Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  των Εθνικών πρωταθλημάτων και της ΕΚΑΣΚ , για τους αγώνες της 29ης, έως  30ης  Νοεμβρίου  2014.




ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
(Δ) Καρακατσούνης – Ψαριανός – Τσώνος Β (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) – ΜΑΪΔΩΝΗΣ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2014

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(Δ) Κοτσιμπός – Λιότσος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ (Χ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
(Δ)Γκαμήλη – Ουσταμπασίδης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) – ΚΟΚΑΡΑΚΗ (24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(Δ) Ρίζος – Πετρόπουλος (Ναλετάκης Ι.)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΑΡΚΑΔΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
(Δ) Νάστος  - Κοτσίρης (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΜΑΪΔΩΝΗΣ (Σ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)

ΟΣΕΚΚ (ΚΑΡΟΤΣΙΑ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2014

ΣΟΥΔΑ 12.30 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (Σ) – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ (Χ) – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (24)

ΕΚΑΣΚ



Διαιτητές:



29-11-2014 18:00 Κλαδισός Νεανίδων
Χριστινάκης Νώντας Αρτεμάκη Δόμνα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


29-11-2014 17:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Φλίγκος Βασίλης Μαραγκάκης Ανδρέας
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


29-11-2014 17:00 Λίντο Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Χρυσός Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-11-2014 16:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


29-11-2014 16:00 Μοίρες Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ


29-11-2014 15:00 Λίντο Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Γερμανής Βαγγέλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΚΥΔΩΝ 2


29-11-2014 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


29-11-2014 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Παλιατσός Βασίλης Ρασούλη Χρύσα
ΟΦΗ 2 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


29-11-2014 14:00 Κλαδισός Παίδων
Κατραχούρας Γιώργος Χανιαλάκης Θεόφιλος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ 


29-11-2014 13:00 Νεάπολη Παίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2


29-11-2014 13:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3


29-11-2014 13:00 Λίντο Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Γερμανής Βαγγέλης
ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑ

30-11-2014 19:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


30-11-2014 18:00 Χερσόνησος Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κώτσου Λία
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


30-11-2014 18:00 Αρκαλοχώρι Ανδρών
Φλίγκος Βασίλης Χαρίτος Μαρίνος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


30-11-2014 17:00 Λίντο Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Χριστινάκης Νώντας
ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


30-11-2014 15:00 Κλαδισός Κορασίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μαρινάκης Θεοχάρης
ΟΑΧ 2000 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


30-11-2014 15:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Πίπλιος Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


30-11-2014 14:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Γαλανόπουλος Γιώργος Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


30-11-2014 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Καρανικόλα Αλεξάνδρα
ΟΦΗ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


30-11-2014 13:00 Ταυρωνίτης
Κορασίδων Χριστινάκης Βασίλης Πελίκα Μαρία
AE ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΗ


30-11-2014 11:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ξυλάς Δημήτρης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ




Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 29-11-2014


ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΥΔΩΝ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ


ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ


ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ


ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ


ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ


ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΓΟΡ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ


ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ


ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ


ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΟΦΗ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΡΚΑΔΙ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ


ΚΥΡΙΑΚΗ 30-11-2014


ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΚΥΔΩΝ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΥΔΩΝ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ


ΒΑΚ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΑΓΟΡ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ


ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ – ΓΕΡΟΝΤΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ


ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. – ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ


ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 – ΟΑΧ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ


ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΦΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ. – ΚΑΜΠΑΚΟΥ




Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.