Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  των Εθνικών πρωταθλημάτων και της ΕΚΑΣΚ , για τους αγώνες της 31ης Ιανουαρίου  έως 04 Φεβρουαρίου 2015.


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 01-02-2015

Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΥΝΤΑΣ
(Δ) Δαρλαμήτσος - Δημόπουλος (Κουρκουνάκης)
(Κ) ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24")

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
(Δ) Καρακάσης - Κανελλόπουλος (Μπορμπαντωνάκης)
(Δ) ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ. (Σ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24")

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΑΡΚΑΔΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
(Δ) Σπυρόπουλος Σπ. - Καλογριάς (Σαϊτακης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ. (Χ) - ΜΑΪΔΩΝΗΣ (24")


ΕΚΑΣΚ



Διαιτητές:


31-01-2015 19:00 Λίντο Κορασίδων
Παλιατσός Βασίλης Χρυσός Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


31-01-2015 18:00 Ρέθυμνο Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Θεοδωράκης Στάθης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


31-01-2015 17:00 Λίντο Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ


31-01-2015 16:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βασσάκης Γεώργιος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ Σ


31-01-2015 16:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Χιωτάκης Νίκος
ΟΦΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


31-01-2015 15:00 Ταυρωνίτης Γυναικών
Σταυρουλάκης Μανώλης Βιττωράκης Άγγελος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


31-01-2015 15:00 Αρχάνες Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Χαρίτος Μαρίνος
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2


31-01-2015 14:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βασσάκης Γεώργιος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

01-02-2015 19:00 Χερσόνησος Παίδων
Παπαναστασίου Γιάννης Τσίγκου Μαρία
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


01-02-2015 17:00 Λίντο Ανδρών
Κώτσου Λία Χατζημάρκος Δημήτρης
ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


01-02-2015 16:00 Αρκαλοχώρι Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


01-02-2015 15:00 Κλαδισός Κορασίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΦΗ


01-02-2015 13:30 Αρκαλοχώρι Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαραγκάκης Ανδρέας
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


01-02-2015 10:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-02-2015 21:30 Λίντο Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Χατζημάρκος Δημήτρης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


04-02-2015 15:30 Σούδα Κορασίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2000



Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31-01-2015


ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ. - ΚΑΡΓΑΚΗΣ (ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ)
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ)


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΓΕΡΟΝΤΗ (ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)


ΒΑΚ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΚΤΙΣΤΑΚΗ)


ΑΡΧΑΝΕΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ (ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ)


ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΜΑΪΔΩΝΗΣ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.


ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑΧ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ. - ΚΩΤΣΟΥ


ΚΥΡΙΑΚΗ 01-02-2015


ΛΙΝΤΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ


ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ (ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ)
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΚΥΔΩΝ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΒΛΑΣΣΗΣ


XΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΝΤΑΜΑ)


ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΪΔΩΝΗΣ (ΑΝΕΦΑΛΟΣ)


ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΦΗ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ


ΤΕΤΑΡΤΗ 04-02-2015


ΛΙΝΤΟ 21.30 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ


ΣΟΥΔΑ 15.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2000
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ.

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.