ΕΚΑΣΚ | Οι κληρώσεις του Τουρνουά Παμπαίδων.


Πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 11 Φεβρουαρίου στα γραφεία της ΕΚΑΣΚ, οι κληρώσεις του τουρνουα Παμπαίδων Κρήτης, με την συμμετοχή 27 ομάδων σε τέσσερις ομίλους, που θα ξεκινήσει Σάββατο 28 Φεβρουαρίου και το πρόγραμμα είναι το παρακάτω..
Παμπαίδων.

Πρώτος Όμιλος.

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΠΟ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΚΥΔΩΝ2

2η Αγωνιστική

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΡΕΠΟ-ΚΥΔΩΝ 1
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΕΠΟ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1-ΚΥΔΩΝ2
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2-Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΚΥΔΩΝ 1
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5η Αγωνιστική

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΡΕΠΟ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΚΥΔΩΝ2

6η Αγωνιστική

ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΥΔΩΝ2-ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΥΔΩΝ 1
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΚΥΔΩΝ2
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ-ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Β' ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΚΥΔΩΝ 1
ΡΕΠΟ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΥΔΩΝ 1-ΡΕΠΟ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΥΔΩΝ2
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10η Αγωνιστική

ΡΕΠΟ-Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΚΥΔΩΝ 1
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΥΔΩΝ2
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1-ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική

ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΥΔΩΝ 1
ΡΕΠΟ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13η Αγωνιστική

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΚΥΔΩΝ 1
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΡΕΠΟ-ΚΥΔΩΝ2

14η Αγωνιστική

ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1-Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΡΕΠΟ

Δεύτερος Όμιλος

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΟΗ ΟΑΣΗ

2η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 -ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-ΟΦΗ 1
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

3η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1-ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

4η Αγωνιστική

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΟΦΗ 1
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

5η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 -ΑΟΗ ΟΑΣΗ

6η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

7η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1-ΟΦΗ 1
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 -ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β' ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 -ΟΦΗ 1
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

9η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟΗ ΟΑΣΗ

10η Αγωνιστική

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ-ΟΦΗ 1
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

11η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1-ΑΟΗ ΟΑΣΗ
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

12η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΟΦΗ 1
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

13η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-ΑΟΗ ΟΑΣΗ

14η Αγωνιστική

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1-ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1


Τρίτος Όμιλος 

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΟΦΗ 2
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΣΚΗΣΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ 2

2η Αγωνιστική

Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

3η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΑΣΚΗΣΗ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΟΦΗ 2

4η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΟΦΗ 2

5η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΣΚΗΣΗ
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2-ΔΕΙΛΙΝΟ 2

6η Αγωνιστική

ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΟΦΗ 2
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΑΣΚΗΣΗ

7η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΔΕΙΛΙΝΟ 2
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Β' ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΟΦΗ 2
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΣΚΗΣΗ
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

11η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2-ΑΣΚΗΣΗ

12η Αγωνιστική

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΟΦΗ 2

13η Αγωνιστική

ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2-ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ 2

14η Αγωνιστική

ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΟΦΗ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣΚΗΣΗ


Τέταρτος Όμιλος

Α' ΓΥΡΟΣ  
1η Αγωνιστική


ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2η Αγωνιστική

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

4η Αγωνιστική

ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5η Αγωνιστική

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Β' ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

7η Αγωνιστική

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

8η Αγωνιστική

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

9η Αγωνιστική

ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10η Αγωνιστική

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.