Ορισμοί διαιτητων κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές των Εθνικών κατηγοριών, των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ , των αγώνων για τους αγώνες της 29ης, έως  30ης  Μαρτίου 2014.
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

ΟΣΕΚΚ
ΣΟΥΔΑ 16.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ – ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ. – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ. – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΥΤ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ – ΦΕΑ Ν.Φ.-Ν.Χ.
(Δ) Κουτσοδήμος – Ρίζος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΛΑΔΟΥ (Σ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(Χ) - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ.(24)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
(Δ) Καλογερόπουλος – Σπυρόπουλος Σπ. (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ)- ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Χ) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)

ΕΚΑΣΚ


Διαιτητές:

30-03-2014 18:30 Αλικαρνασσός  
Παμπαίδων Μαραγκάκης Ανδρέας Χιωτάκης Νίκος
Εργοτέλης ΓΣ - ΓΑΣ Μεσσαρά 


30-03-2014 17:00 Ρέθυμνο Νεανίδων
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΟΚΑ Αρκάδι - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος     Τελική φάση


30-03-2014 17:00 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Χιωτάκης Νίκος
Ανδρογέας ΓΑΣ - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος


30-03-2014 17:00 Ιεράπετρα Γυναικών
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
ΑΟ Ιεράπετρα - ΟΑΧ 2000


30-03-2014 16:00 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Καρανικόλα Έλενα Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΑΟ Ιεράπετρα     Β' φάση


30-03-2014 15:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης Καρανικόλα Ρένα
Ηράκλειο 3 - Άσκηση


30-03-2014 15:00 Λίντο Παμπαίδων
Γαλανόπουλος Γιώργος Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΓΣ Χάνδακας - Ηράκλειο 1

30-03-2014 15:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Χρυσός Θανάσης
Δειλινό 2 - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 


30-03-2014 15:00 Σητεία Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Αργυρίου Μιχάλης
Σητειακός ΑΟ - Πεδιάδα 2


30-03-2014 15:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟΡ - ΑΟ Κύδων       Β' φάση


30-03-2014 14:00 Άγιος Νικόλαος Παγκορασίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΑΟ Ιεράπετρα


30-03-2014 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Παπαναστασίου Γιάννης Παπουτσάκης Σοφοκλής
Ηράκλειο 1 - ΑΟ Ακρωτηρίου      Β' φάση


30-03-2014 13:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χαρίτος Μαρίνος
ΟΦΗ 1 - ΓΣΗ Φιλαθλητικός 


30-03-2014 13:30 Ταυρωνίτης Παγκορασίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Φλουρής Νίκος
ΑΕ Πλατανιάς - Ηράκλειο ΟΑΑ


30-03-2014 12:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Μαρινάκης Θεοχάρης
ΑΕ Πλατανιάς - ΑΓΟΡ

30-03-2014 12:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρυσός Θανάσης
ΟΦΗ 2 - Δειλινό 1


30-03-2014 12:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης Καρανικόλα Ρένα
ΑΣΑ Αναγέννηση - Ανδρογέας ΓΑΣ


30-03-2014 12:00 Νεάπολη Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Αργυρίου Μιχάλης
ΑΕ Νεάπολη - ΑΟ Αγ. Νικολάου 


29-03-2014 18:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Μπανασάκης Θοδωρής
Ακ. Ρεθύμνου - ΑΟ Κύδων      Β' φάση


29-03-2014 18:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Γερμανής Βαγγέλης
ΑΣΑ Αναγέννηση - ΟΦΗ 1      Αγώνας κατάταξης


29-03-2014 17:00 Λίντο Εφήβων
Βαλούρδος Γιώργος Καρανικόλα Αλεξάνδρα
Εργοτέλης ΓΣ - Ηράκλειο ΟΑΑ      Β' φάση 


29-03-2014 16:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Ανυφαντάκη Μαρία Έλλη
Ακ. Ρεθύμνου - Κύδων 2


29-03-2014 16:00 Μοίρες Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΓΑΣ Μεσσαρά - ΓΣΗ Φιλαθλητικός    Αγώνας κατάταξης


29-03-2014 16:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Μαλαμάς Γιάννης Μαραγκάκης Ανδρέας
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΟΑΧ       Τελική φάση


29-03-2014 15:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ Ακρωτηρίου - Κύδων 1 


29-03-2014 15:00 Ιεράπετρα Παίδων

Παπαναστασίου Γιάννης Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ Ιεράπετρα - Εργοτέλης ΓΣ           Β' φάση 


29-03-2014 14:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Γαλανόπουλος Γιώργος Πίπλιος Παναγιώτης
Ηράκλειο 2 - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος        Αγώνας κατάταξης


29-03-2014 14:30 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρασούλη Χρύσα
ΑΓΟΡ - Δειλινό ΑΟ         Αγώνας κατάταξης


29-03-2014 13:00 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Παπαναστασίου Γιάννης Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ Ιεράπετρα - Πεδιάδα 1 


24-03-2014 19:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαραγκάκης Ανδρέας
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΟΚΑ Αρκάδι     Τελική φάση




Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΛΑΔΟΥ – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ. - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΟΦΗ 1
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΒΑΣΙΛΑΚΗ - ΖΟΦΟΡΙΑΝΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΚΥΔΩΝ 2
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ. - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ- ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΥΔΩΝ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014

ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ –  ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ.- ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΑΣΚΗΣΗ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΒΑΚ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ – ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
ΒΑΚ 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ1 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ – ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
ΒΑΚ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑΧ 2000
ΒΑΣΙΛΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΣΗΤΕΙΑ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ.- ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ. – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ.
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ. – ΠΛΟΥΝΙΔΟΥ ΧΑΡ.
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.