03-2015 21:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καρανικόλα Ρένα
ΟΠΤΙΚΟΙ - ΙΤΕ

04-03-2015 20:30 Β.Α.Κ Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μπανασάκης Θοδωρής Χαρίτος Μαρίνος
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - Π.Σ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ

04-03-2015 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καρανικόλα Ρένα
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - HOUSELAND

05-03-2015 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Βαλούρδος Γιώργος Τσίγκου Μαρία
ΒΑΓΙΩΝΙΑ - HAMED

05-03-2015 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Βαλούρδος Γιώργος Τσίγκου Μαρία
ΕΛΚΕΘΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ

06-03-2015 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Πίπλιος Παναγιώτης
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΚΕΔΧ




Κριτές:


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-02-2015

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΛ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
2 AΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ - ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΛ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.30 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ Ε.Σ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΚΕΔΧ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ


ΔΕΥΤΕΡΑ 02-03-2015

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 SMED - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ /ΜΕΛΗ - ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΣ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - SAFETY AT WORK
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 COSMOS SPORT - ΠΣ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 03-03-2015

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΟΤΕ - ALPHA BANK
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΟΕΕ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 04-03-2015

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ - HOUSELAND
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
2 AΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΟΠΤΙΚΟΙ - Ι.Τ.Ε.
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΒΑΚ 20.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΠΣ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΒΑΚ 22.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - PIZZA DONATO
ΜΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΠΕΜΠΤΗ 05-03-2015

2 AOΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΒΑΓΙΩΝΙΑ Ε.Σ - HAMED
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06-03-2015

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΚΕΔΧ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΣΚΟΥΡΑΣ - RETRO 23
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.