Οπως αναφέρει το ρεπορτάζ της ομάδας της Νεάπολης aenbc.gr: "Δυο δεκάλεπτα ήταν ανταγωνιστική η Α.Ε.Ν. στην συνέχεια λόγο του μικρού ρόστερ της ομάδας δεν άντεξε στην πίεση και η κούραση των παικτών ήρθε φυσιολογικά".
Α.Σ.Α. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Α.Ε.Ν 61-34
Δεκάλεπτα : 14-10, 34-25 (ημίχ.), 46-31, 61-34
Α.Ε.Ν. (Παπαδημητρίου Γιώργος) :ΔΑΤΣΕΡΗΣ ΕΜΜ. 11,ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 7,ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6,ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΕΜΜ. 6.ΓΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2,ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜ. 2
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου